Acum este 27 Iun 2026, 19:31

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 184  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 16 Feb 2013, 11:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2011, 11:07
Mesaje: 5626
Locatie: Romania
Nume forum:1
Dragi gargarite, nu am fost eu foarte harnicuta in ultima perioada, nici la cusut nici la postari pe forum, dar m-am tinut de surprize in schimb, deci divertisment.
Din emisiunea Surprize, Surprize, avand complice pe micuta Nadina, am reusit sa o cunosc pe gargarita Gaby si sa o surprind. Hi, hi, hi!
Am fost extraordinar de bucuroasa sa ma intalnesc cu o doamna deosebita, care coase goblenuri minunate. Tot timpul m-a fascinat ceea ce coase si sincer eram foarte curioasa sa o cunosc si personal. Si ceea ce exprima prin trairile ei in aceasta gradina si picteaza cu acul sau adeverit. Am petrecut clipe minunate alaturi de Gaby, Lavinia fiica ei (care este o frumusete de fata) si Nadina. Timpul s-a scurs prea repede si nu am putut sa-l opresc in loc. Luate de val, era sa uitam sa facem si fotografii. Noroc cu Lavinia care ne-a adus aminte inainte sa ne despartim. Ce bine este sa ai copii cu tine la astfel de intalniri. Sunt atenti tot timpul la detalii.
Nu vreau sa incarc acest spatiu foarte mult cu povestea noastra, dar va spun cu mana pe inima ca am fost foarte incantata de aceasta intalnire.
Draga Monica, iti multumesc inca o data pentru ceea ce ai creat - aceasta gradina minunata. Pentru mine este o oaza de relaxare si frumos.





Va imbratisez cu mare drag si va doresc intalniri minunate ca cele pe care le-am avut eu pana acum.


_________________
Gargarita-Izvor-Nesecat-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 16 Feb 2013, 12:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Apr 2009, 02:35
Mesaje: 1610
Locatie: Lugoj
Nume forum:1
Ma bucur mult pentru voi, dragele mele.
Va imbratisez cu drag.

_________________
Gargarita-Primula-de-Seara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 16 Feb 2013, 13:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2007, 17:52
Mesaje: 2461
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Fetelor, ma bucur foarte mult ca ati reusit sa va intalniti asa frumos.

Eu voiam sa le spun gargaritelor din Iasi ca eu si Ioana Pricopie ne-am gandit sa ne vedem candva in martie, eventual dupa ce cealalta Ioana se intoarce de la Bucuresti. Inca nu am stabilit o data si un loc, dar voi anunta cand se intampla acest lucru.

Va astept cu drag sa ne cunoastem si sa vorbim de-ale noastre.

_________________
Oana - Gargarita-Floare-Calatoare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 16 Feb 2013, 21:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2012, 19:32
Mesaje: 6075
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Dalina, Nadina, Gaby, ma bucur pentru voi ca v-ati intalnit.

Dragele mele, mi-ar place sa vin si eu la intalnirea din Iasi.
Sper doar sa-mi permita programul.
Am vazut aici legate prietenii frumoase, ceea ce m-a impresionat.
Va pup dulce.

_________________
Vero - Gargarita-de-Aur-cu-Buline-Diamantate
Gargarita anului 2019


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 17 Feb 2013, 09:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Aug 2012, 19:05
Mesaje: 5455
Nume forum:1
Ma bucur tare mult ca ati reusit sa va intalniti. Este adevarat ca aici se leaga multe prietenii.
Elza, cred ca este bine sa ne intalnim pe 9 martie insa asa cum ai spus si tu ar trebui sa stabilim ora, locatia, din timp ca sa stie fiecare daca poate veni.
Va doresc multe surprize de acest fel in continuare si va imbratisez cu drag.

_________________
Gargarita-Regina-Noptilor-de-Vara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 17 Feb 2013, 12:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Dec 2009, 20:44
Mesaje: 938
Locatie: Deva
Nume forum:1
Ce intalnire frumoasa! Sunt convinsa ca ati povestit mult. La cat mai multe astfel de actiuni!

_________________
Gargarita Gratia-Fanteziilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 17 Feb 2013, 13:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Dalina, ma bucur ca am participat la inca un episod din Surprize-surprize.
Chiar daca m-as intalni zilnic cu tine, tot mi-ar fi dor la o ora dupa plecarea de la intalnire.
Gaby, ma bucur ca te-am reintalnit caci imi era dor de tine. Chiar daca suntem aproape, timpul este scurt si niciodata nu tine cu noi.
Sper sa vina caldura cat mai repede si sa ne putem vedea mai des.
Va pup si va imbratisez pe toate.

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 18 Feb 2013, 19:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Feb 2011, 15:36
Mesaje: 1741
Nume forum:1
Dalina, surpriza ta a fost pentru mine o mare placere. Imi pare bine ca am cunoscut un om plin de energie (asa cum esti tu) si un om care este ca o carte deschisa. Ii multumesc Nadinei, tie chiar si Laviniei ca m-ati scos din cotidianul zilnic si mi-ati incarcat bateriile pentru mult timp.
Sper sa ne revedem curand, pentru ca au ramas o gramada de povesti nespuse.
Pupici.

_________________
Gargarita-Punte-spre-Iubire-si-Pace


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 19 Feb 2013, 13:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Apr 2012, 19:49
Mesaje: 1752
Locatie: Botosani
Nume forum:1
Ma bucur sa vad ca ati reusit sa va intalniti.

_________________
Gargarita-Inocenta-Zambetului-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 19 Feb 2013, 20:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
O intalnire foarte frumoasa. Ma bucur pentru voi, dragelor.
Va pup.

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 184  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania