|
Acum este 26 Iun 2026, 11:51
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
tanasa clementina
|
Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie? Scris: 06 Mai 2010, 12:32 |
|
Membru din: 26 Noi 2008, 04:21 Mesaje: 3338 Nume forum:1
|
|
Multumesc din inima, sunt coplesita de bucurie. Nu imi gasesc cuvintele prin care sa multumesc intregi echipe TTT, care face posibil astfel de concursuri. Da, pot spune ca sunt mandra, ca am reusit din nou sa fiu nasica. Promit solemn ca le voi lucra pe toate in serial. Este un goblen mult dorit de mine, de cum l-am vazut ca a aparut la topicul concurs, am spus ca ar fi prea frumos sa ii nimeresc denumirea. Multumesc, creatoarei! Multumesc, tuturor gargaritelor!
Monica este aceeasi adresa. Ii va tine de cald sotului, pana ajung acasa pe 4 iulie. Deja am facut rezervare la bilet, plec cu printesa mea in vacanta.
_________________ Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ciuscoiu Georgeta
|
Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie? Scris: 06 Mai 2010, 15:00 |
|
Membru din: 01 Dec 2009, 08:13 Mesaje: 1606 Nume forum:1
|
|
Felicitari, Clementina!
_________________ Gargarita-Potir-plin-de-Daruri
|
|
| Sus |
|
 |
|
Gramescu Ana
|
Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie? Scris: 06 Mai 2010, 15:13 |
|
Membru din: 15 Dec 2009, 20:44 Mesaje: 938 Locatie: Deva Nume forum:1
|
|
Clementina, felicitari! Finutul tau este foarte frumos.
_________________ Gargarita Gratia-Fanteziilor
|
|
| Sus |
|
 |
|
Perhinschi Anca
|
Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie? Scris: 06 Mai 2010, 20:46 |
|
Membru din: 21 Apr 2008, 14:35 Mesaje: 3542 Nume forum:1
|
|
Clementina, vezi cum visele devin realitate? Si unde mai pui ca esti nasica lui, draga Clementina. Iti doresc sa ai parte in fiecare zi de astfel de bucurii si te felicit din toata inima pentru cel mai nou model care va fi adaugat laditei tale.
_________________ Anca - Gargarita Pacea-Armoniei
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nechita Daniela
|
Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie? Scris: 06 Mai 2010, 20:55 |
|
Membru din: 03 Mar 2010, 15:07 Mesaje: 919 Locatie: iasi Nume forum:1
|
|
Felicitari! Esti nasica unui model extraordinar, cred ca esti foarte fericita. Mie, personal, imi place la nebunie acest model. Sa il cosi cu placere.
_________________ Gargarita-Craiasa-Tandra-Inocenta
|
|
| Sus |
|
 |
|
tanasa clementina
|
Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie? Scris: 06 Mai 2010, 21:51 |
|
Membru din: 26 Noi 2008, 04:21 Mesaje: 3338 Nume forum:1
|
|
Anca, visele devin realitate atunci cand nu te astepti. Imi plac enorm de mult picturile lui Emile Vernon. Voi avea un tablou frumos din colectia sa. Speram, ca harnicutele de la TTT, sa ne mai bucure cu asemenea noutati. Multumesc, Anca, Daniela, intradevar sunt foarte bucuroasa pentru acest minunat goblen.
_________________ Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita
|
|
| Sus |
|
 |
|
olteanu rodica
|
Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie? Scris: 06 Mai 2010, 23:29 |
|
Membru din: 06 Noi 2005, 03:17 Mesaje: 1982 Locatie: Slatina Nume forum:1
|
|
Felicitari, Clementina! Ma bucur nespus pentru tine si stiu ca nu vom avea mult de asteptat pana vor aparea primele punctulete. Pupicei tie si printesei Ema.
_________________ Rodica - Gargarita Raza-De-Soare
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ifrim Andreea Georgiana
|
Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie? Scris: 07 Mai 2010, 11:28 |
|
Membru din: 08 Feb 2010, 09:45 Mesaje: 3167 Locatie: Ischia - Italia Nume forum:1
|
|
Felicitari, Clementina pentru noul finut!
_________________ Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori
|
|
| Sus |
|
 |
|
Anitescu Constanta
|
Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie? Scris: 07 Mai 2010, 11:50 |
|
Membru din: 24 Oct 2005, 01:28 Mesaje: 106 Nume forum:1
|
|
Cred ca esti fericita, Clementina. Cu asa un finut, cine nu ar fi?
_________________ Constanta - Gargarita-de-Verona
|
|
| Sus |
|
 |
|
LENUTA PATRASCU
|
Subiectul mesajului: Re: Muza florilor sau salcie? Scris: 07 Mai 2010, 13:11 |
|
Membru din: 29 Iul 2005, 01:47 Mesaje: 9136 Locatie: Tecuci Nume forum:1
|
|
Clementina, felicitari pentru finut! Asteptam serialul, pentru a vedea in realitate nalbele frumoasei.
_________________ Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor Gargarita anului 2024
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|