Acum este 26 Iun 2026, 02:52

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 156  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 13 Mai 2010, 09:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2005, 13:40
Mesaje: 2636
Nume forum:1
Lena, incantata de cunostinta.

_________________
Mona - Gargarita-Gingasie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 13 Mai 2010, 09:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Sep 2007, 06:43
Mesaje: 1513
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Lena esti o frumoasa. Ma bucur sa te cunosc.

_________________
Gargarita-Nuna-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 13 Mai 2010, 09:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2008, 18:55
Mesaje: 2434
Nume forum:1
Lena, imi pare bine sa cunosc inca o gargarita indragostita de goblen.

_________________
Marieta - Gargarita-Ikebana-Gingasa


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 13 Mai 2010, 10:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Ma bucur sa te cunosc, Lena.

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 13 Mai 2010, 13:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Apr 2007, 20:20
Mesaje: 139
Locatie: bucuresti
Nume forum:1
Ce privire galesa ai tu, Lena! Esti o scumpa! Multumim si pentru florile frumoase ce ni le oferi cu atata caldura. Pupici.

_________________
Mariana - Prietenul meu este omul care ma place asa cum sunt.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 13 Mai 2010, 14:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Lena, nici de data asta nu a dat gres Monica cand ti-a atribuit avatarul si semnatura.

De fiecare data cand citeam postarile tale, pentru faptul ca nu te cunosteam, te asociam cu aceasta domnisoara, simpatica si plina de mister. Dar iata, ca acum este realitate ceea ce vad.
Incantata de cunostinta, Lena.

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 13 Mai 2010, 15:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Dec 2004, 12:38
Mesaje: 169
Locatie: Gheorgheni
Nume forum:1
Am zburat si eu prin forum si am gasit acest topic. Am fost foarte curioasa sa va cunosc. Citind toate mesajele de la prima pana la ultima, acum am senzatia ca va cunosc pe toate.
Cu aceasta ocazie m-am hotarat sa ma prezint si eu.
Asa cum am mai scris ma numesc Ehedi Timea si sunt din Gheorgheni, jud. Harghita.
Dupa liceu am studiat la Universitatea "Babaes Bolyai" extensia Gheorgheni, Georgrafia turismului.
Dupa terminarea facultatii m-am angajat la o firma din oras ca secretara.
Cusutul de goblen - am vazut prima data la o vecina a prietenului meu. Mi s-a parut foarte interesant si am rugat-o sa ma ajute la achizitionarea primului meu goblen. Impreuna am comandat Casutele inzapezite si ea m-a ajutat la primele puncte.
Dupa cum vedeti am inceput cusutul destul de tarziu (aveam 22 de ani), fata de voi, care ati inceput aceasta arta la varste destul de fragede.
Fiind angajata ca secretara am foarte putin timp liber, dar in fiecare zi astept clipa cand pot sa mai cos cateva puncte.
Sunt foarte fericita ca v-am putut spune (scrie) povestea mea si la sfarsit adaug si o fotografie ca sa ma puteti vedea.
Asa sunt eu in fiecare zi:



Millioane de pupici si mult spor la toate gargaritele

_________________
Timea - Prietenii sunt acei oameni rari care te întreabă ce mai faci şi apoi aşteaptă să audă răspunsul.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 13 Mai 2010, 16:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2005, 13:40
Mesaje: 2636
Nume forum:1
Timea, ma bucur sa te cunosc si sa-ti aud povestea vietii.
Nici eu nu am inceput foarte devreme cusutul de goblen, inca ma consider incepatoare si inaintez cu pasi mici in aceasta arta, dar imi place tot mai mult. La aceasta se adauga si placerea de a fi aici, alaturi de voi.
Te imbratisez cu drag de gargarita.

_________________
Mona - Gargarita-Gingasie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 13 Mai 2010, 16:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2007, 16:59
Mesaje: 1208
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Timea, ma bucur sa te cunosc si ai reusit cat de cat sa ne cunosti si tu pe noi.
Te imbratisez cu drag.

_________________
Carmen - Gargarita-Gazda-Buna


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 13 Mai 2010, 16:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Dec 2009, 16:28
Mesaje: 1745
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Poze noi! Ma bucur sa ne cunoastem! Spor la cusut si sa fiti mereu cu zambetul pe buze!

_________________
Dina - Gargarita-Sinceritate


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 156  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania