|
Acum este 22 Iun 2026, 17:48
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
crutescu elisabeta
|
Subiectul mesajului: Re: Golgota, goblen lucrat de Dina Scris: 07 Feb 2010, 19:53 |
|
Membru din: 25 Sep 2007, 06:43 Mesaje: 1513 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Spor la lucru! Modelul este (real) foarte mare.
_________________ Gargarita-Nuna-Florilor
| Ultima oara modificat de Admin pe 07 Feb 2010, 21:46, modificat 1 data in total. |
| Corectat |
|
|
| Sus |
|
 |
|
Silvia Har
|
Subiectul mesajului: Re: Golgota, goblen lucrat de Dina Scris: 07 Feb 2010, 20:43 |
|
Membru din: 18 Aug 2006, 18:01 Mesaje: 441 Nume forum:1
|
|
Dina, va fi un triumf pentru tine acest goblen, la final.
P.S. Elisabeta, pune punct dupa ce termini de scris si bate pauza dupa ce termini propozitia.
_________________ Silvia - Prietenul la nevoie se cunoaste.
|
|
| Sus |
|
 |
|
Antoneac Carmen
|
Subiectul mesajului: Re: Golgota, goblen lucrat de Dina Scris: 07 Feb 2010, 21:13 |
|
Membru din: 29 Ian 2007, 16:59 Mesaje: 1208 Locatie: Baia Mare Nume forum:1
|
|
Bravo! Mult spor in continuare.
_________________ Carmen - Gargarita-Gazda-Buna
| Ultima oara modificat de Admin pe 07 Feb 2010, 21:46, modificat 1 data in total. |
| Corectat |
|
|
| Sus |
|
 |
|
Albei Adina
|
Subiectul mesajului: Re: Golgota, goblen lucrat de Dina Scris: 07 Feb 2010, 23:09 |
|
Membru din: 02 Dec 2009, 16:28 Mesaje: 1745 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Multumesc, Gargarite dragi! O ata, doua, trei este sloganul meu de acum incolo. Va multumesc mult pentru aprecieri si incurajari. Sa ne dea Dumnezeu ochi buni, timp liber si spor la cusut.
_________________ Dina - Gargarita-Sinceritate
|
|
| Sus |
|
 |
|
Perhinschi Anca
|
Subiectul mesajului: Re: Golgota, goblen lucrat de Dina Scris: 07 Feb 2010, 23:18 |
|
Membru din: 21 Apr 2008, 14:35 Mesaje: 3542 Nume forum:1
|
|
Cu o ata, doua, trei... nici nu vei sti cum l-ai terminat si il vei duce la colectie. Spor in continuare, Dina.
_________________ Anca - Gargarita Pacea-Armoniei
|
|
| Sus |
|
 |
|
LEONTE Elena - Iuliana
|
Subiectul mesajului: Re: Golgota, goblen lucrat de Dina Scris: 08 Feb 2010, 10:23 |
|
Membru din: 15 Ian 2006, 23:15 Mesaje: 3387 Locatie: Suceava Nume forum:1
|
|
Dina, la cat este de mare goblenul, nu este putin ce-ai lucrat tu acolo. Si foarte ingrijit. Imi place tare mult cum se vad cizmele soldatului roman. Aripioare la ac pentru... o ata, doua, trei!
Ninsoare de pupici
_________________ Iulia - Gargarita Iulie
Răcoarea serii peste fânul din car odihnesc stele...
|
|
| Sus |
|
 |
|
Frunza Nicoleta
|
Subiectul mesajului: Re: Golgota, goblen lucrat de Dina Scris: 09 Feb 2010, 12:41 |
|
Membru din: 05 Iul 2006, 16:33 Mesaje: 13343 Nume forum:1
|
|
Pare putin, dar nu e. Aripioare la ac, Dina!
_________________ Nico - Gargarita-Paunita
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ella B
|
Subiectul mesajului: Re: Golgota, goblen lucrat de Dina Scris: 15 Feb 2010, 08:40 |
|
Membru din: 15 Dec 2009, 14:11 Mesaje: 323
|
|
Dina, ai mai avansat? Sunt curioasa sa vad in ce colt ai lucrat. Tot sporul din lume, pentru tine!
_________________ Gargarita-Puf-de-Papadie
|
|
| Sus |
|
 |
|
Albei Adina
|
Subiectul mesajului: Re: Golgota, goblen lucrat de Dina Scris: 15 Feb 2010, 18:14 |
|
Membru din: 02 Dec 2009, 16:28 Mesaje: 1745 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Ella, am avansat mai mult la fond, in coltul stang sus, de aceea nu am mai postat sambata trecuta. Incerc sa lucrez mai mult saptamana aceasta si sa am ce arata sambata. Multumesc pentru urare si iti doresc si eu la fel: Spor la cusut!
_________________ Dina - Gargarita-Sinceritate
|
|
| Sus |
|
 |
|
Dosinescu Cristina
|
Subiectul mesajului: Re: Golgota, goblen lucrat de Dina Scris: 19 Feb 2010, 16:51 |
|
Membru din: 29 Noi 2007, 23:15 Mesaje: 2524 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Dina, mai este putin si vine sambata. Ne vei incanta cu un nou episod?
_________________ Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|
