Acum este 25 Iun 2026, 05:57

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 29 Ian 2012, 15:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Apr 2009, 02:35
Mesaje: 1610
Locatie: Lugoj
Nume forum:1
Bela, frumoasa si diversificata colectie ai.
Mult spor iti doresc si timp liber, sa poti coase tot ce iti doresti.
Inramarile sunt superbe.
Te pup.

_________________
Gargarita-Primula-de-Seara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 29 Ian 2012, 15:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
ilyes alina ramona scrie:
Bela, frumoasa si diversificata colectie ai.
Mult spor iti doresc si timp liber, sa poti coase tot ce iti doresti.
Inramarile sunt superbe.
Te pup.
Multumesc mult.

Te pup dulce si iti doresc spor la lucru.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 29 Ian 2012, 15:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2007, 17:52
Mesaje: 2461
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Bela, la fel ca multe dintre fete, si eu intru pentru prima data in colectia ta. Ma bucur sa vad modele variate si foarte frumos cusute.

Monica, cred ca si pentru tine este o bucurie si o satisfactie sa vezi cat a evoluat calitatea lucrurilor ce ies din mana voastra (ma refer la diferentele vizibile in ceea ce priveste culorile dintre modelele mai vechi si cele mai noi).

Mai am o nelamurire, totusi: esti membra din 2005 si abia acuma intri pe forum? Cum asa? De ce ti-a fost frica?

Mult spor in continuare si mult timp de cusut.


_________________
Oana - Gargarita-Floare-Calatoare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 29 Ian 2012, 15:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2011, 11:07
Mesaje: 5626
Locatie: Romania
Nume forum:1
Draga Bela, cred ca imi voi face un obicei sa vizitez galeria ta care primeste "marfa" tot timpul.
Imi place ca ai si modele mai vechi. Cu goblenurile, ca si cu vinurile; cu cat se "invechesc" cu atat le creste si valoarea.
Felicitari, din nou.
Te imbratisez cu drag.

_________________
Gargarita-Izvor-Nesecat-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 29 Ian 2012, 16:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Bela ai o colectie foarte frumoasa.
Mult spor iti doresc la cusut.
Te pupa,

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 03 Feb 2012, 17:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Draga Oana, multumesc frumos pentru cuvintele deosebite.
Nu am intrat pe forum-uri (si aici ma refer la orice fel de discutie) din lipsa de timp: facultate 5 ani, 2 copii, administrarea unor afaceri, deplasarile, etc.

Diferentele intre culori sunt vizibile, ca si complexitatea schitelor. Imi pare rau ca nu mai am Amintiri pe care l-am daruit in 2000, sa vezi diferentele.
Modelele pe care le-am cusut eu, in perioada 1994 - 2004, sunt diferite de cele de acum, dar sunt totusi deosebite. Majoritatea le-am facut cadou, asa ca nu le mai pot fotografia.
Te pup.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 03 Feb 2012, 21:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Draga Dalina,
Multumesc mult pentru cuvintele frumoase si comparatia cu vinul. M-a amuzat mult.
Mai am cateva care sunt depozitate la soacra mea, asa ca te astept sa le vezi si pe acestea, curand.

Te pup dulce.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 03 Feb 2012, 21:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Multumesc draga Nadina,
Iti doresc si tie spor la lucru.
Te pup.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 19 Feb 2012, 10:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2005, 00:42
Mesaje: 397
Locatie: Piatra Neamt
Nume forum:1
Buna ziua,

Monica, cred ca incalc putin regulamentul, dar vreau sa postez primul goblen lucrat de Anna, prietena mea din Polonia. L-a terminat saptamana aceasta. Este foarte incantata de el.
Jurnalul iubirii



Multumesc.


Nu, Bela, nu ai incalcat nici o regula.

_________________
O comoara nu este intotdeauna un prieten, dar un prieten adevarat este cea mai pretioasa comoara.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Bela
MesajScris: 20 Feb 2012, 10:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Bela, ce mult imi place aceasta domnisoara romantica. Sa transmiti felicitari prietenei tale.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania