Acum este 25 Iun 2026, 03:37

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 120 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 03 Apr 2016, 20:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Imi place si chipul angelic, dar si motanelul ce se intrezareste.
Mult spor in continuare iti doresc.

Cu un gand bun,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 23 Apr 2016, 20:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Este frumoasa tare fetita, dar pisicul mi-a furat inima. Aripioare la ac, Ada-Elena!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 25 Apr 2016, 13:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Feb 2014, 12:17
Mesaje: 5482
Locatie: Barlad
Nume forum:1
Nu am reusit, din nou nu am reusit...
Scuza este una cat se poate de plauzibila:





De fiecare data cand ma pregatesc sa cos nu mai are stare, nu vrea sa stea in patut, incepe sa planga, pentru ca el vrea goblenul. Acum s-a tarat pana a ajuns la el, avea o viteza! Ce sa mai fac in situatia asta? I l-am lasat putin sa se joace si iar l-am strans, dar s-a lasat cu lacrimi.

Ca sa nu va suparati pe noi, va trimitem pupici dulci.

_________________
Ada-Elena - Gargarita-Zana-Fluturasilor-de-Soare
Gargarita anului 2021


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 27 Apr 2016, 08:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2016, 13:43
Mesaje: 721
Nume forum:1
Sa se faca mai mare si poate-l inveti si pe el. Sau daca nu, cu siguranta va deveni cel mai dulce admirator al tau!

Mult spor, -atat cat se poate!

Pupici.
Dia

_________________
Gargarita-Diadema-Lalelelor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 27 Apr 2016, 10:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2011, 15:46
Mesaje: 8865
Locatie: Cluj-Napoca
Nume forum:1
Cred ca in momentul in care o sa fie in siguranta cu un ac in mana, tu nu o sa mai ai acces la cusut.
Cele doua imagini m-au topit. Vad doar admiratie din partea sa fata de dragalasa fetita.
Nu trebuie sa fii suparata deloc pentru ca nu ai cusut. Sa stii ca un print ca si al tau m-ar face sa las goblenurile pentru cand o sa fiu la pensie.
Pup manutele voinicului si va imbratisez pe amandoi cu drag.

_________________
Irela - Gargarita-Fulg-de-Floare-Mov
Gargarita anului 2014
Gargarita anului 2015
Gargarita anului 2016
Gargarita anului 2017
Gargarita anului 2018
Gargarita anului 2020


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 05 Mai 2016, 02:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Ada-Elena, eu cred ca ai un motiv foarte intemeiat pentru care nu ai reusit ce ti-ai propus. Cred ca oricine ar face la fel daca ar fi in locul tau.
Eu am un copil mai mare (27 de ani) si in favoarea lui renunt de multe ori la momentele pe care le am libere.
Mult spor iti doresc si cat mai multe clipe linistite.
Cu drag,

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 05 Mai 2016, 09:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 7492
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Draga mea, si pe mine m-au topit aceste doua imagini.
Sa stii ca eu cat am avut bebelinii mici nu m-am atins deloc de goblen.
Pur si simplu am vrut sa ma bucur de orice moment petrecut alaturi de ei.
Asa ca sa nu fii suparata ca nu ti-ai atins scopul, pentru ca ai o mandrete de baiat care te implineste.
Pupici scumpa mea.

_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 06 Mai 2016, 10:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Feb 2010, 17:28
Mesaje: 5839
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Ce frumos! Este așa dulce Vladut ținând goblenul în mana incat nu ai de ce să fi supărată că nu poți coase.
Te pup.

_________________
Gargarita-Poveste-Suava-si-Agera


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 08 Mai 2016, 11:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Ian 2013, 21:14
Mesaje: 4001
Locatie: Germania
Nume forum:1
Ada-Elena, sa stii ca Vladut m-a uimit. Este atat de mic, dar se uita atat de atent si cu atata admiratie la un goblen. Mi se pare ceva minunat.
Mai creste el un pic si o sa faceti sezatoare.
Sa ai mult spor in continuare si iti multumim pentru aceste momente dulci.

_________________
Oksanna - Gargarita-Pasarea-Paradisului


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 08 Mai 2016, 14:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Feb 2014, 12:17
Mesaje: 5482
Locatie: Barlad
Nume forum:1
Fetelor, sigur ca Vladut este centrul universului meu si renunt la orice pentru el, pur si simplu ma topesc de dragul lui. Tot timpul meu ii este alocat lui, iar pentru mine nu mai ramane deloc, tot ce fac este pe fuga.
Va multumesc mult pentru cuvintele frumoase si sa stiti ca raman alaturi de voi, chiar daca nu prea mai zbor prin gradina cum o faceam.
Va pup.

_________________
Ada-Elena - Gargarita-Zana-Fluturasilor-de-Soare
Gargarita anului 2021


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 120 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania