Acum este 26 Iun 2026, 10:28

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 108 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Gargarita lunii februarie
MesajScris: 01 Feb 2014, 19:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
In aceasta luna sunteti invitate sa propuneti 4 gargarite pentru titlul de Gargarita lunii. Puteti vota cate o gargarita pe saptamana sau toate gargaritele in aceeasi postare. Alegerea va apartine.
• In acordarea titlului trebuie sa se tina cont de activitatea gargaritei pe forum, de disponibilitatea acesteia de a fi alaturi de celelalte gargarite in zborul lor prin gradina, de modul de lucru, etc.
• La sfarsitul lunii, gargarita care acumuleaza cele mai multe nominalizari va primi titlul de Gargarita lunii.
• O gargarita nu poate propune pentru titlul Gargarita lunii aceeasi gargarita de doua ori.

Numele de Gargarita lunii este un titlu onorific, nu se acorda un premiu pentru acesta.

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii februarie
MesajScris: 01 Feb 2014, 21:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Mar 2008, 11:00
Mesaje: 1489
Nume forum:1
Eu incep prin a te vota pe tine, Elza, pentru toata activitatea ta de pe forum.
Am observat si frecventa mare de postari ale lui Helen, Anecika si Lenuta si de aceea le acord votul meu.

_________________
Zoica - Gargarita-Gospodina


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii februarie
MesajScris: 01 Feb 2014, 23:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Oct 2013, 00:11
Mesaje: 965
Locatie: Londra
Nume forum:1
Zoica, iti multumesc din suflet pentru vot.
Te pup si te imbratisez cu drag.

_________________
Anecika - Gargarita-Londoneza


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii februarie
MesajScris: 02 Feb 2014, 17:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Apr 2012, 19:49
Mesaje: 1752
Locatie: Botosani
Nume forum:1
Nu pot in aceasta luna sa nu acord primul vot Rozei, in semn de multumire pentru tot cea ce face si este ea.
Al doilea vot este pentru Marina, asa cum a zis Roza "toata o inimioara gata pentru a se darui".

_________________
Gargarita-Inocenta-Zambetului-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii februarie
MesajScris: 02 Feb 2014, 18:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Ian 2011, 15:54
Mesaje: 3769
Locatie: Galaţi
Nume forum:1
Draga mea Gela, iti multumesc din inima.
Ma onoreaza si bucura foarte mult votul tau.
Printre multe alte lucruri frumoase si voi sunteti esenta inimii mele.
Pupici pe inimioara.

_________________
Gargarita-Dulceata-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii februarie
MesajScris: 03 Feb 2014, 09:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Zoica Maniu scrie:
Eu incep prin a te vota pe tine, Elza, pentru toata activitatea ta de pe forum.
Am observat si frecventa mare de postari ale lui Helen, Anecika si Lenuta si de aceea le acord votul meu.
Zoica, iti multumesc.


_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii februarie
MesajScris: 05 Feb 2014, 15:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2009, 11:12
Mesaje: 632
Nume forum:1
Voturile mele merg catre:
- Nico, una din cele mai longevive si constante prezente pe forum;
- Elza, pentru sustinerea concursului de goblen;
- Lenuta, pentru rolul de promotoare (nume gargarite, concursuri);
- Gela - un vot de incurajare (timida, dar totusi incearca sa-si simta prezenta in gradina);

_________________
Adela - Gargarita-Vis-de-floare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii februarie
MesajScris: 05 Feb 2014, 15:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mai 2011, 14:30
Mesaje: 7629
Nume forum:1
Dragi gargarite, as vrea sa le votez luna aceasta pe cele 4 gargarite care au contribuit la gasirea unui nume potrivit pentru mine: Lenuta, Adnana, Lacra si Ildiko, carora le multumesc din suflet inca o data.
Le multumesc, de asemenea, tuturor gargaritelor care le-au sustinut initiativa si au votat.
O zi minunata tuturor!

_________________
Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii februarie
MesajScris: 05 Feb 2014, 15:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Adela, iti multumesc.


_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii februarie
MesajScris: 05 Feb 2014, 16:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Apr 2012, 19:49
Mesaje: 1752
Locatie: Botosani
Nume forum:1
Iti multumesc, Adela. Eu imi doresc sa fiu prezenta pe aici cat mai mult.


_________________
Gargarita-Inocenta-Zambetului-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 108 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania