Acum este 28 Iun 2026, 13:06

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 126 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 26 Dec 2011, 12:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5573
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Marie, Craciun fericit!


_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 28 Dec 2011, 23:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Sep 2010, 23:36
Mesaje: 455
Locatie: Bruxelles, Belgia
Nume forum:1
Sfarsitul anului il sarbatoresc alaturi de Tweety.



Va imbratisez cu drag.

_________________
Gargarita-Magia-Povestilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 28 Dec 2011, 23:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Ian 2011, 15:54
Mesaje: 3769
Locatie: Galaţi
Nume forum:1
Cât este de frumos şi de nevinovat.
Felicitări, dragă Marie.
Un minunat model alături de celelalte file de poveste din colecţia ta.
Pupici pe inimioară.

_________________
Gargarita-Dulceata-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 28 Dec 2011, 23:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
Marie, atunci vei avea un sfarsit de an minunat. Pe Tweety il am in ladita si ma intreb cat va mai trece pana sa-l vad in colectie.
Te felicit pentru finalizarea lui, este tare frumos.
Sarbatori fericite!

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 28 Dec 2011, 23:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Sep 2010, 23:36
Mesaje: 455
Locatie: Bruxelles, Belgia
Nume forum:1
Alia, pentru ca si in ladita mea mai asteapta inca un Tweety, vrei ca din ianuarie sa ii coasem impreuna? Mi-ar face o adevarata placere.
Draga Marina, multumesc si poate, candva il vei coase si tu. Am avut o adevarata placere sa il cos, prin nevinovatia care se aseza pe panza.
O imbratisare pentru fiecare.

_________________
Gargarita-Magia-Povestilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 28 Dec 2011, 23:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
Marie, placerea va fi de partea mea. Acum am in lucru doua modele, din care unul e pe terminate, daca ma straduiesc mai mult. Astept sa-l termin pe acesta, iar daca tu incepi intre timp lucrul la Tweety, iti voi raspunde cu drag la invitatie. Chiar daca aveam altceva in plan, nu mai conteaza ordinea cred.

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 28 Dec 2011, 23:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Sep 2010, 23:36
Mesaje: 455
Locatie: Bruxelles, Belgia
Nume forum:1
Spor la lucru si sper sa il (le) termini cat mai curand.
Nu vreau sa iti stric planurile si ordinea in care ti-ai programat asezarea bijuteriilor in colectie, eu te astept cu drag, iar daca nu va fi Tweety, cu siguranta vor mai fi si alte modele pe care le-am putea lucra impreuna.

_________________
Gargarita-Magia-Povestilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 29 Dec 2011, 02:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Oct 2005, 10:05
Mesaje: 479
Locatie: Targoviste
Nume forum:1
Foarte frumoasa colectia.
Tweety si Alba ca zapada sunt foarte frumoase. Imi place cum ai pus pe perete povestea Alba ca zapada cu cei 7 pitici.

Spor in continuare.

_________________
Daniela - Gargarita-Statornica-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 31 Dec 2011, 03:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
Marie, multa sanatate si bucurie in anul 2012.
La multi ani!
Te imbratisez cu drag.

_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Marie
MesajScris: 31 Dec 2011, 07:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
Multe felicitari, draga Marie. Este absolut minunat!
Sa ai parte de un An Nou cu cat mai multa fericire! Te imbratisez cu drag.

_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 126 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania