Acum este 28 Iun 2026, 15:04

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 1369 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 137  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2014
MesajScris: 11 Ian 2014, 09:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Ma scuzati, dar am uitat sa va las si ceva bunut, facute si ornate in intregime de puiuta mea. Deci nu se poate refuza.


_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2014
MesajScris: 11 Ian 2014, 09:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Dec 2009, 20:44
Mesaje: 938
Locatie: Deva
Nume forum:1
Anca, delicioasa dimineata.
Va salut pe toate si va urez spor la activitatile de azi.

_________________
Gargarita Gratia-Fanteziilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2014
MesajScris: 11 Ian 2014, 10:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Ian 2013, 21:14
Mesaje: 4001
Locatie: Germania
Nume forum:1
Buna dimineata, tuturor!
Anca, tare ingenioase sunt prajiturelele. Nici nu avem cum sa le refuzam. Multumim mult si felicitari micutei tale.
Eu o sa va aduc un ceai.
Sa aveti un weekend minunat.


_________________
Oksanna - Gargarita-Pasarea-Paradisului


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2014
MesajScris: 11 Ian 2014, 10:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Buna ziua dragi gargarite.
Buna ziua draga Monica.
Anca, babuta ta stirba s-a transformat intr-o minunata domnisoara. Mai sa n-o recunosc. Biscuitii sunt un deliciu. Multumesc.
Va doresc o zi spornica. Incep si eu programul administrativ si poate mai pe seara pun si o ata.

Citat:
Anca, babuta ta stirba s-a transformat intr-o minunata domnisoara. Mai sa n-o recunosc. Biscuitii sunt un deliciu. Multumesc.
Cata dreptate ai, Nico!
Iti multumesc pentru urare si iti doresc sa ti se implineasca sperantele pentru ziua de astazi.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2014
MesajScris: 11 Ian 2014, 11:59 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2007, 17:52
Mesaje: 2461
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Astazi ne-am luat la revedere de la bradut pana la urmatoarele sarbatori de iarna, am facut curat in urma lui (am avut un bradut natural) si mi-a mai ramas o camera de facut, plus intins rufe, mancare, etc.

Nico, in ultimele zile, dupa ce culc copiii, mai pun cate o ata la goblenul meu. Sper si astazi sa pot proceda la fel.

Ancuta, sunt de acord cu Nico, - babuca ta stirba este o adevarata domnisoara de-acum.

Spor maxim tuturor in tot ceea ce veti face astazi.

_________________
Oana - Gargarita-Floare-Calatoare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2014
MesajScris: 11 Ian 2014, 20:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Apr 2012, 19:49
Mesaje: 1752
Locatie: Botosani
Nume forum:1
Buna seara, dragi gargarite!
Buna seara, Monica!
Anca, nu pot sa refuz asa prajituri. Multumesc.
Oana, noi tot bradut natural am avut si ieri l-am scos. A fost unul mai mic si impodobit cu globuri de toate culorile, deci nu a fost unul prea elegant dar a fost frumos.
Ma bucur sa vad ca la cafenea sunt tot mai multe gargarite. Imi pare rau ca nu pot sa va las cate o cescuta de ceai in fiecare zi dar sa stiti ca vizitez zilnic si servesc ceva dulce si de acea va multumesc.
Monica, iti multumesc in mod special tie pentru prezenta ta permanenta la cafenea si iti aduc ceva ce stiu ca iti place.



Pentru toate gargaritele un ceai pentru vise linistite.




Gela, recunosc public ca ma simt rasfatata de tine si iti doresc ca cei din jurul tau sa te rasfete zilnic pentru frumusetea inimii tale.

_________________
Gargarita-Inocenta-Zambetului-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2014
MesajScris: 11 Ian 2014, 22:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Vad ca au avut mare succes prajiturelele Claudiei.

Of, dragele mele, asa este, mica mea domnisorica. Mai sunt doar cateva luni si face 10 ani. Timpul trece pe nesimtite si ne trezim cu ei mari, parca mult prea repede decat am vrea.

Parca ieri era o pisicuta mica cu nasul mic si carn ca o trambulina, gurita cat un nasturel si plangea cat o tinea gura in special noaptea, de saracii vecini mai bine dormeau pe unde puteau, ca acum sa nu-mi vina sa cred ca se apropie de cei 10 anisori.

Da, pot sa zic o domnisoara, pentru ca mai trebuie adaugat si pretentiile in tema de coafat, hainele alese cu foarte mare atentie si nelipsitele picaturi de parfum aplicate in spatele urechii inainte de a iesi din casa. Din fericire pentru mama, din cauza sporturilor care le practica (tenis si inot) este nevoita sa se imbrace mai mult sportiv si pretentiile sunt limitate la una, maxim doua zile pe saptamana.

Nico, Oana, cred ca si voi stiti cate ceva in aceasta directie, ceea ce o demonstreaza si fotografiile postate de voi.

Sa stiti ca peste putin timp voi citi si eu cam aceleasi lucruri (sa nu ma copiati! Hi, hi!).

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2014
MesajScris: 12 Ian 2014, 09:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Buna dimineata, dragi gargarite, draga Monica!
Aduc cafeluta:



Anca, gargarita ta mica a devenit o frumoasa domnisoara. Fursecurile ei mi-au facut si mie cu ochii.

Eu va doresc o zi frumoasa cu soare-n suflet.


Onuta, iti multumesc si te invit sa mi te alaturi in calatoria pe care o fac acum.


_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2014
MesajScris: 12 Ian 2014, 09:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2011, 07:34
Mesaje: 1103
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Buna dimineata, dragi gargarite si gargarei!
Va doresc o duminica linistita si plina de caldura.
Va imbratisez cu drag.

_________________
Arina - Gargarita-Focul-Saruta-Lumina


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2014
MesajScris: 12 Ian 2014, 09:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2005, 01:47
Mesaje: 9136
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
Dragi gargarite si draga Monica, buna dimineata.
Va las cafeluta, si sper sa bem un ceiut impreuna, diseara.
O duminica frumoasa cu soare-n suflet!

Anca, nu pot sa nu ma opresc o secunda sa iti fac complimenti pentru frumoasa domnisoara. Pup obrajorii Claudiei (nu mai este Claudita. Hi! hi!).






_________________
Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor
Gargarita anului 2024


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 1369 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 137  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania