Acum este 28 Iun 2026, 15:48

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 119 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 31 Mar 2010, 12:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Frumos acel rosu, AdriMir! Sper sa iti ridice moralul aceasta pata de culoare.
Spor la acusor!

Pupici dulci

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 31 Mar 2010, 14:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Ian 2006, 23:15
Mesaje: 3387
Locatie: Suceava
Nume forum:1
Si mie mi-a atras atentia nunata de rosu. Este tare ochioasa!
Aripioare la acusor, AdriMir!
Pupici

_________________
Iulia - Gargarita Iulie

Răcoarea serii
peste fânul din car
odihnesc stele...


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 31 Mar 2010, 15:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Aug 2006, 04:27
Mesaje: 3102
Locatie: Romania
Nume forum:1
AdriMir, ma bucur din suflet ca te-ai mai linistit putin.
Imi place cum prinde viata panza ta.
Aripioare de ingeras la acusor iti doresc.

_________________
Alexa - Gargarita-Minune-de-Mama


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 31 Mar 2010, 15:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
AdriMir, punct cu punct creste goblenul tau. Si sunt convinsa ca va fi o minunatie. Aripioare la ac!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 31 Mar 2010, 19:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Apr 2006, 14:34
Mesaje: 219
Nume forum:1
AdriMir, sporul o sa-ti vina dupa Paste, cand te mai linistesti cu treburile.
Spor mult, atunci!

_________________
Flori - Gargarita-Iris-Rosu


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 31 Mar 2010, 20:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2005, 01:47
Mesaje: 9136
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
AdriMir, imi pare bine ca ai reusit sa depasesti clipele grele. In viata avem nevoie de putere pentru a trece cu bine peste toate obstacolele ce se intampina.

_________________
Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor
Gargarita anului 2024


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 01 Apr 2010, 21:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Feb 2006, 17:41
Mesaje: 229
Locatie: Constanta
Nume forum:1
Dragele mele gargarite, va multumesc tuturor pentru vorbele voastre frumoase. Imi inpun sa ma linistesc si o sa reusesc pana la urma. E adevarat, dupa paste o sa am mai mult spor.
Va doresc tuturor Paste fericit!. Multa pace in inimile voastre si multa caldura si sanatate voua si familiilor voastre.
Pentru voi toate,



Va imbratisez cu mult drag.

_________________
AdriMir - Prietenul este cel care vine, atunci cand toata lumea pleaca.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 01 Apr 2010, 22:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Apr 2008, 10:13
Mesaje: 2656
Locatie: Pitesti - Arges
Nume forum:1
AdriMir, si tatal meu are aceeasi problema ca si tine. Dupa 28 de ani de munca a fost dat afara. Are o varsta destul de inaintata si este cardiac. Iti dai seama ca nimeni nu il mai angajeaza cu aceste probleme. Dar viata merge inainte. Asa cum este, buna sau rea, merge inainte. Eu sper sa te impaci cu aceasta idee si iti doresc din toata inima sa treci cu bine peste aceste probleme. Sa ai un Paste fericit alaturi de familie si de cei dragi.
Pupici!

_________________
AlinaM - Gargarita-Aripi-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 01 Apr 2010, 22:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Adrimir, se simte ca spiritul de gargarita este mai puternic decat loviturile grele ce nelipsit se abat in viata noastra. Dar ele vin in momentul in care ne asteptam mai putin si odata cu ele, in ceea ce te priveste, a scos la iveala Femeia legeda care esti. Te imbratisez cu drag ca sa ajunga la tine linistea deplina.

Multumim, AdriMir pentru pata de culoare ce ne-a incantat deja privirile noastre, dar si de frumoasele oua "inchestrite".

Paste fericit!

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 10 Apr 2010, 18:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Feb 2006, 17:41
Mesaje: 229
Locatie: Constanta
Nume forum:1
Inca un mic episod din Madona cu marama



Va imbratisez cu mult drag.

_________________
AdriMir - Prietenul este cel care vine, atunci cand toata lumea pleaca.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 119 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania