|
Acum este 25 Iun 2026, 06:23
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Elza Ilina
|
Subiectul mesajului: Re: Concursul Gargaritelor TTT Scris: 12 Mar 2014, 08:45 |
|
Membru din: 01 Iun 2011, 15:26 Mesaje: 5624 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Si eu felicit toate participantele, pentru toate ideile frumoase, pentru toata munca si efortul depus. Iar tie, Nadina, iti multumesc pentru implicarea in acest concurs.
_________________ Elza - Gargarita-Roua-Diminetii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Frunza Nicoleta
|
Subiectul mesajului: Re: Concursul Gargaritelor TTT Scris: 12 Mar 2014, 09:17 |
|
Membru din: 05 Iul 2006, 16:33 Mesaje: 13343 Nume forum:1
|
|
Felicitari, dragi Gargarite!
_________________ Nico - Gargarita-Paunita
|
|
| Sus |
|
 |
|
Elena Jitca
|
Subiectul mesajului: Re: Concursul Gargaritelor TTT Scris: 12 Mar 2014, 10:04 |
|
Membru din: 17 Aug 2012, 19:05 Mesaje: 5455 Nume forum:1
|
|
Nadina si Elza, va felicit pentru initierea si moderarea unui concurs atat de frumos. Totodata felicitari tuturor gargaritelor participante, pentru ideile frumoase.
_________________ Gargarita-Regina-Noptilor-de-Vara
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ion Rodica
|
Subiectul mesajului: Re: Concursul Gargaritelor TTT Scris: 13 Mar 2014, 12:21 |
|
Membru din: 30 Mai 2012, 23:07 Mesaje: 7197 Nume forum:1
|
|
Nadina si Elza va felicit pentru implicarea in realizarea acestui concurs inedit.
Felicitari tuturor participantelor pentru frumoasele cadouri oferite catre TTT.
_________________ Rodic - Gargarita-Zambetul-Florii-de-Cires
|
|
| Sus |
|
 |
|
MINCU DOINA
|
Subiectul mesajului: Re: Concursul Gargaritelor TTT Scris: 16 Mar 2014, 12:08 |
|
Membru din: 05 Ian 2014, 13:02 Mesaje: 1651 Nume forum:1
|
|
Nadina si Elza va felicit si eu pentru implicarea si moderarea in acest concurs. Felicitari tuturor gargaritelor pentru ideile lor minunate.
_________________ Gargarita-Parfum-de-Orhidee
|
|
| Sus |
|
 |
|
Simona Ioana Birta
|
Subiectul mesajului: Re: Concursul Gargaritelor TTT Scris: 16 Mar 2014, 13:31 |
|
Membru din: 26 Mai 2005, 09:28 Mesaje: 3390 Locatie: bihor Nume forum:1
|
|
Gargarite, va felicit pentru frumoasele daruri oferite TTT. Sper ca la urmatoarea initiativa sa reusesc si eu sa particip. Va pup.
_________________ Simona - Gargarita-Margareta-cu-Petale-de-Argint
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ralluca Dobasu
|
Subiectul mesajului: Re: Concursul Gargaritelor TTT Scris: 16 Mar 2014, 13:54 |
|
Membru din: 13 Iun 2010, 20:10 Mesaje: 5573 Locatie: Pascani Nume forum:1
|
|
Felicitari din suflet pentru gargaritele participante, pentru rabdare si pentru inventivitate. Toate sunt niste opere de arta. Nadina si Elza felicitari pentru implicare. Va pupaceste,
_________________ Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara
|
|
| Sus |
|
 |
|
Irimia Elena
|
Subiectul mesajului: Re: Concursul Gargaritelor TTT Scris: 16 Mar 2014, 18:48 |
|
Membru din: 18 Ian 2013, 17:46 Mesaje: 5155 Nume forum:1
|
|
Felicitari tuturor gargaritelor participante. Ati creeat adevarate opere.
_________________ Frumusica - Gargarita-Frumusica
|
|
| Sus |
|
 |
|
Butnariu Veronica
|
Subiectul mesajului: Re: Concursul Gargaritelor TTT Scris: 16 Mar 2014, 20:28 |
|
Membru din: 08 Mar 2012, 19:32 Mesaje: 6075 Locatie: Iasi Nume forum:1
|
|
Dragi gargarite, am urmarit cu atentie fiecare imagine din acest topic. Toate semnele de primavara au fost muncite cu drag si in fiecare eu cred ca ati pus cate un strop din sufletul de gargarita.
Felicitari, dragele mele!
_________________ Vero - Gargarita-de-Aur-cu-Buline-Diamantate Gargarita anului 2019
|
|
| Sus |
|
 |
|
Coman Georgiana
|
Subiectul mesajului: Re: Concursul Gargaritelor TTT Scris: 17 Mar 2014, 10:32 |
|
Membru din: 07 Dec 2011, 21:29 Mesaje: 7492 Locatie: Mangalia Nume forum:1
|
|
Felicitari tuturor gargaritelor ce s-au imlplicat in acest frumos concurs.
_________________ Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|