Acum este 25 Iun 2026, 06:28

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 259 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 15 Ian 2015, 11:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Ian 2013, 21:14
Mesaje: 4001
Locatie: Germania
Nume forum:1
Aura si Simona, aveti in lucru o icoana minunata asa ca eu sa fiu alaturi de voi pentru a va urmari cu mare drag.
Sa aveti mult spor.

_________________
Oksanna - Gargarita-Pasarea-Paradisului


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 15 Ian 2015, 20:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Aura, sa ai spor la acest model. Frumos gest vrei sa faci.

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 15 Ian 2015, 22:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2014, 13:02
Mesaje: 1651
Nume forum:1
Aura si Simona, va doresc sa aveti parte de multa sanatate, timp liber si mult spor in tot ce va doriti sa realizati.
Modelul vostru este deosebit de frumos.
Cu mult drag.

_________________
Gargarita-Parfum-de-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 15 Ian 2015, 22:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Iul 2012, 10:26
Mesaje: 2833
Locatie: Braila
Nume forum:1
Oksanna, Elza, Doinita va multumesc.
Spor in toate si voua!

_________________
Aura - Gargarita-Simfonia-Florilor-de-Camp


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 15 Ian 2015, 22:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Mar 2011, 17:58
Mesaje: 2050
Nume forum:1
Aura, Simona ce noutati frumoase ne prezentati voi, asa ca de inceput de an.
Sa aveti spor pe masura frumusetii modelului.

Va pupa cu drag,

_________________
Gargarita-Atingere-Calda-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 16 Ian 2015, 10:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 7492
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Aura, Simona, va urez mult spor la aceasta minunata Icoana.
E superba!
Abia va astept cu noi episoade.
Pupici.

_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 16 Ian 2015, 18:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 09:28
Mesaje: 3390
Locatie: bihor
Nume forum:1
Va multumim mult, dragi gargarite.
Este o icoana deosebita si ti-e mai mare dragul sa o cosi.
Aura, ma bucur ca ai reusit sa cosi atat de mult. Culorile sunt de vis. Iti doresc mult spor, sa reusesti sa o finalizezi la timp.
Revin cu imaginea de inscriere in concurs.


_________________
Simona - Gargarita-Margareta-cu-Petale-de-Argint


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 16 Ian 2015, 19:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Aura, Simona, mult spor sa avet la conturarea frumoasei voastre icoane.
Voi astepta cu placere episoadele voastre.
Va pup.

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 17 Ian 2015, 12:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Iul 2012, 10:26
Mesaje: 2833
Locatie: Braila
Nume forum:1
Iunia, Gigik, Simona, Eli va multumesc pentru incurajari.
Simona, mult spor si tie!
Va dedic un micut episod.


_________________
Aura - Gargarita-Simfonia-Florilor-de-Camp


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 17 Ian 2015, 18:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Ian 2013, 17:46
Mesaje: 5155
Nume forum:1
Frumos episod, Aura.
Aura si Simona va doresc mult spor la aceasta frumoasa icoana.

_________________
Frumusica - Gargarita-Frumusica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 259 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania