Acum este 26 Iun 2026, 22:04

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 87 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii aprilie
MesajScris: 08 Apr 2014, 07:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Feb 2014, 10:19
Mesaje: 1233
Locatie: Republica Moldova
Nume forum:1
Iunia iti multumesc mult pentru floare, cit si pentru vot.
Esti foarte draguta.

_________________
Gargarita-Cascada-Iubirii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii aprilie
MesajScris: 08 Apr 2014, 08:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2011, 15:46
Mesaje: 8865
Locatie: Cluj-Napoca
Nume forum:1
Multumesc mult Iunia pentru floare.
Te imbratisez cu drag,


_________________
Irela - Gargarita-Fulg-de-Floare-Mov
Gargarita anului 2014
Gargarita anului 2015
Gargarita anului 2016
Gargarita anului 2017
Gargarita anului 2018
Gargarita anului 2020


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii aprilie
MesajScris: 13 Apr 2014, 18:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
Mariuta, iti multumesc din sulfet pentru vot.
Te imbratisez cu mult drag.


_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii aprilie
MesajScris: 23 Apr 2014, 22:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Ian 2014, 09:53
Mesaje: 1001
Nume forum:1
Luna aceasta voturile mele merg la Nadina, Irela, Elza si Nico.
Va pup.

_________________
Alaturi de un prieten adevarat este cu neputinta sa ajungi la deznadejde.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii aprilie
MesajScris: 24 Apr 2014, 15:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2008, 17:58
Mesaje: 456
Nume forum:1
Primul vot pentru tine, Doinita. Mi-a placut mult felicitarea lucrata de tine si daruita gargaritele TTT de Paste.


_________________
Stefania - Gargarita-Floare-de-liliac


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii aprilie
MesajScris: 24 Apr 2014, 15:59 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2008, 17:58
Mesaje: 456
Nume forum:1
Al doilea vot pentru tine, Leana. Oul cu gargarite este tare frumos. Le-ai surprins placut pe gargaritele TTT, atat acum cat si in luna martie.


_________________
Stefania - Gargarita-Floare-de-liliac


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii aprilie
MesajScris: 24 Apr 2014, 16:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2008, 17:58
Mesaje: 456
Nume forum:1
Al treilea vot pentru tine, Elza, - nu numai pentru ce ai facut pentru gargaritele TTT de Paste, ci si pentru ceea ce ai realizat si in martie, dar si pentru faptul ca ai sustinut si concursul lunii.


_________________
Stefania - Gargarita-Floare-de-liliac


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii aprilie
MesajScris: 24 Apr 2014, 16:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2008, 17:58
Mesaje: 456
Nume forum:1


Vero, si florile si votul meu merg catre tine pentru surpriza de luna trecuta pentru gargaritele TTT.

_________________
Stefania - Gargarita-Floare-de-liliac


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii aprilie
MesajScris: 24 Apr 2014, 16:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2008, 17:58
Mesaje: 456
Nume forum:1
Si cum toate gargaritele din aceasta gradina merita un vot, dintr-un motiv sau altul, va daruiesc deocamdata fiecareia cate un fir de liliac, floarea mea de suflet.


_________________
Stefania - Gargarita-Floare-de-liliac


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii aprilie
MesajScris: 24 Apr 2014, 17:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Maru, iti multumesc pentru vot.

Voturile din luna aceasta sunt pentru:

- Elza, pentru toata activitatea ei pe forum si moderarea cu delicatete si fermitate a concursurilor, dar si pentru frumosul peisaj cu levantica;
- Nadina, pentru modul in care modereaza concursul anual;
- Irela, pentru pasiunea ei pentru goblen si pentru modul fascinant in care isi prezinta serialele;
- Danuta, de care imi era dor si care m-a surprins in mod placut prin prezenta ei discreta pe forum.

Pentru toate Gargaritele o mare imbratisare.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 87 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania