Acum este 26 Iun 2026, 20:21

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 41 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Vele in noapte
MesajScris: 15 Apr 2014, 13:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mai 2011, 14:30
Mesaje: 7631
Nume forum:1
Dragi gargarite TTT, dragi gargarite participante, hotarat lucru am inceput-o cu stangul! Imi cer scuze ca nu am putut finaliza moderarea, dar a trebuit sa plec urgent de dimineata, in interes de serviciu si de-abia acum m-am intors la birou si la PC. Oricum am avut si mult noroc, caci sunandu-le pe fete, Rodic, Elza si Nadina, am avut parte de toata sustinerea si ajutorul lor.
Iti multumesc draga Elza, pentru ca ai putut prelua moderarea concursului si ai finalizat totul in timp util, in locul meu. Sper, dragi gargarite TTT, draga Monica, sa nu va fi creat probleme acest incident.
Draga Aura, m-am sfatuit cu Rodic si Elza, care la randul ei vorbise deja cu Nadina si mi-am lamurit neclaritatea legata de denumirile foarte apropiate. Dupa cum ai fost deja instiintata totul este in regula si imi cer mii de scuze pentru ca ti-am dat emotii!
Draga Rodic, iti multumesc din suflet pentru implicarea si sfaturile tale, ai tot respectul si recunostinta mea, mai ales ca acum treci printr-o perioada grea, data de imbolnavirea tatalui tau. Sa-i dea Dumnezeu insanatosire grabnica si multa sanatate!
Nu in ultimul rand, tin sa-ti multumesc si tie, draga Nadina, si sa te rog sa ma scuzi daca te-am deranjat cumva din timpul unui curs.
In aceasta gradina sunt persoane minunate si m-am convins de asta inca o data in plus. Va multumesc din suflet dragi gargarite!
Va doresc tuturor o zi minunata si va ofer, macar virtual, un colorat buchet de flori.


_________________
Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vele in noapte
MesajScris: 15 Apr 2014, 14:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Iul 2012, 10:26
Mesaje: 2833
Locatie: Braila
Nume forum:1
Leana, Elza, Rodic, Nadina imi cer scuze ca v-am creat atatea probleme. Va ofer din tot sufletul un cos cu flori...doar virtual de aceasta data:


_________________
Aura - Gargarita-Simfonia-Florilor-de-Camp


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vele in noapte
MesajScris: 15 Apr 2014, 15:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Dec 2011, 11:06
Mesaje: 1329
Nume forum:1
Titlul ales: Noaptea albatrosilor

Rodi, felicitari!
Leana, multumim mult pentru moderare si tuturor pentru participare.

_________________
Moderator Rogoblen


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vele in noapte
MesajScris: 15 Apr 2014, 15:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
MMACI, Monica, ma simt onorata ca s-a ales numele propus de mine. De mult nu am mai sarit in sus de bucurie.
Nici nu va dati seama ce nebunie a fost la mine si catelul se bucura. Da din coada, latra, nu stie de ce, dar se bucura.
MMACI, Monica, dragi gargarite, trimit mii de multumiri catre voi si va imbratisez cu mult drag.

_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vele in noapte
MesajScris: 15 Apr 2014, 16:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Ian 2013, 21:14
Mesaje: 4001
Locatie: Germania
Nume forum:1
Rodi, felicitari, caci ai un finut special. Ai meritat sa ai parte de un astfel de moment.
Sa fii asa mereu!

_________________
Oksanna - Gargarita-Pasarea-Paradisului


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vele in noapte
MesajScris: 15 Apr 2014, 16:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Iul 2012, 10:26
Mesaje: 2833
Locatie: Braila
Nume forum:1
Felicitari, Rodi!

_________________
Aura - Gargarita-Simfonia-Florilor-de-Camp


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vele in noapte
MesajScris: 15 Apr 2014, 18:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Dec 2004, 22:29
Mesaje: 2863
Nume forum:1
Felicitari, Rodi!
Abia astept sa vad cum il lucrezi.

_________________
Gargarita-Perla-Zambind-Soarelui


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vele in noapte
MesajScris: 15 Apr 2014, 18:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Feb 2014, 12:17
Mesaje: 5484
Locatie: Barlad
Nume forum:1
Felicitari pentru finut, Rodi.
Sa il cosi cu drag.

_________________
Ada-Elena - Gargarita-Zana-Fluturasilor-de-Soare
Gargarita anului 2021


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vele in noapte
MesajScris: 15 Apr 2014, 18:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
MMACI, felicitari pentru creatie!
Rodi, felicitari pentru finut!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vele in noapte
MesajScris: 15 Apr 2014, 19:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Mar 2011, 14:34
Mesaje: 3819
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Felicitari creatoarei, dar si tie, Rodi.

_________________
Nuti - Gargarita-Minune-de-Bunicuta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 41 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania