Acum este 26 Iun 2026, 11:51

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 91 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie?
MesajScris: 06 Mai 2010, 12:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Noi 2008, 04:21
Mesaje: 3338
Nume forum:1
Multumesc din inima, sunt coplesita de bucurie. Nu imi gasesc cuvintele prin care sa multumesc intregi echipe TTT, care face posibil astfel de concursuri.
Da, pot spune ca sunt mandra, ca am reusit din nou sa fiu nasica. Promit solemn ca le voi lucra pe toate in serial. Este un goblen mult dorit de mine, de cum l-am vazut ca a aparut la topicul concurs, am spus ca ar fi prea frumos sa ii nimeresc denumirea.
Multumesc, creatoarei!
Multumesc, tuturor gargaritelor!

Monica este aceeasi adresa. Ii va tine de cald sotului, pana ajung acasa pe 4 iulie. Deja am facut rezervare la bilet, plec cu printesa mea in vacanta.

_________________
Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie?
MesajScris: 06 Mai 2010, 15:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2009, 08:13
Mesaje: 1606
Nume forum:1
Felicitari, Clementina!

_________________
Gargarita-Potir-plin-de-Daruri


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie?
MesajScris: 06 Mai 2010, 15:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Dec 2009, 20:44
Mesaje: 938
Locatie: Deva
Nume forum:1
Clementina, felicitari! Finutul tau este foarte frumos.

_________________
Gargarita Gratia-Fanteziilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie?
MesajScris: 06 Mai 2010, 20:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Clementina, vezi cum visele devin realitate?
Si unde mai pui ca esti nasica lui, draga Clementina. Iti doresc sa ai parte in fiecare zi de astfel de bucurii si te felicit din toata inima pentru cel mai nou model care va fi adaugat laditei tale.

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie?
MesajScris: 06 Mai 2010, 20:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Mar 2010, 15:07
Mesaje: 919
Locatie: iasi
Nume forum:1
Felicitari! Esti nasica unui model extraordinar, cred ca esti foarte fericita. Mie, personal, imi place la nebunie acest model. Sa il cosi cu placere.

_________________
Gargarita-Craiasa-Tandra-Inocenta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie?
MesajScris: 06 Mai 2010, 21:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Noi 2008, 04:21
Mesaje: 3338
Nume forum:1
Anca, visele devin realitate atunci cand nu te astepti. Imi plac enorm de mult picturile lui Emile Vernon.
Voi avea un tablou frumos din colectia sa. Speram, ca harnicutele de la TTT, sa ne mai bucure cu asemenea noutati.
Multumesc, Anca, Daniela, intradevar sunt foarte bucuroasa pentru acest minunat goblen.

_________________
Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie?
MesajScris: 06 Mai 2010, 23:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
Felicitari, Clementina! Ma bucur nespus pentru tine si stiu ca nu vom avea mult de asteptat pana vor aparea primele punctulete.
Pupicei tie si printesei Ema.

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie?
MesajScris: 07 Mai 2010, 11:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Feb 2010, 09:45
Mesaje: 3167
Locatie: Ischia - Italia
Nume forum:1
Felicitari, Clementina pentru noul finut!

_________________
Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie?
MesajScris: 07 Mai 2010, 11:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Oct 2005, 01:28
Mesaje: 106
Nume forum:1
Cred ca esti fericita, Clementina. Cu asa un finut, cine nu ar fi?

_________________
Constanta - Gargarita-de-Verona


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie?
MesajScris: 07 Mai 2010, 13:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2005, 01:47
Mesaje: 9136
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
Clementina, felicitari pentru finut!
Asteptam serialul, pentru a vedea in realitate nalbele frumoasei.

_________________
Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor
Gargarita anului 2024


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 91 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania