Acum este 25 Iun 2026, 04:48

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 155 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii ianuarie
MesajScris: 06 Ian 2014, 13:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Oct 2013, 00:11
Mesaje: 965
Locatie: Londra
Nume forum:1
In aceasta luna voturile mele se duc catre Oksanna, Vero, Rodi si Leana.
Va imbratisez cu drag.

_________________
Anecika - Gargarita-Londoneza


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii ianuarie
MesajScris: 06 Ian 2014, 14:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2008, 17:58
Mesaje: 456
Nume forum:1
Un vot pentru Nico, cu care jucam Care palarie...?


_________________
Stefania - Gargarita-Floare-de-liliac


Ultima oara modificat de Admin pe 06 Ian 2014, 21:25, modificat 1 data in total.

Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii ianuarie
MesajScris: 06 Ian 2014, 14:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2008, 17:58
Mesaje: 456
Nume forum:1
Un vot pentru Ralu pe care am votat-o de doua ori Gargarita anului.


_________________
Stefania - Gargarita-Floare-de-liliac


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii ianuarie
MesajScris: 06 Ian 2014, 14:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2008, 17:58
Mesaje: 456
Nume forum:1
Un vot merge catre Maria ta, Adriana. Stiu ca ea ii va atasa votului numele tau, dar am simtit nevoia sa celebrez ochii ei inconfundabili, furati de la mama ei.


_________________
Stefania - Gargarita-Floare-de-liliac


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii ianuarie
MesajScris: 06 Ian 2014, 14:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2008, 17:58
Mesaje: 456
Nume forum:1
Un vot merge spre Anecika, in inima careia se afla o priveghetoare frumoasa.


_________________
Stefania - Gargarita-Floare-de-liliac


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii ianuarie
MesajScris: 06 Ian 2014, 14:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2008, 17:58
Mesaje: 456
Nume forum:1
O floare de liliac merge la fiecare gargarita pe care nu o pot vota in aceasta luna.


_________________
Stefania - Gargarita-Floare-de-liliac


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii ianuarie
MesajScris: 06 Ian 2014, 14:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Onuta, Stefania (cred ca la mine te refereai), va multumesc pentru emotia pe care am simtit-o cand am citit cuvintele voastre.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii ianuarie
MesajScris: 06 Ian 2014, 19:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Oct 2013, 00:11
Mesaje: 965
Locatie: Londra
Nume forum:1
Stefania, iti multumesc din suflet pentru cuvintele frumoase. Nici nu stii ce bucurie mi-ai adus.
Te pup.

_________________
Anecika - Gargarita-Londoneza


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii ianuarie
MesajScris: 06 Ian 2014, 23:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Ian 2013, 21:14
Mesaje: 4001
Locatie: Germania
Nume forum:1
Anecika, iti multumesc pentru vot.
Te pup si te imbratisez cu drag.

_________________
Oksanna - Gargarita-Pasarea-Paradisului


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii ianuarie
MesajScris: 07 Ian 2014, 01:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
Anecika, iti multumesc din inima pentru vot.
Te imbratisez cu multa caldura si iti ofer cu mult drag o orhidee.


_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 155 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania