|
Acum este 27 Iun 2026, 10:04
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Milos Cosmina Elena
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 13 Aug 2013, 17:21 |
|
Membru din: 04 Feb 2005, 10:41 Mesaje: 2002 Nume forum:1
|
|
Eu voi fi in zona la inceputul lunii septembrie.
_________________ Cosmina - Gargarita-cu-Gargarita-mica
|
|
| Sus |
|
 |
|
Lorelai Mirela Dobrescu
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 13 Aug 2013, 18:16 |
|
Membru din: 24 Iun 2010, 11:23 Mesaje: 947 Nume forum:1
|
|
Pentru ca in martie am aflat de intalnire prea tarziu nu am putut participa. Acum insa daca stabiliti ceva din timp voi spune si eu "prezent".
_________________ Gargarita-Ruga-si-Sarut-de-Prietenie
|
|
| Sus |
|
 |
|
Lorelai Mirela Dobrescu
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 13 Aug 2013, 18:19 |
|
Membru din: 24 Iun 2010, 11:23 Mesaje: 947 Nume forum:1
|
|
Si pentru ca este o sarbatoare mare, va propun 8 septembrie.
_________________ Gargarita-Ruga-si-Sarut-de-Prietenie
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ion Rodica
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 13 Aug 2013, 19:10 |
|
Membru din: 30 Mai 2012, 23:07 Mesaje: 7197 Nume forum:1
|
|
Si eu spun prezent la intalnire, dar poate este mai bine sa alegem alta data tocmai pentru ca este o mare sarbatoare. Mai mult ca sigur fiecare are macar o Marie in familie de sarbatorit si nu stiu cate gargarite or sa vina la intalnire.
_________________ Rodic - Gargarita-Zambetul-Florii-de-Cires
|
|
| Sus |
|
 |
|
Milos Cosmina Elena
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 13 Aug 2013, 20:16 |
|
Membru din: 04 Feb 2005, 10:41 Mesaje: 2002 Nume forum:1
|
|
Pentru mine este OK atunci, in primul week-end; imi este indiferenta ziua: vineri, sambata sau duminica.
_________________ Cosmina - Gargarita-cu-Gargarita-mica
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ivan Ioana Adina
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 29 Aug 2013, 20:17 |
|
Membru din: 08 Aug 2011, 10:29 Mesaje: 8970 Nume forum:1
|
|
Tare ma bucur ca se anunta o noua intalnire. Imi pare rau ca nu pot ajunge si de data aceasta, dar astept cu nerabdare imaginile postate de voi. Cu drag,
_________________ Gargarita-Cercetasa-de-Visuri Gargarita Anului 2013
|
|
| Sus |
|
 |
|
Popescu Ileana Gabriela
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 30 Aug 2013, 09:12 |
|
Membru din: 27 Ian 2006, 23:13 Mesaje: 4459 Locatie: Drobeta Turnu Severin Nume forum:1
|
|
Astept si eu fotografii de la intalnirea pe care o "coaceti". Cosmina, sa te bucuri de concediu si sa ma porti si pe mine in gand in timpul Alegriei. Pupici.
_________________ Gargarita-Rigoare-Ratacita-in-Poezie
|
|
| Sus |
|
 |
|
Alexandra Popescu
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 30 Aug 2013, 20:36 |
|
Membru din: 01 Aug 2006, 04:27 Mesaje: 3102 Locatie: Romania Nume forum:1
|
|
Dragelor cum ramane cu intalnirea noastra? Se mai tine sau nu?
_________________ Alexa - Gargarita-Minune-de-Mama
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ion Rodica
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 31 Aug 2013, 00:51 |
|
Membru din: 30 Mai 2012, 23:07 Mesaje: 7197 Nume forum:1
|
|
Este pacat sa nu se tina, chiar daca ne strangem doar 2-3 gargarite la intalnire.
Ca data de intalnire ramane varianta propusa de Mireille (8 septembrie) sau aveti alte sugestii?
_________________ Rodic - Gargarita-Zambetul-Florii-de-Cires
|
|
| Sus |
|
 |
|
Lorelai Mirela Dobrescu
|
Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor Scris: 31 Aug 2013, 08:27 |
|
Membru din: 24 Iun 2010, 11:23 Mesaje: 947 Nume forum:1
|
|
Eu cand hotarati voi spun : Prezent.
_________________ Gargarita-Ruga-si-Sarut-de-Prietenie
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|