Acum este 28 Iun 2026, 16:09

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 119 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 10 Apr 2010, 18:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Noi 2008, 17:02
Mesaje: 437
Nume forum:1
AdriMir, cu pasi mici, inaintezi. Este tot ce conteaza si tot ce iti doresc.

_________________
Doruletz Mic - Gargarita-Romantica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 10 Apr 2010, 18:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Feb 2006, 17:41
Mesaje: 229
Locatie: Constanta
Nume forum:1
Multumesc mult, Doruletz Mic. Am spus ca eu lucrez mai incet. Am probleme cu calciul si de aceea nu pot tine foarte mult rama in mana. Cos ce cos, dupa care urmeaza o pauza de odihna a degetelor care imi intepenesc.
Dar, asa incet, le voi termina pe toate cate le doresc sa le lucrez.

Mii de pupici.

_________________
AdriMir - Prietenul este cel care vine, atunci cand toata lumea pleaca.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 10 Apr 2010, 19:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Noi 2008, 17:02
Mesaje: 437
Nume forum:1
AdriMir, bunica mea avea probleme cu calciul, dar se monitoriza, desi pe atunci nu se stia de osteoporoza. Ea m-a invatat ca de sanatatea mea, trebuie sa ma ingrijesc atent pentru ca in suferinta, fiecare suntem singuri. Iti doresc sa nu ai parte.
Poate daca ai incerca o altfel de pozitie la goblenat...?

_________________
Doruletz Mic - Gargarita-Romantica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 10 Apr 2010, 21:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
AdriMir, te admir pentru vointa pe care o ai de a coase in ciuda greutatilor trupesti si sufletesti. Ai grija de tine, noi suntem oricum aici si asteptam cu rabdare episoadele tale.
O calda imbratisare.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 19 Apr 2010, 08:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Feb 2006, 17:41
Mesaje: 229
Locatie: Constanta
Nume forum:1
Va aduc inca un mic episod cu Madona cu marama


_________________
AdriMir - Prietenul este cel care vine, atunci cand toata lumea pleaca.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 19 Apr 2010, 08:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Ce picioruse dragalase se contureaza pe panza ta!

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 19 Apr 2010, 21:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2005, 13:40
Mesaje: 2636
Nume forum:1
Inaintezi cu pasi repezi, in ciuda problemelor care te inconjoara. Iti doresc ca aceasta iconita sa-ti aduca linistea sufleteasca necesara.

_________________
Mona - Gargarita-Gingasie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 20 Apr 2010, 19:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Feb 2006, 17:41
Mesaje: 229
Locatie: Constanta
Nume forum:1
Va multumesc tuturor pentru vizita si pentru incurajari.
Mona, nu inaintez asa de repede pe cat as vrea, dar incet, incet, o sa-l termin. Ard de nerabdare sa mai adaug in ladita si alte minunatii la care mi-au ramas ochii.

Va imbratisez cu mult drag.

_________________
AdriMir - Prietenul este cel care vine, atunci cand toata lumea pleaca.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 21 Apr 2010, 09:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2005, 01:47
Mesaje: 9136
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
Mult spor la lucru!
Sper sa iti pui in ladita toate modelele ce iti plac.
Iti spun un secret, eu nu tin ghergheful in mana, ci il pun pe masa, cu o parte (cea la care lucrez) in afara mesei, restul acopar cu o carte cu coperti tari (sa il tina fix), si asa am mainile libere sa lucrez.

_________________
Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor
Gargarita anului 2024


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Madona cu Marama - goblen cusut de AdriMir
MesajScris: 23 Apr 2010, 10:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Feb 2006, 17:41
Mesaje: 229
Locatie: Constanta
Nume forum:1
Fiindca azi e sarbatoare, m-am gandit sa va arat un mic episod din Madona cu marama


Va imbratisez cu mult drag.

_________________
AdriMir - Prietenul este cel care vine, atunci cand toata lumea pleaca.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 119 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania