Acum este 28 Iun 2026, 02:05

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 60 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii februarie - 2015
MesajScris: 02 Mar 2015, 09:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 7492
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Pentru fiecare dintre voi, am câte un mărțisor.



Pupici.

_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii februarie - 2015
MesajScris: 02 Mar 2015, 09:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Dragele mele, sa stiti ca ieri am fost cam ametita si nu am numarat bine voturile.
Avem doua gargarite ale lunii februarie: Gigik si Irela.

Draga mea Irela, te rog sa ma scuzi. Imi corectez astazi greseala de ieri.

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii februarie - 2015
MesajScris: 02 Mar 2015, 09:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 7492
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Si mai frumos.
Felicitari draga mea Irela, pentru titlul primit si in aceasta luna.
Pupici draga mea Elza.

_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii februarie - 2015
MesajScris: 02 Mar 2015, 09:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Dragele mele, nu stiu ce am zilele astea.
Gigik, ai 11 voturi, deci tot tu esti gargarita lunii.

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii februarie - 2015
MesajScris: 02 Mar 2015, 09:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 7492
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Nu-i nimic.
Eu ma bucur oricum.
Sa fie oare astenia de primavara? Ca si eu am o stare aparte.
Pupici draga mea Elza.

_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii februarie - 2015
MesajScris: 02 Mar 2015, 11:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2011, 15:46
Mesaje: 8865
Locatie: Cluj-Napoca
Nume forum:1
Draga Elza, nu trebuie sa te scuzi.
Nu este nici o problema, fiecare avem momente in care scapam din vedere unele lucruri.

In alta ordine de idei, in luna februarie, 10 sunt voturile pe care le-a primit atat Gigik cat si Irela.
Dar, pentru ca ai declarat-o pe finuta mea de la malul marii de doua ori gargarita lunii, ii ofer dragei Gigik onoarea sa poarte titlul de gargarita lunii februarie.

Nu stiu daca exista precedent si nu as vrea ca cuvintele mele sa creeze controverse.
Va rog sa ma credeti ca sunt onorata ca mi-ati acordat atat de multe voturi, dar si mai onorata as fi daca ati fi de acord cu decizia mea.

Va imbratisez cu drag,

_________________
Irela - Gargarita-Fulg-de-Floare-Mov
Gargarita anului 2014
Gargarita anului 2015
Gargarita anului 2016
Gargarita anului 2017
Gargarita anului 2018
Gargarita anului 2020


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii februarie - 2015
MesajScris: 02 Mar 2015, 13:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Ian 2011, 15:54
Mesaje: 3769
Locatie: Galaţi
Nume forum:1
Dragele mele Irela si Frumusica, va multumesc din inima, pentru increderea ce mi-o acordati in continuare si pentru frumoasele voastre cuvinte.
Cu mine nu prea tine timpul si nu reusesc sa mai intru si sa va mai spun, scriu si sa va impartasesc gandurile mele.
Dar va spun ca de cate ori va ganditi la mine sa va reamintiti cuvintele mele pline de iubire si drag de voi.
Va multumesc la fiecare in parte si sa nu uitati ca voi sunteti mereu in gandul si inima mea.

Va felicit din inima pentru titlul obtinut, scumpele mele, Irela si Gigik.
Il meritati din plin.
Va trimit la toate si la fiecare in parte multi pupici pe inimioare.
Pupici pe inimioare, scumpele mele.

_________________
Gargarita-Dulceata-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii februarie - 2015
MesajScris: 02 Mar 2015, 23:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Ian 2014, 09:53
Mesaje: 1001
Nume forum:1
Felicitari Gigik!

_________________
Alaturi de un prieten adevarat este cu neputinta sa ajungi la deznadejde.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii februarie - 2015
MesajScris: 05 Mar 2015, 20:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Gigik si Irela, felicitari!
Elza iti multumesc pentru vot.

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii februarie - 2015
MesajScris: 11 Mar 2015, 12:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mai 2011, 14:30
Mesaje: 7638
Nume forum:1
Draga Gigik si draga Irela, va felicit si eu pentru locul vostru fruntas pe care-l ocupati in inimile noastre. Il meritati din plin.
Draga Simona si draga Alexa, va multumesc frumos pentru marea surpriza si bucurie pe care mi-ati facut-o, votandu-ma.
Va doresc tuturor o primavara frumoasa.


_________________
Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 60 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania