Acum este 23 Iun 2026, 01:06

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 58 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Prietenii - goblen lucrat de Ana
MesajScris: 29 Apr 2010, 20:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
Te felicit pentru acest goblen. Este foarte frumos si iti iese foarte bine. Mie mi se pare ca ai avansat destul de mult. Potrivit criteriului meu, conteaza sa te simti bine cand cosi un goblen, nu in cat timp il termini. Si iti multumesc de asemenea pentru calitatea fotografiilor pentru ca asa se vad nuantele adevarate ale goblenului.
Spor la cusut si multe salutari.

_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Prietenii - goblen lucrat de Ana
MesajScris: 30 Apr 2010, 08:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 13:23
Mesaje: 2345
Locatie: Bacau
Nume forum:1
Am alintat si eu putin prietenii tai.
Mult spor la goblenat.

_________________
Adriana - Gargarita-Bijuterie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Prietenii - goblen lucrat de Ana
MesajScris: 01 Mai 2010, 22:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2005, 13:40
Mesaje: 2636
Nume forum:1
Acum ca i-am cunoscut prietenii astept sa vad si chipul domnisoarei cu rochita rosie.
Mult spor iti doresc.

_________________
Mona - Gargarita-Gingasie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Prietenii - goblen lucrat de Ana
MesajScris: 02 Mai 2010, 06:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Dec 2009, 09:38
Mesaje: 306
Locatie: Ploiesti
Nume forum:1
Ana, cred ca esti prea dura cu acusorul tau. Este foarte harnicut. Mult, mult spor.

_________________
Gargarita Dansul-Macilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Prietenii - goblen lucrat de Ana
MesajScris: 03 Mai 2010, 16:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Dec 2009, 20:44
Mesaje: 938
Locatie: Deva
Nume forum:1
Mai adaug un episod dat fiind faptul ca m-am inscris la concursul lunii mai.


_________________
Gargarita Gratia-Fanteziilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Prietenii - goblen lucrat de Ana
MesajScris: 03 Mai 2010, 16:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iul 2007, 17:00
Mesaje: 1075
Nume forum:1
Ana, tot ce vad este o splendoare. Si rochita si prietenii si ce se vede in spatele frumoasei tale.

_________________
Ramona - Gargarita-cu-Suflet-de-Poet


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Prietenii - goblen lucrat de Ana
MesajScris: 16 Iun 2010, 14:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Dec 2009, 20:44
Mesaje: 938
Locatie: Deva
Nume forum:1
Iata si episodul final:



Va multumesc tuturor pentru sustinere.

_________________
Gargarita Gratia-Fanteziilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Prietenii - goblen lucrat de Ana
MesajScris: 16 Iun 2010, 14:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Sep 2008, 00:04
Mesaje: 134
Nume forum:1
Ana, felicitari, a iesit mai frumos decat in imaginea de control. Bravo!

_________________
Neincrederea ucide prietenia.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Prietenii - goblen lucrat de Ana
MesajScris: 16 Iun 2010, 14:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Feb 2010, 09:45
Mesaje: 3167
Locatie: Ischia - Italia
Nume forum:1
Felicitari, Ana pentru finalizarea acestui goblen. A iesit foarte frumos.
Pupici si spor la goblenat.

_________________
Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Prietenii - goblen lucrat de Ana
MesajScris: 16 Iun 2010, 14:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Dec 2009, 20:44
Mesaje: 938
Locatie: Deva
Nume forum:1
Am lucrat acest model pentru ca ii place foarte mult mamei mele, dar si pentru ca este primul model pe care am invatat sa cos goblen. Pe atunci imi era foarte greu pentru ca nu aveam decat o panza desenata de cineva in creion, o imagine de control si niste culori adunate de ici de colo. Nu am reusit sa il termin. L-am regasit insa intr-o plasa, decolorat de timp, cu multe noduri si greseli si atunci m-am hotarat sa il comand la Rogoblen. Abia astept sa-l dau cadou.

_________________
Gargarita Gratia-Fanteziilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 58 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania