Acum este 28 Iun 2026, 15:41

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 325 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 33  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 09 Noi 2011, 22:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Feb 2005, 10:41
Mesaje: 2002
Nume forum:1
Mi-ar placea sa am asa o "casuta".

_________________
Cosmina - Gargarita-cu-Gargarita-mica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 10 Noi 2011, 13:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
Onuta, ai dreptate, experienta se acumuleaza in timp.
Trebuie insa sa recunosc care imi sunt limitele, in acest moment.
Acum am tendinta sa incep tot ce am in ladita sau ce urmeaza sa vina.
Urmaresc cu mult drag serialul tau. Culorile sunt armonios combinate.
Pupici.

_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 10 Noi 2011, 20:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Elza, ma bucur ca am reusit sa iti incalzesc privirea. Noi episoade sunt in asteptare.
Adelina, multumesc. Se pare ca astazi nu mi-a lipsit sporul si sper sa o tin asa in continuare. Dar cine stie?!
Cosmina, suntem in acelasi gand (eu mi-o doresc si in realitate si voi trai in continuarea cu speranta ca o voi avea).
Rodi, nu esti singura care doreste sa inceapa cat mai multe modele odata. Dar, incerc sa ma limitez la unul singur ca sa ii pot face fata atat cat pot.
Va mai aduc doua episoade si sper sa va placa. Eu sunt tare incantata.

Episod 45 (cativa puricei):



Episod 46 (toamna calda):



Cu drag,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 10 Noi 2011, 20:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Are o magie specifica autorului si imi place din ce in ce mai mult. Ma bucur ca ai avut spor, copacelul este superb.
Te pup.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 10 Noi 2011, 21:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Onuta, ne-ai adus niste episoade minunate. Ai avut un spor fantastic.
Cred ca ai gasit un ac magic. Vreau si eu!
Te pup si iti doresc sa nu te paraseasca sporul.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 10 Noi 2011, 22:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5573
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Onuta, astazi cativa puricei, maine altii si acusica este gata toamna.
Te pup si mult spor. Apropo, as vrea si eu acusorul tau fermecat. (hi, hi, hi!).

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 10 Noi 2011, 22:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2009, 06:10
Mesaje: 618
Locatie: Brăila
Nume forum:1
Nu mai vorbiti de acusoare fermecate, ca ma apuca nebuneala. Al meu acusor e un puturos de prima clasa. Tot incerc sa il conving sa mai coasa si singur si el, nu, Batman! Batman!. Vrea relaxare, cica.
Onuta, frumoasa toamna ta. Incepe sa fie in contrast mare cu vremea de afara. Dar de cate ori o sa vreau un pic de caldura, o sa ma refugiez in casuta ta.

_________________
Lori - Gargarita-Lie-Ciocarlie-Voiosie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 11 Noi 2011, 08:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Fetelor, va multumesc pentru urari si vizita.
Mie nu-mi mai vine sa las acum din mana cand vad ce las in urma.
Sper sa vin repede cu noi episoade.

Va pupa,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 11 Noi 2011, 08:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Imi place tare mult copacelul, dar astept sa fie gata casuta sa ma adapostesc de frigul de afara. Ma uit pe geam si vad primii fulgi din acest an si tare mi-ar prinde bine un loc langa foc.
Aripioare la ac, Onuta!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 11 Noi 2011, 18:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2011, 11:07
Mesaje: 5626
Locatie: Romania
Nume forum:1
Onuta, este foarte frumoasa toamna ta.
A mea, cea de afara, deja este cam inghetata. Asa ca ma cuibaresc si eu pe undeva prin peisajul tau si ma bucur de culorile calde.
Aripioare fermecate la acusor.

_________________
Gargarita-Izvor-Nesecat-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 325 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 33  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania