Acum este 25 Iun 2026, 04:34

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 06 Ian 2012, 10:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Felicitari, Bela pentru frumoasa ta colectie.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 06 Ian 2012, 14:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5573
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Bela, felicitari pentru colectie. La cat mai multe!
Te pupa,

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 07 Ian 2012, 15:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2011, 11:07
Mesaje: 5626
Locatie: Romania
Nume forum:1
Felicitari pentru colectie.

_________________
Gargarita-Izvor-Nesecat-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 07 Ian 2012, 16:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Feb 2011, 15:36
Mesaje: 1741
Nume forum:1
Bela, ai o colectie foarte frumosa. Felicitari!
Te pup.

_________________
Gargarita-Punte-spre-Iubire-si-Pace


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 09 Ian 2012, 20:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Multumesc tuturor pentru apreciere.

Va mai atasez un goblen din colectie, finalizat in decembrie 2005, Maica Domnului din Kazan.



Spor la lucru!
Va pup.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Ultima oara modificat de Admin pe 09 Ian 2012, 20:14, modificat 1 data in total.
Invers Bela, srmnul exclamarii. V. mai sus.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 09 Ian 2012, 20:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Bartha Gaby scrie:
Bela, ai o colectie foarte frumosa. Felicitari!
Te pup.
Multumesc Gaby,
Incerc sa imi imbogatesc colectia sau, mai bine zis, sa o refac.

Spor la lucru!
Te pup.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Ultima oara modificat de Admin pe 09 Ian 2012, 20:14, modificat 1 data in total.

Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 09 Ian 2012, 20:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Alina David scrie:
Felicitari pentru colectie.
Multumesc Dalina,
Te mai astept sa vezi lucrarile mele.
Spor la lucru!
Pupici.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Ultima oara modificat de Admin pe 09 Ian 2012, 20:15, modificat 1 data in total.

Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 09 Ian 2012, 20:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Ralluca Dobasu scrie:
Bela, felicitari pentru colectie. La cat mai multe!
Te pupa,
Multumesc Rralluca,
Spor la lucru si tie.
Te pup.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Ultima oara modificat de Admin pe 09 Ian 2012, 20:15, modificat 1 data in total.

Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 09 Ian 2012, 20:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Dragut Raluca scrie:
Felicitari, Bela pentru frumoasa ta colectie.
Multumesc Ralu,

Te mai astept sa vezi goblenurile din colectie. Mai am cateva, dar din motive tehnice, stau undeva puse bine si mi-este greu sa le fotografiez.

Te pup.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Ultima oara modificat de Admin pe 09 Ian 2012, 20:16, modificat 1 data in total.

Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 29 Ian 2012, 15:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Buna ziua,


Mai adaug 2 goblenuri din colectie.

Buchet de maci


Mesteceni aurii



Va pup.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania