Acum este 26 Iun 2026, 10:31

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 55 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Aveam în suflet toporasi
MesajScris: 19 Mar 2014, 15:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
Cristina Ilina scrie:
Nu as vrea sa fie cu suparare, iar daca gresesc, va rog sa imi spuneti.

Regulamentul spune asa:

Nu pot vota persoane ce nu au expus un model in lucru (ultima postare cu maxim 30 de zile inaintea prezentului concurs si minim cu o ora inainte de anuntarea concursului de catre admin) si lucrari (de la Rogoblen) la Colectie (atentie, ambele conditii sunt necesare pentru a participa la concurs).

Rodi, am verificat postarile tale la modele in lucru, si in ultima luna, nu ai avut nimic. Ai participat si la concursul anterior, unde nu ai fost descalificata.
Din punctul meu de vedere, esti descalificata.


Am postat in Pofticioasa in data de 12.03.2013,
https://www.rogoblen.ro/forum/viewtopic.php?f=7&t=9900&hilit=pofticioasa&start=210
Daca consideri ca trebuie sa fiu descalificata nu este problema.
La concursul anterior, nu am participat.

_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Aveam în suflet toporasi
MesajScris: 19 Mar 2014, 15:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Irela, conform punctului 5 din regulament, esti descalificata.
Feerie in mov, este motivul. Eu am dat denumirea de Feerie mov.

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Aveam în suflet toporasi
MesajScris: 19 Mar 2014, 15:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Rodi, la cautare, eu nu am gasit nimic. Poate din cauza browserului de internet, nu afiseaza imaginile.
Acum, am verificat linkul dat de tine si este ok, te incadrezi.

Cat despre cocnursul anterior, nu stiu ce am vazut. Inseamna ca nici eu nu m-am dezmeticit bine.

Nu esti descalificata.

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Aveam în suflet toporasi
MesajScris: 19 Mar 2014, 15:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Rodi, uite de ce nu am vazut eu, postarea ta din 12 martie, ma asteptam sa apara imaginea. In schimb la search, apare cum am postat eu mai jos.

Dragele mele, Oksanna, Rodic, Andrusca, Nadina, Ada-Elena, Helen, va multumesc pentru incurajari. Cum martisoarele mele crosetate au ajuns la destinatare, acum mi-am propus sa ma intorc la micuta mea. Am terminat camasuta si am inceput scufita. http://i61.tinypic.com/2q8d4pe.jpg http...

Imi cer scuze inca o data, fata de tine.

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Aveam în suflet toporasi
MesajScris: 19 Mar 2014, 15:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Apr 2012, 19:49
Mesaje: 1752
Locatie: Botosani
Nume forum:1
Elza, nu-i nimic. Am gresit si ca atare trebuie sa fiu sanctionata.

_________________
Gargarita-Inocenta-Zambetului-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Aveam în suflet toporasi
MesajScris: 19 Mar 2014, 15:59 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
Cristina Ilina scrie:
Rodi, uite de ce nu am vazut eu, postarea ta din 12 martie, ma asteptam sa apara imaginea. In schimb la search, apare cum am postat eu mai jos.

Dragele mele, Oksanna, Rodic, Andrusca, Nadina, Ada-Elena, Helen, va multumesc pentru incurajari. Cum martisoarele mele crosetate au ajuns la destinatare, acum mi-am propus sa ma intorc la micuta mea. Am terminat camasuta si am inceput scufita. http://i61.tinypic.com/2q8d4pe.jpg http...

Imi cer scuze inca o data, fata de tine.


Nu este problema, nu trebuie sa te scuzi.
M-am chinuit cu toate programele de prelucrare foto si intr-un final am reusit cu tinypic. Probabil de aici vine problema.
Moderare usoara!
.

_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Aveam în suflet toporasi
MesajScris: 19 Mar 2014, 16:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2011, 15:46
Mesaje: 8865
Locatie: Cluj-Napoca
Nume forum:1
Neatentia se plateste.
O plagiez pe Gela - am gresit si trebuie sa fiu sanctionata.

Mult succes participantelor in continuare.

_________________
Irela - Gargarita-Fulg-de-Floare-Mov
Gargarita anului 2014
Gargarita anului 2015
Gargarita anului 2016
Gargarita anului 2017
Gargarita anului 2018
Gargarita anului 2020


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Aveam în suflet toporasi
MesajScris: 19 Mar 2014, 16:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2005, 01:47
Mesaje: 9136
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
MMACI, felicitari!
Monica, chiar ieri am citit aceasta poezie.

Zori de primavara
Primavara in dar

_________________
Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor
Gargarita anului 2024


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Aveam în suflet toporasi
MesajScris: 19 Mar 2014, 16:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2005, 01:47
Mesaje: 9136
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
Dar de primavara

_________________
Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor
Gargarita anului 2024


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Aveam în suflet toporasi
MesajScris: 19 Mar 2014, 18:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Felicitari, MMACI!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 55 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania