Acum este 23 Iun 2026, 01:52

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 3138 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 314  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 18 Mai 2010, 10:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2007, 23:48
Mesaje: 2651
Nume forum:1
Alint, ploaia ne spala pe noi si pamantul, in cel mai frumos mod. Nu pot sa spun ca iubesc ploaia, dar nu refuz o plimbare prin ploaie, vara.

_________________
Bica - Bunica-de-Gargarita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 19 Mai 2010, 08:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Noi 2008, 04:21
Mesaje: 3338
Nume forum:1
Buna dimineata!
Zi frumoasa va doresc cu mult soare in suflet. La mine deja a aparut soarele, mai bate un pic mistralul, dar in rest este ok.
Acasa, am vazut ca in unele locuri este dezastru. Sper sa se treaca si peste aceste nenorociri si cei ce au fost afectati de inundati sa depaseasca aceste momente.

_________________
Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 19 Mai 2010, 08:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Buna dimineata, gargarite harnicute. Si la noi a aparut soarele, dar inca mai bate vantul. Mie nu-mi place vremea racoroasa si innorata, dar ploile de vara mi se par purificatoare. Iubesc soarele, marea, zgomotul facut de copii iesiti la joaca, asa ca sper ca in curand mult asteptata vara sa-si faca aparitia.

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 19 Mai 2010, 15:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Gargarite harnicute, astazi dorind sa-mi incep activitatea administrativa prin casa, am hotarat sa arunc si cutia in care mi-a ajuns cadoul cu modelul Candoare de la Karmen. La un moment dat am auzit un zgomot in cutie si uitandu-ma mai cu atentie ce credeti ca am descoperit: o mica emblema cu avatarului scumpei mele prietene Karmen. Am pus-o in coltul din stanga-sus al monitorului, asa ca, scumpa mea prietena, vei fi cu mine ori de cate ori voi zbura prin gradina.



P.S. Dragele mele gargarite TTT, va multumesc pentru surprizele pe care ni le faceti zi de zi.

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 19 Mai 2010, 17:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Apr 2006, 11:36
Mesaje: 3681
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Este super, Cristina.

_________________
Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 20 Mai 2010, 06:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Mai 2008, 20:41
Mesaje: 5341
Locatie: Braila
Nume forum:1
Buna dimineata! Va invit la o cafea si va urez sa aveti o zi senina si calduroasa cu mult timp pentru goblenat.



Pupici

_________________
Sonia - Gargarita Lumina-si-Mirt


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 20 Mai 2010, 07:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Iul 2005, 18:22
Mesaje: 1440
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Sonia, multumesc de cafea e foarte bine venita, mai ales ca la noi ploua si totul e posomorat. Tanjesc dupa zile cu soare. M-am saturat de haine groase si de atata frig.
Va imbratisez cu drag pe toate.

_________________
Gargarita-Implinire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 20 Mai 2010, 11:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Aug 2006, 04:27
Mesaje: 3102
Locatie: Romania
Nume forum:1
Garagritelor, astazi am avut putin timp de meditat si mi-am pus ordine in ganduri. Am venit sa va cer scuze daca in ultima vreme am fost rea si mai saraca in vorbe. Sunt foarte stresata si cateodata eu singura nu ma mai pot intelege.

La noi este foarte cald acum si daca doriti va invit la o limonada servita sub umbra nucului.
Va imbratisez gargareste si va zambesc asa cum m-a invatat Laura.

_________________
Alexa - Gargarita-Minune-de-Mama


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 20 Mai 2010, 14:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 13:23
Mesaje: 2345
Locatie: Bacau
Nume forum:1
Alexa parca m-ai descris pe mine acum cateva luni.
Dar ai sa iti revii in curand. Pupici pe burtici si lui Toni.

Multumesc de limonada, dar si de umbra nucului.

_________________
Adriana - Gargarita-Bijuterie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 21 Mai 2010, 07:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Mai 2008, 20:41
Mesaje: 5341
Locatie: Braila
Nume forum:1
Gargaritelor, la noi ploua si este urat si frig asa ca va invit la o cafeluta sa ne incalzim impreuna.



Pupici

_________________
Sonia - Gargarita Lumina-si-Mirt


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 3138 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 314  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania