|
Acum este 27 Iun 2026, 19:27
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Oprita Adelina-Maria
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 07 Feb 2013, 22:05 |
|
Membru din: 06 Mar 2009, 20:18 Mesaje: 8398 Locatie: VALCEA Nume forum:1
|
|
Of dragele mele, ce mult m-as bucura sa ma intalnesc si eu cu voi. Dar nu cred ca este posibil. Va pup dulce.
_________________ Gargarita-Doua-Frunzulite
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ivan Ioana Adina
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 07 Feb 2013, 22:18 |
|
Membru din: 08 Aug 2011, 10:29 Mesaje: 8970 Nume forum:1
|
|
Dalina si eu ma bucur ca am reusit sa ne intalnim. Sper ca aceste intalniri sa fie din ce in ce mai dese pentru ca sunt un adevarat tratament pentru suflet. Te imbratisez cu drag si sper sa ne revedem curand.
_________________ Gargarita-Cercetasa-de-Visuri Gargarita Anului 2013
|
|
| Sus |
|
 |
|
Cristina Cristescu
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 09 Feb 2013, 15:50 |
|
Membru din: 07 Sep 2005, 16:24 Mesaje: 1767 Nume forum:1
|
|
Cu mare mare bucurie spun si eu "prezent!" pentru intilnirea cu voi, fie in Bucuresti (unde mi-ar fi cel mai usor), fie in alta parte.
_________________ Tina - Gargarita-Delicatetea-Inimii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Bartha Gaby
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 10 Feb 2013, 09:29 |
|
Membru din: 26 Feb 2011, 15:36 Mesaje: 1741 Nume forum:1
|
|
Dalina, Nadina, ma bucur pentru intalnirea voastra. Dalina, daca stiam ca esti in Brasov veneam si eu la intanlire. Va pup.
_________________ Gargarita-Punte-spre-Iubire-si-Pace
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ralluca Dobasu
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 10 Feb 2013, 16:37 |
|
Membru din: 13 Iun 2010, 20:10 Mesaje: 5573 Locatie: Pascani Nume forum:1
|
|
Spun si eu prezent la intalnirea din Iasi. Imi doresc sa pot ajunge. Cu drag,
_________________ Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara
|
|
| Sus |
|
 |
|
Alina David
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 10 Feb 2013, 19:02 |
|
Membru din: 13 Ian 2011, 11:07 Mesaje: 5626 Locatie: Romania Nume forum:1
|
|
Draga Gaby, nu au intrat zilele in sac, nu se stie niciodata cand te surprindem si pe tine. Hi, hi, hi! M-am gandit tarziu, dar sa stii ca ai fost in gandurile si povestile noastre. Data viitoare sigur ne vom intalni. Va lua Nadina legatura cu tine. Abia astept sa te cunosc. Te imbratisez cu drag.
_________________ Gargarita-Izvor-Nesecat-de-Iubire
|
|
| Sus |
|
 |
|
Elza Ilina
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 10 Feb 2013, 20:31 |
|
Membru din: 01 Iun 2011, 15:26 Mesaje: 5624 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Ma bucur ca la inalnirea din Bucuresti, spun da, din ce in ce mai multe gargarite. Tinand cont de faptul ca Onuta va fi prezenta in martie in Bucuresti, propun data de 9 martie. Sarbatorim dupa Ziua Femeii, Ziua Gargaritei. Cred ca este bine sa stabilim si o data, ca sa stie fiecare dintre noi cum isi face programul. Ce spuneti? Poate veniti si cu alte propuneri.
_________________ Elza - Gargarita-Roua-Diminetii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Elza Ilina
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 10 Feb 2013, 20:32 |
|
Membru din: 01 Iun 2011, 15:26 Mesaje: 5624 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Dalina si Nadina, va sarut si ma bucur ca ati reusit sa va intalniti. Aratati foarte bine, amandoua.
_________________ Elza - Gargarita-Roua-Diminetii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Frunza Nicoleta
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 10 Feb 2013, 20:35 |
|
Membru din: 05 Iul 2006, 16:33 Mesaje: 13343 Nume forum:1
|
|
Dalina, Nadina, ma bucur pentru intalnirea voastra.
Va imbratisez cu drag.
_________________ Nico - Gargarita-Paunita
|
|
| Sus |
|
 |
|
Alina David
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 10 Feb 2013, 20:54 |
|
Membru din: 13 Ian 2011, 11:07 Mesaje: 5626 Locatie: Romania Nume forum:1
|
|
Elza, Nico, va multumesc. Adevarul ca intalnirea cu Nadina, mi-a adus un plus de energie. Interesanta intalnirea de Ziua Gargaritei in Bucuresti. Poate ajung si eu. Va imbratisez cu drag.
_________________ Gargarita-Izvor-Nesecat-de-Iubire
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|