Acum este 27 Iun 2026, 18:12

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 184  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 01 Mar 2013, 14:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2012, 19:32
Mesaje: 6075
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Draga Oana, mai bine nici nu se putea pentru ca exact pe 16 si 17 sunt libera de la servici, iar la facultate am doar un curs pe 16 (sambata) dimineata. Astfel ca dupa ora 14 sunt libera.
Astfel ca abia astept sa ne cunoastem.
Referitor la loc si ora, mai discutam pana atunci. Astept propuneri.
Multi pupici.

_________________
Vero - Gargarita-de-Aur-cu-Buline-Diamantate
Gargarita anului 2019


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 01 Mar 2013, 18:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Rodi, ma bucur tare ca ai spus prezent.
Mie imi este indiferenta zona, eu sunt relativ aproape de oricare dintre ele. Va las pe voi sa alegeti. Unirii este o zona buna, caci avem si unde sa bem o cafea linistite sau sa mancam ceva.
Asa ca dragele mele, abia astept ziua de duminica.
La ce ora sa ne intalnim?

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 01 Mar 2013, 21:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
Ce spuneti de ora 13?

_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 01 Mar 2013, 22:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Sep 2005, 16:24
Mesaje: 1767
Nume forum:1
Pentru intilnirea din Bucuresti eu as prefera un pic mai devreme, la 12 daca se poate. Zona Unirea este convenabila si pentru mine, dar pot veni si in alta parte.

_________________
Tina - Gargarita-Delicatetea-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 01 Mar 2013, 22:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Feb 2012, 23:12
Mesaje: 805
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Vreau sa strig si eu prezent la intalnirea de la Bucuresti. Astept sa hotarati voi unde si la ce ora, mie imi va fi perfect oricum ar fi. De-abia astept sa va intalnesc. Am emotii cum nu am mai avut demult.

_________________
Opriti-va si mirositi floarea prieteniei.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 02 Mar 2013, 09:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Este biine ora 12.
Andrusca, cum sa nu te primim? Abia asteptam sa ne cunoastem.

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 02 Mar 2013, 09:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Cristina Ilina scrie:
Mie imi este indiferenta zona, eu sunt relativ aproape de oricare dintre ele. Va las pe voi sa alegeti. Unirii este o zona buna, caci avem si unde sa bem o cafea linistite sau sa mancam ceva.
Si mie imi este indiferenta zona, caci nu cunosc nici una. Nici macar cea in care m-am ratacit la varsta de 5 ani. Hi! Hi! Hi!
Ma bucur ca se mai aduna gargarite la intalnirea noastra. Deja am emotii.
Elza, sper sa nu te superi ca aduc lista cu gargarite, reactualizata:
Onuta
Tina
Rodic
Helen
Mireille
Elza
Rodi
Andrusca

AdriMir, la Constanta imi doresc sa ajung in vara, daca imi iau un constum de baie nou. Glumesc! Si eu mi-as dori sa cunosc un suflet cald ca al tau. Sper ca drumurile noastre sa se intalneasca vreodata.

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 02 Mar 2013, 11:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Ce frumoase intalniri vor fi! Chiar va invidiez un pic, mai ales pe tine Onuta, caci vei partecipa la amandoua. Dragele mele, sa faceti multe fotografii si sa va distrati si pentru noi.
Pe la Venetia nu vine nimeni?

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 02 Mar 2013, 15:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Dragi gargarite, ce ziceti, primiti si Brasovul la Bucuresti?
M-am gandit ca daca am ajuns pana la Lugoj nu imi trebuie mult timp de gandire ca sa ajung pana la Bucuresti.

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 03 Mar 2013, 10:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Primim, primim! Bucurosi de oaspeti!
Abia astept, nu mai este decat o saptamana.

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 184  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania