Acum este 27 Iun 2026, 22:29

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 184  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 30 Oct 2012, 09:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
Alia, Ana, Jeni, Lenuta, Elza, va multumesc pentru cuvintele frumoase. Intalnirea cu Tina a fost plina de emotie si bucurie.
Cred ca prin aceste stari trec toate gargaritele care se intalnesc.

Gargaritele nu puteau lipsi de la o asa intalnire.



Tina, iti multumesc din suflet pentru frumoasa surpiza, pentru frumoasa floare si pentru dragalasele si utilele gargarite. Delicatetea ta a ramas in jurul meu si-mi da o stare de bine.

Pana la urmatoarea intalnire, te imbratisez cu mult drag .

_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 30 Oct 2012, 09:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
Ovidia, ti-ai facut un cadou foarte frumos de ziua ta. Toata admiratia si consideratia pentru voi.
Ma bucur pentru intalnirea voastra, va felicit si va imbratisez cu mult drag.

_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 30 Oct 2012, 14:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Feb 2007, 10:37
Mesaje: 12780
Locatie: Calarasi
Nume forum:1
Felicitari dragele mele, Nadina, Stela si Dalina.
Dragela male, Tina si Rodi, fericirea vi se citeste pe chipuri.
Draga Lenuta, nu stii cat ma bucur ca te-am cunoscut. Sper ca sa ne mai putem intalni.
Draga Elza multumesc.
Draga Rodi asa este.
Pup dulce.

_________________
Ovidia - Gargarita-Metafora-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 05 Noi 2012, 00:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Tina, Rodi, Lenuta, Ovidia, ma bucur din suflet pentru voi.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 25 Noi 2012, 16:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Feb 2011, 15:36
Mesaje: 1741
Nume forum:1
Dragi gargarite, sambata am avut ocazia sa o intanlesc pe Nadina.
Nu pot sa va povestesc cu cata emotie am asteptat intinlirea.
Este un inger de fata,plina de viata. Timpul rece nu ne-a permis sa petrecem foarte mult timp impreuna, dar sper ca ne vom mai vedea.







Va pup.

_________________
Gargarita-Punte-spre-Iubire-si-Pace


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 25 Noi 2012, 21:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Draga mea Gaby, si eu ma bucur ca ne-am putut intalni.
Emotiile au fost mari, dar au meritat.
Esti o persoana foarte calda si cu un suflet foarte mare.
Fetita ta este o scumpa. Ma bucur din tot sufletul ca v-am cunosut.
Va pup si va imbratisez.

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 26 Noi 2012, 10:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Dragele mele, eu va felicit din toata inima pentru intalnirea pe care ati avut-o.
Gaby, ma bucur sa te cunosc, caci aveam si eu o curiozitate, cum arata cea mai ordonata gargarita.
O sarutare de roua, dragele mele.

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 26 Noi 2012, 12:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Feb 2007, 10:37
Mesaje: 12780
Locatie: Calarasi
Nume forum:1
Felicitari dragele mele, Gaby si Nadina. La cat mai multe intalniri!
Pup dulce.

_________________
Ovidia - Gargarita-Metafora-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 27 Noi 2012, 22:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Gaby, ma bucur sa te cunosc.
Nadina, ma bucur sa te revad.
M-a emotionat intalnirea voastra.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 28 Noi 2012, 09:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
Scumpe gargarite imi pare tare rau ca nu m-am uitat pe forum in zilele acelea.
Sambata seara am fost in Piata Sfatului. Ne-a spus o localnica ca in fiecare sambata seara, la ora 18, trei trompetişti urca în balconul Casei Sfatului pentru a cânta melodii ale românilor, maghiarilor şi germanilor care trăiesc în Braşov.
Cine credeti ca fugea prin piata sa nu rateze spectacolul ?
Trompetisti nu am vazut, dar va dati seama ca tipam ca o trompeta daca vedeam doua distinse domnite care se fotografiau cu gargarite in mana.
Va felicit si va doresc cat mai multe intalniri.
Ma bucur pentru voi si va imbratisez cu mult drag.

_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 184  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania