Acum este 25 Iun 2026, 16:34

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 221 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 23  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 13 Mai 2010, 09:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Apr 2006, 11:36
Mesaje: 3681
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Gargaritele mele dragi, m-ati lasat fara cuvinte din nou. Stiu ca o sa ma certe iar Jeni, dar nu ma pot abtine sa nu va multumesc pentru cuvintele pe care le-ati scris din inima, pentru tot ceea ce reprezentam toate pe acest forum. Una fara cealalata nu am fi putut realiza nimic.

As dori sa va ofer o vaza cu bujori, in semn de recunostinta.


_________________
Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 13 Mai 2010, 17:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2008, 21:18
Mesaje: 1171
Nume forum:1
Dani, eu nu te pot certa. Pot sa te alint.

Karmen, simt ca pe acest forum se dezvolta din partea ta, o latura sensibila si calda, latura ce nu am simtit-o pana acum.
Te pup dulce.

_________________
Jeni - Gargarita dintre Astre


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 13 Mai 2010, 17:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Apr 2008, 10:13
Mesaje: 2656
Locatie: Pitesti - Arges
Nume forum:1
Si eu votez pentru Dani deoarece a fost alaturi de multe dintre noi cand am avut nevoie de alinare sau de un cuvant incurajator. Prin modul ei de a aplana unele discutii si prin faptul ca este corecta indiferent de orice, eu o consider o persoana deosebita. Si sa nu mai spun de modul, rapiditatea, gingasia si dragostea cu care lucreaza un goblen. Votul meu merge spre tine, Dani, deoarece esti un model de urmat pentru multe dintre noi. Avem ce invata de la tine.

Imi pare rau ca nu pot sa le votez pe toate gargaritele de pe forum deoarece pasiunea care ne leaga ne face speciale, fiecare in mod diferit, dar pe toate in acelasi timp.

_________________
AlinaM - Gargarita-Aripi-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 13 Mai 2010, 18:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2007, 16:59
Mesaje: 1208
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
In saptamana acesta votul meu merge catre Dani Balan.
O fire sensibila, placuta, prezenta tot timpul in gradina noastra si o mare iubitoare de goblenuri.
M-a impresionat foarte mult ultimul ei goblen Fantezie cu umbrela, cu cat drag l-a cusut.

_________________
Carmen - Gargarita-Gazda-Buna


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 13 Mai 2010, 18:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Dani, iti acord si votul meu cu placere.

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 13 Mai 2010, 19:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
Dani, catre tine pleaca si votul meu. Este prima data cand imi astern gandurile pe acest forum vorbind de o persoana si primele ganduri sunt pentru tine. Astazi te-am cunoscut si altfel decat s-ar cunoaste o persoana prin intermediul unui forum si banuiala pe care am avut-o s-a adeverit. In ciuda varstei pe care o ai, sufletul si mintea par a fi a unui om mare, nu obosesti sa zbori prin gradina si sa nu lasi un gand bun, o lauda la fiecare. Saptamana aceasta m-ai uluit cu Fantezie cu umbrela si de aceea gandul si lauda mea merg catre tine.

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 14 Mai 2010, 22:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
Cred ca aceasta saptamana votul este aproape unanim pentru Dani Balan. Impresionant!
Sa aveti toate o zi senina si mult spor la goblen!
Si ca sa va incant privirea, va ofer o imagine din Tulum, un loc minunat din Mexic.


_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 15 Mai 2010, 06:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Dec 2009, 09:38
Mesaje: 306
Locatie: Ploiesti
Nume forum:1
Dragi Gargarite,

Desi am lipsit (motivat) toata saptamana de pe forum, cu sufletul am fost alaturi de voi. Daca nu este tardiv, votul meu merge catre Daniela Balan, pentru:
- modul in care a stiut sa fie prezenta, in fiecare zi, cu o vorba buna, de incurajare, alaturi de fiecare;
- felul delicat si direct de a spune lucrurilor pe nume fara a jigni;
- pentru minunatiile cu care ne-a incantat ochii si sufletul.
Anca, multumesc pentru nominalizare, dar este prea mult.

_________________
Gargarita Dansul-Macilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 15 Mai 2010, 09:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Dec 2004, 09:01
Mesaje: 1064
Locatie: Portugalia
Nume forum:1
Si votul meu tot la Daniela Balan merge. Are ceva aparte. Cand se incepe un goblen ea este prima care da starul la incurajari, te face sa prinzi incredere. Pe langa asta are si un suflet mare, vorba ei te unge pe suflet.
O inbratisare de la mare distanta.
Asa cum zic fetele, as vota toate gargaritele harnicute din aceasta gradina minunata.

_________________
Mihaela-Stefania - Gargarita-Floarea-Copilariei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita Lunii
MesajScris: 15 Mai 2010, 16:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Dec 2009, 16:28
Mesaje: 1745
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
GLIGA TITA scrie:
Si votul meu tot la Daniela Balan merge. Are ceva aparte. Cand se incepe un goblen ea este prima care da starul la incurajari, te face sa prinzi incredere. Pe langa asta are si un suflet mare, vorba ei te unge pe suflet.
O inbratisare de la mare distanta.
Asa cum zic fetele, as vota toate gargaritele harnicute din aceasta gradina minunata.
Si eu tot cu Dani votez.

_________________
Dina - Gargarita-Sinceritate


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 221 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 23  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania