Acum este 27 Iun 2026, 16:37

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 184  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 10 Mar 2013, 22:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Sep 2007, 07:10
Mesaje: 817
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Dragele mele, astazi, am avut o zi de primavara foarte frumoasa.
Am fost la intalnirea cu frumoasele Gargarite.
Va multumesc.

_________________
Victory - Gargarita-Soare-n-Suflet


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 11 Mar 2013, 00:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
Dragi gargarite, ziua de astazi o sa ramana in sulfetul meu ca o zi speciala in care am intalnit prietenia, tineretea, frumusetea, eleganta, intelepciunea si, nu in ultimul rand, inocenta.
Sunt fericita pentru ca in cateva ore am reusit sa ne bucuram impreuna de aceasta intalnire si sa uitam de cotidian, sa schimbam cateva impresii de arta care ne-a unit.
Aduc cateva marturii de la aceasta frumoasa intalnire.

Nadina, Elza si Tina:



Helen, Dalina si Rodi:



Mariuca, Tina, Dalina si Rodi:



Victory si Rodi:



Rodic si Rodi:

In spate se zaraste un domn micut care se plictisise.



Tina si Elena:



Onuta si Tina scriau ganduri:



Rodi si Helen:



Spatiul de la Mc nu prea ne-a permis o fotografie de grup.

_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 11 Mar 2013, 00:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
Dragi gargarite, va multumesc pentru fiecare cuvant, imbratisare, floare, pentru fiecare zambet, fiecare dar. Toate au ajuns in sufletul meu si vor fi pastrate cu sfintenie.
Dragi gargarite TTT va multumesc pentru tot. Voua va datoram aceasta intalnire. Fara aceasta minunata gradina nu ne-am fi cunoscut, nu ne-am fi intalnit.



Tina, si la noi gargaritele dulci au ajuns pe maini bune, dupa marime.

Mana lui Catalin:



Si a lui Cezar:



Multumesc si Gargareilor rabdatori. Ma bucur ca l-am imbratisat pe Micutului Domn Gargarel si pe Micuta Gargarita care ne-a incantat cu desenele ei. Stiti la cine ma refer.

_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 11 Mar 2013, 08:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2007, 17:52
Mesaje: 2461
Locatie: Iasi
Nume forum:1
O intalnire foarte frumoasa. Felicitari tuturor pentru implicare si pentru o reactie asa frumoasa.

Speram ca si la Iasi va fi cel putin la fel de frumos duminica aceasta pe 17 martie. Astept sugestii de locatii, pentru ca Gargarita-Gerbera-Rosie (Ioana Pricopie) ar vrea sa vina cu Stefanut. Centrul este vraiste, la Iulius Mall este foarte aglomerat. Eventual vreti sa incercam la Palas Mall? Eu nu prea am fost pe acolo (cu exceptia Kids Land). Asa cum am zis, astept sugestii si inscrieri.

O saptamana asa cum v-o doriti.

_________________
Oana - Gargarita-Floare-Calatoare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 11 Mar 2013, 12:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
Sunteti minunate si ma bucur pentru intalnirea ce ati avut-o. Nu ascund faptul ca mi-ar fi placut sa fiu si eu printre voi si nu cred ca sunt singura.
Va imbratisez strans.
Oana, tare mult imi doresc sa fiu in Iasi saptamana aceasta. Pacat ca nu-i atat de usor, insa gandul meu va fi alaturi de voi. Poate ca voi avea sansa sa va cunosc in vara cand vin.
Pana atunci, un gand bun si va doresc o viitoare duminica cu soare.

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 11 Mar 2013, 12:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2011, 15:46
Mesaje: 8865
Locatie: Cluj-Napoca
Nume forum:1
Sunteti minunate, frumoase, vesele, emanati bucurie.
Mi-ar fi placut ca macar pentru cateva ore Clujul sa fi fost mai aproape de Bucuresti sau Iasi.
Va felicit pentru initiativa si pana cand o sa ajung si eu intr-un loc cu gargarite minunate va imbratisez cu drag.

_________________
Irela - Gargarita-Fulg-de-Floare-Mov
Gargarita anului 2014
Gargarita anului 2015
Gargarita anului 2016
Gargarita anului 2017
Gargarita anului 2018
Gargarita anului 2020


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 11 Mar 2013, 13:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Feb 2011, 15:36
Mesaje: 1741
Nume forum:1
Dragele mele, imi imaginez cat zumzet si pofta de viata ati adus in acel loc.
Imi doresc din tot sufletul sa ajung si eu la o asa intanlire.
Va felicit ca ati reusit sa va adunati asa multe gargarite la un loc.
Pupici.

_________________
Gargarita-Punte-spre-Iubire-si-Pace


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 11 Mar 2013, 16:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iul 2007, 17:00
Mesaje: 1075
Nume forum:1
Ce intalnire magica! Ma simt imbracata de toate sentimentele bune ce se vad in ochii vostri, dar mai ales de bucuria ce va sclipeste in priviri.
Va pup dulce pe fiecare in parte si ma bucur de asa o emotie.

_________________
Ramona - Gargarita-cu-Suflet-de-Poet


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 11 Mar 2013, 16:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Aug 2012, 19:05
Mesaje: 5455
Nume forum:1
Dragi gargarite,

Ma bucur tare mult ca am reusit sa ne intalnim, sa cunosc oameni deosebiti si sa sarbatorim "Ziua gargaritei" Bucuresti -10.03.2013. In primul rand vreau sa multumesc insa TTT deoarece datorita lor am avut sansa sa intalnesc oameni atat de speciali.

Nadina - un suflet tanar, cald, ma bucur ca te-am cunoscut si ca ai venit cu primavara in dar.
Onuta - ma bucur ca te-am cunoscut desi am avut sentimentul ca te cunosc de o viata. Multumesc pentru floare si martisor.
Victory - ma bucur ca te-am cunoscut si mi-as dori ca pe masura ce trec anii sa raman la fel ca tine, un suflet tanar si iubit de cei din jur. Multumesc pentru vestirea primaverii.
Tina - un suflet cald, deschis ma bucur mult ca te-am cunoscut. Multumesc frumos pentru cadou. Gargaritele vor sta la mine pe laptop sa-mi aduc aminte ce oameni frumosi am cunoscut.
Rodi - ma bucur ca am cunoscut un suflet care emana atata bucurie si veselie in jurul ei. Multumesc frumos pentru carnetel, ganduri de gargarita si pentru felicitarea care la fiecare sarbatoare de Paste va sta la loc de cinste ca sa imi aminteasca ca undeva exista un suflet vesel pe care l-am cunoscut.
Mariuca - ma bucur ca am cunoscut o doamna de o eleganta desavarsita.
Rodic - suflet sincer, bland, ma bucur ca te-am cunoscut.
Dalina - m-ai cucerit cu adevarat. Ma bucur ca te-am cunoscut si acum pot atribui si un chip gandurilor de pe forum. Te felicit pentru bunatatea ta, pentru puterea de a lupta in fiecare zi , pentru bucuriile sufletesti pe care le faci unor oameni straini. Multumesc pentru surpriza facuta.
Elza - ma bucur tare mult ca te-am cunoscut. Suflet bun emani blandete, sensibilitate si tarie in acelasi timp. Caldura ochilor tai spune povesti cu final fericit. Multumesc tare mult pentru darul oferit.
Elena - o adevarata explozie de veselie, tinerete. Ma bucur ca te-am cunoscut.

Deoarece au adus bucurie in sufletul meu voi posta cateva fotografii cu cadourile primite de la voi si cateva imagini de grup de la minunata intalnire "Ziua gargaritei":











Rodi, Nadina, Elza si Tina:



Tina, Elena, Rodi:



Onuta, Elena si Tina:



Rodic, Nadina, Onuta, Victory:



Mariuca:


_________________
Gargarita-Regina-Noptilor-de-Vara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 11 Mar 2013, 20:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
O intalnire foarte frumoasa si plina de emotii. Felicitari, dragele mele!
Cu drag,

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 184  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania