Acum este 24 Iun 2026, 14:00

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1859 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 186  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 25 Noi 2011, 23:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Oct 2005, 10:05
Mesaje: 479
Locatie: Targoviste
Nume forum:1
Nu am putut sa stau deoparte.
Iustina:



Golanasul
de Andrei. Tocmai se odihnise (bosea foarte repede saracutul, acum este mai bine)



La botezul finutului, in biserica. Au adormit in biserica. Acolo s-au linistit.



Cosmin cu finutul.



Seara la local cu lumanarea.



Cum o sa am si eu o fotografiecu bebe o sa o postez. Oricum am avut emotii foarte mari. Nu mi-am inchipuit ca o sa fie asa, dar pentru mine a fost inca un vis devenit realitate.

Sper sa va placa.

_________________
Daniela - Gargarita-Statornica-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 27 Noi 2011, 16:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Dec 2004, 06:17
Mesaje: 1048
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Dragele mele gargarite, sa va traiasca copilasii si sa va bucurati de ei.
Va mai aduc niste fotografii cu prichindeii mei:







Va imbratisez cu drag.

_________________
Gargarita-Ploaie-de-Maci


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 27 Noi 2011, 17:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Wow, Lili ce mare este Alesia! Eu o stiam o bubulina mica.
Iar de Ianis nu mai zic nimic. Stii doar ca sunt indragostita de el. Mi-a furat inima din prima clipa.
Sa le dai multi pupici pupaciosi din partea mea.
Iar pe tine te imbratisez, draga mea.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 27 Noi 2011, 17:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Mar 2011, 17:58
Mesaje: 2050
Nume forum:1
Lili, esti o eroina. Cei micuti sunt atat de frumosi ca iti vine sa-i mananci.
Sa creasca bine si frumos si sa o lase pe mami sa se bucure si de alta bijuterie din viata ei: goblenul.
Te pup cu drag.

_________________
Gargarita-Atingere-Calda-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 27 Noi 2011, 17:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Dec 2004, 06:17
Mesaje: 1048
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Multumesc mult, Adelina. Intr-adevar, Alesia este fetita mare, peste doua saptamani face 8 luni. O sa le dau pupici pupaciosi din partea ta, oricum eu ii pupacesc toata ziua.
Si eu te imbratisez cu drag.

Iunia, iti multumesc din suflet.
Si eu te pup.

_________________
Gargarita-Ploaie-de-Maci


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 27 Noi 2011, 19:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Sep 2005, 16:24
Mesaje: 1767
Nume forum:1
Lili, sa-ti traiasca mititeii, sa fie sanatosi si te bucuri de ei.

_________________
Tina - Gargarita-Delicatetea-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 27 Noi 2011, 19:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Dragi gargarite, sa va traiasca copilasi, sa va bucurati de ei, sa fie sanatosi si sa va aduca numai bucurii.
Ii pupacesc pe toti si va imbratisez cu drag.

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 30 Noi 2011, 22:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Cu un pic de intarziere, va prezint si flacaul cel mare: dimineata, inainte de a iesi pe usa, ne-am asigurat ca stim cati ani are:



Primul tortulet:




_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 30 Noi 2011, 22:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
La al doilea tortulet, intai a suflat asa:



Si nu a mers.
Dupa care a incercat si asa:



Si a functionat.

Va pupam si va imbratisam.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 30 Noi 2011, 22:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
Mariana, Daniela, Lili, sa va traiasca puiutii dragalasi.
Ralu, sa iti traiasca flacaul. In prima fotografie se vede o trusa de scule mecanice??
Mmm, gustos tortul vostru, hai ca pana sa dau trimitere m-am intersectat cu voi si am prins si din al doilea tort delicios.
Sanatate tuturor!
Va imbratisez cu drag,

_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1859 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 186  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania