Acum este 24 Iun 2026, 19:35

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 78 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Nopti albe - goblen cusut de RamonAli
MesajScris: 26 Feb 2012, 23:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
RamonAli, am tras o mare sperietura cu modelul tau.
Ma uit in episodul 8, vad doi caini unul langa altul, ma uit in episodul 11, vad doi caini la distanta. Mai sa fie, cainii astia alearga pe panza RamonAliei, imi zic.
Am inceput jocul acela, ce elemente lipsesc din episodul 11? Aha, bradul si un caine.
Te felicit draga mea pentru acest serial.
Iti doresc mult spor in continuare.
Te imbratisez cu drag.

_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nopti albe - goblen cusut de RamonAli
MesajScris: 27 Feb 2012, 09:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Ian 2006, 23:15
Mesaje: 3387
Locatie: Suceava
Nume forum:1
RamonAli, draga mea, asta numesti tu episoade mici?
Pai, esti aproape de final. Este ca si gata.
Mult spor iti doresc si-ti trimit o ninsoare de pupici.

_________________
Iulia - Gargarita Iulie

Răcoarea serii
peste fânul din car
odihnesc stele...


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nopti albe - goblen cusut de RamonAli
MesajScris: 27 Feb 2012, 09:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Surioara, da repede l-ai mai cusut. Ai zburat cu acul peste panza si aceasta s-a umplut.
Te pup si iti doresc mult spor in continuare.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nopti albe - goblen cusut de RamonAli
MesajScris: 27 Feb 2012, 14:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
RamonAli, finalul este foarte aproape.
Mult, mult spor iti doresc.
Te pup.

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nopti albe - goblen cusut de RamonAli
MesajScris: 29 Feb 2012, 10:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Apr 2009, 02:35
Mesaje: 1610
Locatie: Lugoj
Nume forum:1
Marina si Iulia, pentru mine sunt mici episoadele mele fata de ale celorlalte gargarite din gradina.
Andrusca, aripioarele au functionat in functie de dispozitia piticului meu David.
Rodi, m-ai facut sa rad. Ghergheful este vinovat de iluzia pe care ti-am creeat-o.
Adelina, asta numesti tu repede? Sunt un melc in comparatie cu tine.
Nadina, finalul este aici.
Va multumesc pentru vizita si cuvintele de incurajare. Mi-au dat aripi la acusor, pe care l-am si rupt din cauza vitezei(ha,ha).

Pentru voi, finalul:



Va pupa,

_________________
Gargarita-Primula-de-Seara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nopti albe - goblen cusut de RamonAli
MesajScris: 29 Feb 2012, 10:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Feb 2012, 23:12
Mesaje: 805
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Felicitari din toata inima pentru finalizare. Un goblen absolut minunat. Poti jura ca daca intinzi mana poti simti blana moale a acelor minunate personaje. La cat mai multe opere de arta!

_________________
Opriti-va si mirositi floarea prieteniei.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nopti albe - goblen cusut de RamonAli
MesajScris: 29 Feb 2012, 11:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Oct 2007, 17:43
Mesaje: 707
Locatie: Nottingham, UK
Nume forum:1
Ai mai adaugat colectiei tale inca un model frumos.
Felicitari si la cat mai multe in galerie.

_________________
Gargarita-de-Nottingham


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nopti albe - goblen cusut de RamonAli
MesajScris: 29 Feb 2012, 15:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
RamonAli, felicitari pentru finalizare.
Ce urmeaza? Sau vei coase doar la Nostalgie?
Te pup.

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nopti albe - goblen cusut de RamonAli
MesajScris: 29 Feb 2012, 15:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Felicitari, surioara draga. Este asa frumos incat imi vine sa il incep si eu.
Te pup si te imbratisez.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 78 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania