Acum este 25 Iun 2026, 08:47

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 15 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Madona din argint -goblen lucrat de Aura
MesajScris: 25 Apr 2017, 20:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2012, 16:47
Mesaje: 1590
Locatie: iasi,romania
Nume forum:1
Este superb. Se contureaza foarte frumos. Spor la acusor!

_________________
Gargarita-Floare-de-Colt


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona din argint -goblen lucrat de Aura
MesajScris: 26 Apr 2017, 12:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Feb 2017, 12:48
Mesaje: 1383
Locatie: Craiova
Nume forum:1
Aura, iti iese foarte frumoasa icoana asta. Sa-ti dea Dumnezeu spor ca sa ne incanti cat mai curand cu goblenul finalizat. Aripioare la acusor!

_________________
Gargarita-Floare-de-Merisor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona din argint -goblen lucrat de Aura
MesajScris: 30 Apr 2017, 07:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Iul 2012, 10:26
Mesaje: 2833
Locatie: Braila
Nume forum:1
Andra, Georgeta va multumesc frumos.

Episodul nr. 4.



Spor in toate!

_________________
Aura - Gargarita-Simfonia-Florilor-de-Camp


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona din argint -goblen lucrat de Aura
MesajScris: 30 Apr 2017, 10:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2012, 16:47
Mesaje: 1590
Locatie: iasi,romania
Nume forum:1
Lucrezi foarte frumos, Aura. Spor in continuare!

_________________
Gargarita-Floare-de-Colt


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona din argint -goblen lucrat de Aura
MesajScris: 01 Iun 2017, 11:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Iul 2012, 10:26
Mesaje: 2833
Locatie: Braila
Nume forum:1
Andra, multumesc frumos.

Dragi gargarite, cu stupoare am constatat ca in luna mai am uitat sa postez episodul de siguranta si episodul final pentru acest model.
Semne de batranete, oare?

Este vina mea. Aceste fotografii sunt realizate de mult timp.
Iconita deja a ajuns in posesia persoanei pentru care am lucrat-o cu drag.





Iertare!

_________________
Aura - Gargarita-Simfonia-Florilor-de-Camp


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 15 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania