Acum este 28 Iun 2026, 08:18

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 180 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 06 Apr 2012, 08:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Apr 2009, 02:35
Mesaje: 1610
Locatie: Lugoj
Nume forum:1
Va multumesc pentru vizita si cuvintele frumoase.
Dupa fiecare comanda imi spun "le cos pe acestea si dupa aceea mai cumpar" dar nu pot sa ma abtin cand vad ce minunatii creeaza gargaritele TTT. Cred ca si la voi este la fel.
Ma rog la Bunul Dumnezeu sa-mi dea sanatate si ochisori buni.
Iunia, Aproape de rai are culori superbe, mai ales nuantele de verde, care mie imi plac la nebunie.
Va imbratisez cu drag pe toate.

_________________
Gargarita-Primula-de-Seara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 08 Apr 2012, 22:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2011, 11:07
Mesaje: 5626
Locatie: Romania
Nume forum:1
Draga mea RamonAli, am zburat un pic prin ladita ta. Si pe langa minunatele modelele am mai descoperit o minune in ladita ta. Baietelul tau pe nume David Cristian. Am avut un fior. Pe fratele meu il cheama David Cristian (numai ca la el este nume si prenume). Ce coincidenta.
Va imbratisez cu drag si va doresc multa sanatate amandurora.

_________________
Gargarita-Izvor-Nesecat-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 08 Apr 2012, 22:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Ian 2011, 15:54
Mesaje: 3769
Locatie: Galaţi
Nume forum:1
Minunate modele ai adăugat lădiţei tale, scumpa mea RamonAli.
Îţi doresc mult timp liber să le poţi lucra pe toate.
Şi mie îmi place foarte mult Aproape de rai, căci este un superb model.
La cât mai multe modele îţi doresc.
Pupici pe inimioară.

_________________
Gargarita-Dulceata-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 03 Mai 2012, 20:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Apr 2009, 02:35
Mesaje: 1610
Locatie: Lugoj
Nume forum:1
Astazi in ladita mea a ajuns finutul meu Darul auriu pentru care multumesc celor de la TTT:



si Ingerul iubirii, modelul care pur si simplu mi s-a lipit de suflet:


_________________
Gargarita-Primula-de-Seara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 03 Mai 2012, 20:59 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Doua modele foarte frumoase, surioara draga.
Multa sanatate si te astept cu ele in serial.
Te pup si te imbratisez.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 03 Mai 2012, 22:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
RamonAli, te-ai imbogatit cu doua modele foarte frumoase. Felicitari pentru finut si iti doresc sa le cosi cu mult drag si cat mai repede.

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 04 Mai 2012, 09:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Superbe, RamonAli!
Ingerul iubirii imi face cu ochiul si mie, este un model deosebit.
Te pup.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 04 Mai 2012, 13:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
RamonAli, draga mea, sa le cosi cu drag.
Sunt foarte frumoase.
Te pup.

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 05 Mai 2012, 17:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Dec 2004, 22:29
Mesaje: 2863
Nume forum:1
RamonAli, frumoase goblenurile. Sa le cosi cu placere.
Te pup.

_________________
Gargarita-Perla-Zambind-Soarelui


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: RamonAli - ladita mea de zestre
MesajScris: 18 Mai 2012, 19:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Apr 2009, 02:35
Mesaje: 1610
Locatie: Lugoj
Nume forum:1
Ieri am primit mail de la Rogoblen prin care ma informau ca voi primi un colet cu un dar de la o gargarita. Nu am putut dormi toata noaptea de gandul de la cine este darul. Astazi toate ziua am stat ca pe ace pana a sosit curierul. Surpriza a fost pe masura asteptarilor.
Draga mea Lena, sa dea Bunul Dumnezeu ca din ochii tai sa curga doar lacrimi de bucurie, asemeni celor ce mi-au curs mie pe obraji cand am vazut cadoul tau. Te port mereu in suflet si in rugaciunile mele, draga mea prietena.







Le voi coase cu mare drag si le voi pune in camerele celor doi. Robi iti multumeste mult, iar David iti va multumi in felul lui la urmatoarea noastra intalnire.
Am citit intr-un topic ca vrei sa vii in Lugoj. Te rog sa ma anunti din timp, pentru ca imi doresc mult sa-ti fiu ghid si gazda in excursia ta.
Te imbratisez cu drag.

_________________
Gargarita-Primula-de-Seara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 180 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania