Acum este 22 Iun 2026, 08:46

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 65 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristina Zabava
MesajScris: 11 Oct 2009, 21:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Noi 2008, 14:22
Mesaje: 267
Locatie: Neamt
Nume forum:1
Amalia, poate imi spui Cristinica sau ceva putin mai feminin.
Si de ce crezi ca voi avea de furca cu panza? Deocamdata merge foarte bine si tare-mi mai sunt dragi culorile panzei si a atei.

Multumesc frumos! Da, pe 25 octombrie este ziua mea.

_________________
Cristinel - Gargarita-Tenismena


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristina Zabava
MesajScris: 12 Oct 2009, 10:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Noi 2005, 03:07
Mesaje: 296
Locatie: USA
Nume forum:1
Cristinica, ma gandesc ca este panza inchisa la culoare si nu prea ai repere. Mi-e teama ca ai putea gresi usor.
Fii sigura ca o sa vin sa te felicit de ziua ta. Aduci tu tortul?

_________________
Amelia - Limbajul prieteniei nu opereaza cu vorbe, ci cu intelesuri.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristina Zabava
MesajScris: 12 Oct 2009, 13:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Noi 2008, 14:22
Mesaje: 267
Locatie: Neamt
Nume forum:1
Din acest punct de vedere, ai dreptate Amalia, dar deocamdata a mers bine.
Desi recunosc, la un moment dat am sarit un punct, datorita faptului ca era mai mic, si era pe diagonala cumva, mai stransa panza. Dar am desirat si am refacut. Asta este, s-a inamplat; acuma insa sunt mult mai atenta.

Si multumesc frumos! Tort diplomat va fi!

_________________
Cristinel - Gargarita-Tenismena


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristina Zabava
MesajScris: 12 Oct 2009, 17:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2009, 11:12
Mesaje: 632
Nume forum:1
Cristinica, vin si eu la tort diplomat. Aduc eu sampania!

_________________
Adela - Gargarita-Vis-de-floare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristina Zabava
MesajScris: 12 Oct 2009, 17:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Aug 2006, 04:27
Mesaje: 3102
Locatie: Romania
Nume forum:1
Sa pastrezi un coltisor de tort si pentru mine. Imi place tare mult Gheisa ta.
Pupici dulci si aripioare de ingeras la acusor!

_________________
Alexa - Gargarita-Minune-de-Mama


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristina Zabava
MesajScris: 12 Oct 2009, 19:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Noi 2008, 14:22
Mesaje: 267
Locatie: Neamt
Nume forum:1
Adela, Alexa, multumesc frumos fetelor! Si fiti sigure ca va pastrez si voua o felie de tort!

Astazi, a cam plouat afara si m-a prins nostalgia aceea artistica a mea. Si desi este inceput de saptamana, nu prea am avut teme, deci am avut timp sa mai lucrez la Gheisa mea. Ce bucuroasa sunt!

Episodul 3.
Pentru Concurs.


_________________
Cristinel - Gargarita-Tenismena


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristina Zabava
MesajScris: 14 Oct 2009, 15:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 13:23
Mesaje: 2345
Locatie: Bacau
Nume forum:1
Cristinica, sa ai mult spor la Gheisa! Este foarte frumoasa.

_________________
Adriana - Gargarita-Bijuterie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristina Zabava
MesajScris: 14 Oct 2009, 20:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
Cristinica, ma bucur ca perseverezi.
Aripioare de colibri, acusorului tau!

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristina Zabava
MesajScris: 15 Oct 2009, 21:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Noi 2008, 14:22
Mesaje: 267
Locatie: Neamt
Nume forum:1
Adiana, Rodica, multumesc frumos!
Imi este foarte drag modelul si nu pot altfel. Pur si simplu simt nevoia sa mai lucrez.

Se apropie sfarsitul de saptamana si deci mai am timp sa lucrez la micuta mea.

Episodul 4.
Pentru Concurs.


_________________
Cristinel - Gargarita-Tenismena


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristina Zabava
MesajScris: 15 Oct 2009, 21:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2006, 15:44
Mesaje: 198
Nume forum:1
Eu cred ca maine o vedem gata, la Colectie. Mult spor, Cristinica!

_________________
Raluca - Gargarita-Curcubeu


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 65 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania