Acum este 24 Iun 2026, 18:28

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 473 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 48  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2016
MesajScris: 17 Noi 2016, 09:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Buna dimineata, fete dragi sufletului meu.

Pe mine ma incearca o raceala asa ca ceaiul de lamaie este in meniul meu. Pe voi insa va invit la o cana de ceai, dar fiecare este poftita sa isi aleaga aroma.
Aseara ma gandeam ca mai este asa putin pana la sarbatorile de iarna.
Va doresc o zi frumoasa.


_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2016
MesajScris: 17 Noi 2016, 11:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Mar 2016, 21:10
Mesaje: 1152
Locatie: Germania
Nume forum:1
Buna dimineata, dragi gargarite.
Este asa o vreme ploioasa si numai buna de stat la caldurica.
Eu va invit la o cafeluta fierbinte si va urez mult spor in tot ce faceti.


_________________
Ancuta - Gargarita-de-Safir


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2016
MesajScris: 18 Noi 2016, 10:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Buna dimineata, dragele mele.

Ancuta, iti multumesc pentru cafeluta.
Doina draga mea, m-am amuzat copios de bobocelul tau. Tu ce mai faci?
Fetelor, pe unde va odihniti aripioarele?
O zi minunata va doresc.


_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2016
MesajScris: 19 Noi 2016, 09:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Iun 2011, 21:23
Mesaje: 1623
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
Buna dimineata dragi gargarite!
Eu am fost nevoita sa vin pana la munca, dar dupa, zbor repede la mama acasa, sa ma intalnesc cu acest catel simpatic!



Sa aveti un weekend linistit si plin de spor! Pupici multi!

_________________
Mariana - Gargarita-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2016
MesajScris: 19 Noi 2016, 10:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2007, 23:48
Mesaje: 2651
Nume forum:1
Adelina, iti doresc sa ai parte de o sarcina usoara, nastere in ceas bun si prunc sanatos.
Mariana, imblanitul tau este genul de baiat bun. Vad ca are prietena si o pisica. Sa iti traiasca si sa te bucuri de ele. Mi-ai facut un dor de animalutele mele de la tara...

Nu plec de langa voi inainte de a va lasa ceva bun de degustat. Sper sa va incalziti putin.


_________________
Bica - Bunica-de-Gargarita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2016
MesajScris: 20 Noi 2016, 13:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2011, 21:49
Mesaje: 1987
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Bună ziua dragutele mele!

Doina, mă amuză tare animăluțele tale.
Cam asta fac eu acum.


_________________
Sorina - Gargarita–Declaratie-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2016
MesajScris: 21 Noi 2016, 17:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Buna seara, fete dragi.
Buna seara, Monica.

Bica, bunicuta draga iti multumesc pentru gandurile bune si iti doresc si tie multa sanatate si fericire alaturi de familie.
Pe unde zboara aripioarele tale? Imi este dor sa ne mai povestesti ce mai faci, ce mai face Bicu, ce mai face scumpa ta nepotica.
Doina, mereu imi aduci zambetul pe buze cu animalutele tale si iti multumesc.
Va doresc o seara linistita in compania celor dragi.





Adelina iti aduc si eu un semn din toamna mea si iti doresc o seara binecuvantata si tie.



_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2016
MesajScris: 22 Noi 2016, 11:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Buna ziua, dragele mele.
Ce mai faceti voi? Eu am un mare regret. Nu am mai pus mana pe ac de mai bine de un an.
Acum sa va povestesc de bubulina mea. Avem 1350 grame, ne-au dat o fotografie cu mititica si deja sotul meu a ajuns la concluzia ca seamana numai cu el. Hi, hi, hi! Si ce este mai important, suntem in parametrii normali.


_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 473 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 48  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania