Acum este 24 Iun 2026, 22:39

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 228 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Onuta
MesajScris: 16 Apr 2012, 14:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Ian 2011, 15:54
Mesaje: 3769
Locatie: Galaţi
Nume forum:1
Bucuria vine din lucruri marunte. Linistea vine din suflet. Lumina vine din inima fiecaruia.
Sfanta sarbatoare de Paste este un moment in care dragostea, pacea si seninatatea se unesc in numele Domnului, iar tu alaturi de familia ta si cei dragi inimi tale sa gasesti iubire si lumina.
Hristos a inviat!
Pupici pe inimioara.

_________________
Gargarita-Dulceata-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Onuta
MesajScris: 17 Apr 2012, 07:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Sep 2007, 06:43
Mesaje: 1513
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1

_________________
Gargarita-Nuna-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Onuta
MesajScris: 29 Aug 2012, 22:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Feb 2009, 08:25
Mesaje: 440
Locatie: Moreni, Dambovita
Nume forum:1
Onuta, nu puteam sa revin activa pe forum fara sa-ti las un mesaj.
Mi-aduc aminte cand te-am cunoscut lucrai la Nefertiti si cand iti privesc acum colectia de goblenuri, raman fara cuvinte.
Sa stii ca am aruncat o privire si in ladita ta si ai modele reusite si acolo.
Pupici si aripioare la acusor.

_________________
Lenus - Gargarita-Ingerul-de-langa-noi


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Onuta
MesajScris: 30 Aug 2012, 10:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Apr 2012, 19:49
Mesaje: 1752
Locatie: Botosani
Nume forum:1
Ai o colectie impresionanata. Nu este model pe care nu as vrea sa il lucrez. Dupa ce am vazut la tine lucrat modelul Electra, ma gandesc sa il achizitionez si eu.
Felicitari pentru colorata colectie.

_________________
Gargarita-Inocenta-Zambetului-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Onuta
MesajScris: 31 Aug 2012, 07:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Lenus, ma bucur sa vad ca ai poposit la mine in colectie. Timpul fuge ca nebunul si mai ieri parca lucram la Nefertiti. Modele ce le-am strans in colectie ma trezesc la realitate si imi arata ca de fapt, a trecut ceva vreme.
Gela, Electra pe cat este de frumos pe atat de simplu este. Il recomand cu placere.

Cu un gand bun,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Onuta
MesajScris: 22 Dec 2012, 20:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Feb 2005, 10:41
Mesaje: 2002
Nume forum:1

_________________
Cosmina - Gargarita-cu-Gargarita-mica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Onuta
MesajScris: 31 Dec 2012, 00:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Sep 2007, 06:43
Mesaje: 1513
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1

_________________
Gargarita-Nuna-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Onuta
MesajScris: 01 Ian 2013, 12:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2012, 23:07
Mesaje: 7197
Nume forum:1

_________________
Rodic - Gargarita-Zambetul-Florii-de-Cires


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Onuta
MesajScris: 18 Feb 2013, 21:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Astazi sunt fericita.
Doua dintre bijuteriile mele au primit hainute noi.

Tutankhamon:



Impreuna cu Nefertiti:



In realitate sunt mult, mult mai frumoase.
Ramele sunt comandate de la TTT (rama 31.12, passpartout 8).
Multumesc cu aceasta ocazie si pentru frumoasa surpriza ce mi-au oferit-o. Un calendar ce il voi utiliza intregul an. O ispita numai buna pentru noi dorinte pe lista mea. Hi! Hi! Hi!

Cu drag,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Colectia mea - Onuta
MesajScris: 18 Feb 2013, 23:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Aug 2012, 19:05
Mesaje: 5455
Nume forum:1
Felicitari Onuta! Cu asa hainute m-as mandri si eu.
Pup cu drag,

_________________
Gargarita-Regina-Noptilor-de-Vara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 228 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania