Acum este 27 Iun 2026, 18:12

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 184  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 08 Mar 2013, 21:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
Dragele mele, cat mi-ar fi placut sa fiu si eu cu voi. Mi-ar fi fost indiferent, ca-i Iasi sau Bucuresti.
Va doresc o zi minunata si abia astept sa vad fotografia de grup. Va fi o invazie de gargarite la Unirea. Sper ca si timpul sa tina cu voi.
Cu drag,

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 08 Mar 2013, 23:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
Lorelai Mirela Dobrescu scrie:
Copii, zona Unirii este mare si eu cel putin nu am nici un numar de telefon al niciunei gargarite. Asa ca propun sa stabilim un loc anume in care sa venim toate pentru ca mi-este teama ca ne va fi destul de greu sa ne cautam prin toata Unirea. Eu propun sa ne vedem la ora 12 in fata la Mc Donald's, sa ne asteptam pret de 15-20 de minute si apoi sa mergem la cafea. Ce spuneti?
Sunt de acord cu tine, scumpa Mireille.
Propun parola Gargarita. Cu raspunsul TTT. Hi! Hi! Hi! Ne imbracam in rosu si negru, culorile gargaritei.
Astept cu nerabdare intalnirea.
Va imbratisez cu mult drag.

_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 09 Mar 2013, 12:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Sep 2005, 16:24
Mesaje: 1767
Nume forum:1
Cit ma bucur pentru intilnirea de miine!
Ne vedem la ora 12 in fata la Mc. Din cite stiu eu, in Unirea cafeneaua este la ultimul etaj.

_________________
Tina - Gargarita-Delicatetea-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 09 Mar 2013, 20:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Va fi o intalnire de vis si ma bucur nespus pentru voi si abia astept sa vad fotografiile.
Va pup.

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 10 Mar 2013, 12:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Dragelor, noi suntem la Mc in Unirii. Cine mai doreste, cine mai pofteste sunteti invitatele noastre.

Pupici,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 10 Mar 2013, 21:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Dragele mele, astazi am reusit sa ne intalnim si sa sarbatorim Ziua Gargaritei.
Nu stiu ce s-a intamplat cu Mireille si Andrusca pentru ca n-au ajuns. Sper doar ca nu a fost nimic grav de n-au ajuns.
Victory si Mariuca ne-au onorat cu prezenta dumnealor. M-am bucurat enorm sa le cunosc, m-am bucurat enorm de prezenta tuturor gargaritelor participante.
Recapitulez gargaritele prezente:
Nadina
Dalina
Rodi
Rodic
Tina
Victory
Onuta
Mariuca
Helen
Elza
Elena
, Gargarita din Nori
Toate, prezente extraordinare, calde, deschise, frumoase.

Le multumesc tuturor pentru prezenta. Mi-a facut o deosebita placere, mai ales ca eu am avut si un eveniment mai nefericit in familie, ce nu mi-a permis sa stau foarte mult timp alaturi de ele.

Le multumesc tuturor si la fiecare si la fiecare in parte.

Onuta si Nadina, lalele voastre au adus culoare intalnirii.
Victory, ghioceii tai au adus iz de primavara.
Tina, cadoul tau m-a facut sa ma simt mai tanara si mai frumoasa, iar gargaritele de ciocolata au bucurat un suflet mic.
Rodi, carnetelul imi va aminti mereu de intalnirea cu tine, vei fi in gandul meu mereu, la fiecare Paste, caci frumoasa felicitare imi va impodobi masa si sufletul de fiecare data.
Mariuca, discreta si eleganta, o adevarata doamna; va fi o placere cu siguranta sa va ravad si a doua oara, caci v-am promis o invitatie la cafea.
Rodic, blandetea din privirea ta, mi-a spus o poveste despre tine.
Dalina, leoaica neobosita, ce lupta neincetat, ai reusit din nou sa ma surprinzi, sa ne surprinzi pe fiecare in parte.
Helen, regina a noptii, cu privire blanda, cu ochii verzi precum smaraldul, primeste de la mine o imbratisare.
Elena, imi pare rau ca nu am reusit sa ne intalnim, caci am plecat cu 5 minute inainte de a ajunge tu, insa sunt ferma convinsa ca va exista si o data urmatoare.

Dragele mele, mi-am incarcat bateriile cu energia si frumusetea voastra, atat fizica cat si sufleteasca.

Voi posta si cateva fotografii cu cadourile primite de la voi.
Si le las pe frumoasele doamne ce au facut si fotografii sa le prezinte, caci Ziua Gargaritei, a fost una reusita.

TTT va multumesc, caci daca nu erati voi, astazi nu cunoastem atat de multe Gargarite.

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 10 Mar 2013, 21:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1



_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 10 Mar 2013, 21:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1



_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 10 Mar 2013, 21:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1



_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 10 Mar 2013, 21:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1


Tina, revin cu o fotografie maine, ca sa vezi de ce spun ca m-ai facut sa ma simt mai tanara si mai frumoasa.

Sunt datoare sa va prezint si ce au realizat niste manute micute si delicate, special pentru mine. Este vorba de Riana, dar revin cu imagini maine, caci nu mai am acumulatori la aparat.

Si, sa nu uit, sa multumesc si Gargareilor ce ne-au insotit.

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 184  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania