Acum este 27 Iun 2026, 16:35

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 184  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 11 Mar 2013, 20:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Apr 2012, 19:49
Mesaje: 1752
Locatie: Botosani
Nume forum:1
Ce intalnire frumoasa! Ma bucur ca ati adus si cateva fotografii sa vad cum arata gargaritele harnicute. Sunteti foarte frumoase si toate numai zambilici. Hi, hi, hi!
Felicitari pentru frumoasa intalnire.

_________________
Gargarita-Inocenta-Zambetului-de-Copil


Ultima oara modificat de Admin pe 12 Mar 2013, 15:38, modificat 1 data in total.

Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 12 Mar 2013, 00:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Dragele mele gargarite, ajung si eu inaintea tuturor sa scriu cate ceva.
Ma bucur din tot sufletul ca am reusit sa ajung si cu siguranta as fi regretat daca ratam aceasta intalnire.

Helen, privirea ta mi-a exprimat numai blandete si bunatate. Ma bucur din tot sufletul ca te-am cunoscut.
Elza, steluta primita de la tine imi va lumina calea de acum inainte. Iti multumesc pentru frumoasele randuri scrise special pentru mine.
Onuta, iti multumesc pentru floare si pentru gargarite. Le voi purta pe toate cu mare drag.
Rodi, abia astept topicul pentru felicitari, unde o sa lucrez cu mare drag alaturi de voi toate felicitarea primita de la tine. Gandurile mele de zi cu zi vor fi scrise in carnetelul primit de la tine.
Rodic esti o persoana exact cum mi te imaginam. Ma bucur ca am reusit sa cunosc un suflet atat de bland ca al tau.
Tina, iti multumesc ca in fiecare zi o sa fiu mai frumoasa datorita tie. Un suflet de gargarita care isi spune ca este in crestere s-a bucurat de gargaritele de ciocolata, iar restul vor ajunge in gradina de pe sertarul meu de acasa. O sa revin cu o fotografie cand ajung sa le lipesc.
Mariuca, o adevarata doamna care da dovata de multa intelepciune si exprima in jur numai liniste sufleteasca. Ma simt norocoasa ca te-am cunoscut.
Victory ai adus primavara in sufletele noastre si iti multumesc pentru asta. Sa ramai mereu aceeasi persoana vesela si plina de viata.
Elena, chiar daca floarea primita de la tine nu a ajuns in cea mai buna stare la Brasov, ea exista si va fi mereu intr-un loc special.
Dalina, iti multumesc pentru tot. Ai reusit sa ma surprinzi si de data aceasta. Felicitarea va ocupa un loc special asa cum merita, iar forfecuta o voi folosi cu mare drag la goblenurile mele. Ii multumesc printesei pentru darurile primite de la ea si pup o manuta de bebe.

Sper sa va revad pe toate curand si sa avem mai mult timp de vorbit. Daca s-ar opri timpul in loc la fiecare intalnire...
Va pup si va imbratisez pe toate cu drag.


_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 12 Mar 2013, 11:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2004, 03:53
Mesaje: 537
Nume forum:1
Bravo fetelor!
Imi place si ce zici tu, Doina.

_________________
Nic - Eu si Gargarita mea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 12 Mar 2013, 11:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Feb 2007, 10:37
Mesaje: 12780
Locatie: Calarasi
Nume forum:1
Ma bucur sa va revad dragele mele Tina, Rodi si Elena.
Ma bucur ca v-am vazut dragi gargarite. Sper ca la urmatoarea intalnire sa particip si eu.
Pup dulce.

_________________
Ovidia - Gargarita-Metafora-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 12 Mar 2013, 15:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2007, 17:52
Mesaje: 2461
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Dragelor, am vorbit astazi putin cu Ioana Pricopie si ea zicea sa ne vedem la cofetaria Select din Piata Unirii, in jur de 12-13. Ce ziceti? Mie mi-ar placea, mediul este placut si sa nu uitam de prajiturile de acolo.

Va pup,

_________________
Oana - Gargarita-Floare-Calatoare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 12 Mar 2013, 19:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5573
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Gargarite harnicute si zglobii ati avut o intalnire de vis.
Oana, mie imi convine, ajung in jur de ora 12,30. De abia astept.
Va pupa,

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 13 Mar 2013, 09:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2007, 17:52
Mesaje: 2461
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Si eu sunt de acord cu ideea Doinei, chiar daca anul acesta nu ne-am sincronizat, sa fie intalnirile in aceeasi zi; dar este o idee buna pentru anii urmatori.

Rralluca, si eu abia astept sa ne vedem.

_________________
Oana - Gargarita-Floare-Calatoare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 13 Mar 2013, 20:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Adevarat ca duminica la Bucuresti a fost o zi reusita, plina de emotie, bucurie si mult zumzet. Un sentiment de implinire greu de descris in cuvinte.
Surprizele au fost Victory si Mariuca, gargarite care nu s-au anuntat, dar ne-au onorat cu prezenta lor.
Dragele mele, ma bucur tare mult ca v-am cunoscut si sper sa ne mai revedem si cu alte ocazii.
Tot ce regret este ca nu am putut sta mai mult, dar promit ca pe 17 nu imi voi lua coada cu mine. Hi! Hi! Hi!

P.S. Nu mai are nimeni fotografii de la aceasta intalnire?

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 13 Mar 2013, 21:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Dragele mele, mi-am umplut si eu sufletul cu emotia si bucuria voastra. Ma bucur tare mult pentru voi.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 184  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania