Acum este 26 Iun 2026, 21:44

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 3122 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226 ... 313  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 

Cine sa modereze in continuare concursul de la 1 iulie 2025?
Chestionarul s-a inchis pe data de 29 Iun 2025, 18:21
Alinus 67%  67%  [ 6 ]
IuliiaB 33%  33%  [ 3 ]
Voturi totale : 9
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 13 Feb 2014, 13:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Dragele mele, am avut o zi foarte incarcata si abia acum am reusit sa imi fac timp sa intru putin pe forum.

Monica draga, nu cred ca s-ar supara nimeni daca acestea ar fi daruite undeva. Din pacate, eu nu stiu unde anume.
In cazul in care nu se gaseste o solutie pentru a fi donate, eu sustin in continuare ideea de a ajunge la voi.

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 13 Feb 2014, 19:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Sunt de acord cu Elza. Si cred ca acum este putin cam tarziu pentru o astfel de initiativa. Poate cu alta ocazie ne organizam mai din timp.
Nu cred ca este nevoie de un regulament, dar voi deschide weekend-ul acesta un topic nou.
Propun ca darurile pentru Gargaritele TTT sa porneasca spre cel tarziu pe 1 martie.
Monica, te voi ruga pe tine sa transmiti doritoarelor adresa mea. Cu multe din voi cred ca pot comunica direct.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 15 Feb 2014, 19:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Dragile mele, imi pare rau sa va dezamagesc, dar din pacate nu ma pot ocupa de aceasta actiune. Din motive de reparatii si renovari va trebui sa ma mut la parintii mei pentru o luna sau doua si se va schimba si adresa si nici acces la net nu voi avea cand si cum vreau. Decat sa creez dificultati mai bine ma retrag. Nu am spus nimic pana acum pentru ca asteptam un raspuns pe care l-am primit astazi.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 16 Feb 2014, 00:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Nico, nu este nici o problema daca nu te poti ocupa de acest lucru. Eu ma pot ocupa de un mic regulament si pot face o adresa de mail unde sa trimita toate participantele imaginile, pentru a le posta dupa data de 8 martie. Livrarea o poate fiecare catre firma, caci eu cum sunt in Brasov, nu ma pot ocupa de acest lucru.
Elza, daca vrei te poti ocupa tu (stiu ca ai zis acum cateva zile). Astept raspunsul tau.

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 16 Feb 2014, 16:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Nadina, este corect si cu livrare catre firma sau daca vreti sa provecedam conform discutiilor anterioare, le expediati catre mine.
Asteptam propunerea ta de regulament.

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 16 Feb 2014, 21:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Am facut un mic regulament pentru acest concurs. Elza eu zic ca nu au ramas prea multe zile in care sa se desfasoare concursul si ar fi mai bine sa fie livrate direct catre firma.

1. La acest concurs pot participa toate Gargaritele.
2. Data de desfasurare a concursului 17.02.2014-01.03.2014. In jurul datei de 1 martie sa fie livrate realizarile catre TTT.
3. Fotografiile vor fi trimise pe adresa de mail... Acestea pot contine produsele finale, etape din realizare sau detalii ale creatiei.
4. Se poate realiza orice obiect cu tema Primavara, prin diferite tehnici: cusute, crosetate, tehnica quilling, origami, obiecte pictate, etc.
5. Gargarita participanta are obligatia de a nota in mail numele de pe forum, atunci cand trimite fotografiile (pentru a nu se crea confuzii).
6. Fiecare mail va primi confirmare de primire in maxim 3 zile. Daca nu ati primit confirmarea, va invit sa retrimiteti fotografiile.
7. Pe data de 9 martie 2014, fotografiile vor fi postate in acest topic (va fi creat un topic pentru acest concurs).
8. Nu va exista premiu pentru acest concurs, vor fi premiate Gargaritele TTT cu creatiile noastre.

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 17 Feb 2014, 09:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Nadina, ma gandeam ca la punctul 3, sa aducem etape din timpul lucrului si apoi rezulatul final. Si mai propun ca fiecare produs, sa aibe o denumire.
Voi ce spuneti gargaritelor?

In rest, este OK.

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 17 Feb 2014, 15:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2012, 23:07
Mesaje: 7197
Nume forum:1
Elza, eu consider ca regulamentul propus de Nadina este in regula. Cum aici nu este vorba de un concurs clasic cu reguli stricte unde pot aparea descalificari este mai bine sa lasam la latitudinea fetelor cum vor sa prezinte "surpriza": daca se limiteaza doar la rezultatul final sau trimit si etapele.

_________________
Rodic - Gargarita-Zambetul-Florii-de-Cires


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 17 Feb 2014, 16:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Ion Rodica scrie:
Elza, eu consider ca regulamentul propus de Nadina este in regula. Cum aici nu este vorba de un concurs clasic cu reguli stricte unde pot aparea descalificari este mai bine sa lasam la latitudinea fetelor cum vor sa prezinte "surpriza": daca se limiteaza doar la rezultatul final sau trimit si etapele.


E ok.

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu incepem un nou concurs?
MesajScris: 17 Feb 2014, 17:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Si mie mi se pare ok.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 3122 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226 ... 313  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania