Acum este 25 Iun 2026, 07:53

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 42 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Materna
MesajScris: 21 Sep 2014, 10:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Mar 2011, 17:58
Mesaje: 2050
Nume forum:1
Irela, felicitari pentru inspiratie si pentru noul finut. Vad ca ti se cam acumuleaza. Trebuie sa fii tare mandra.
Mult spor la toate si muuult timp liber iti doresc.

Te pupa cu drag,

_________________
Gargarita-Atingere-Calda-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Materna
MesajScris: 21 Sep 2014, 23:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Salcia, felicitari pentru frumoasa creatie.
Irela ai un super-finut. Sa-l cosi cu drag!

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Materna
MesajScris: 22 Sep 2014, 09:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2011, 15:46
Mesaje: 8865
Locatie: Cluj-Napoca
Nume forum:1
Multumesc mult pentru mesaje dragele mele Frumusica, Oksanna, Vero, Adria, Dalina si Nadina.

Draga Ada-Elena, imi doresc foarte mult sa il lucrez cat mai curand.
Nu o sa il las sa astepte. Iti promit.

Iti multumesc si tie pentru mesaj Iunia.
Cu toate ca am ramas surprinsa de substratul mesajului pe care mi l-ai adresat.
Boloca Iuliana nicoleta scrie:
Trebuie sa fii tare mandra.
Mandria este apanajul oamenilor slabi.
Ceea ce eu simt (cand lucrez sau cand privesc goblenurile care mi se cam acumuleaza) sunt de recunostinta.
Pentru cei ce au facut posibil sa fiu nasa: fata de creatoarele care au depus efortul de a face posibil ca o fotografie/pictura sa devina un goblen, fata de conducerea Top Terra Trade care depune eforturi ca primul goblen sa fie daruit.
Draga mea, te invit sa participi la concursurile organizate pe acest forum, pentru cel mai potrivit nume pentru noile goblenuri si ai sa vezi ca sentimentele care ma incearca pe mine iti vor incalzi si tie inima.

_________________
Irela - Gargarita-Fulg-de-Floare-Mov
Gargarita anului 2014
Gargarita anului 2015
Gargarita anului 2016
Gargarita anului 2017
Gargarita anului 2018
Gargarita anului 2020


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Materna
MesajScris: 22 Sep 2014, 19:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Ian 2014, 09:53
Mesaje: 1001
Nume forum:1
Felicitari, Irela!

_________________
Alaturi de un prieten adevarat este cu neputinta sa ajungi la deznadejde.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Materna
MesajScris: 26 Sep 2014, 09:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2011, 15:46
Mesaje: 8865
Locatie: Cluj-Napoca
Nume forum:1
Dragele mele, frumoasa mama ce-si vegheaza prunctul adormit a ajuns la mine.
Salcia, dragi gargarite TTT, va multumesc inca odata pentru darul pe care mi l-ati facut.



Va imbratisez cu drag,

_________________
Irela - Gargarita-Fulg-de-Floare-Mov
Gargarita anului 2014
Gargarita anului 2015
Gargarita anului 2016
Gargarita anului 2017
Gargarita anului 2018
Gargarita anului 2020


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Materna
MesajScris: 26 Sep 2014, 09:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mai 2011, 14:30
Mesaje: 7628
Nume forum:1
Felicitari pentru delicatul model creat, draga Salcia.
Draga Irela, felicitari pentru inspiratia de a darui cel mai potrivit si frumos nume.
Sunt convinsa ca o sa cosi cu placere finutul. Noi abia asteptam sa-l admiram in serial.
Numai bine si mult spor la lucru!

_________________
Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Materna
MesajScris: 30 Sep 2014, 21:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Aug 2012, 19:05
Mesaje: 5455
Nume forum:1
Felicitari, draga Salcia! Felicitari, TTT!
Felicitari, draga Irela pentru inspiratie!

_________________
Gargarita-Regina-Noptilor-de-Vara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Materna
MesajScris: 04 Oct 2014, 21:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Felicitari, Salcia! O creatie deosebita.
Felicitari, Irela!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Materna
MesajScris: 07 Oct 2014, 16:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2012, 23:07
Mesaje: 7197
Nume forum:1
Felicitari, Salcia!

Felicitari, Irela! Sa-l cosi cu placere.

_________________
Rodic - Gargarita-Zambetul-Florii-de-Cires


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Materna
MesajScris: 07 Oct 2014, 19:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Mar 2011, 17:58
Mesaje: 2050
Nume forum:1
Draga Irela, felicitari! Este un model minunat pe care abia astept sa il vad in serial. Deci iti urez mult spor la toate sau mult timp liber ca sa stii tu cum sa il dramuiesti.
Eu am considerat atunci cand ti-am spus ca trebuie sa fii mandra, ca meriti sa fii increzatoare (ca sa nu spun altfel si sa nu fiu inteleasa gresit) in Muza ce te inspira. Pentru ca si sa stii sa potrivesti cuvintele este un dar.
Iti trimit o calda imbratisare.

Te pupa cu drag,

_________________
Gargarita-Atingere-Calda-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 42 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania