|
Acum este 25 Iun 2026, 12:10
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Dosinescu Cristina
|
Subiectul mesajului: Necuvantatoarele de langa noi - fotografiile lunii mai Scris: 24 Mai 2010, 23:55 |
|
Membru din: 29 Noi 2007, 23:15 Mesaje: 2524 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
Fotografia nr. 1  Fotografia nr. 2  Fotografia nr. 3  Fotografia nr. 4  Fotografia nr. 5  Fotografia nr. 6  Fotografia nr. 7  Fotografia nr. 8  Fotografia nr. 9  Fotografia nr. 10  Fotografia nr. 11  Fotografia nr. 12  Fotografia nr. 13  Fotografia nr. 14  Fotografia nr. 15  Fotografia nr. 16  Fotografia nr. 17  Fotografia nr. 18  Fotografia nr. 19  Fotografia nr. 20  Fotografia nr. 21  Fotografia nr. 22  Fotografia nr. 23  Fotografia nr. 24  Fotografia nr. 25  Fotografia nr. 26  Fotografia nr. 27  Fotografia nr. 28  Fotografia nr. 29 Start vot!
_________________ Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori
|
|
| Sus |
|
 |
|
Gramescu Ana
|
Subiectul mesajului: Re: Necuvantatoarele de langa noi - fotografiile lunii mai Scris: 25 Mai 2010, 08:05 |
|
Membru din: 15 Dec 2009, 20:44 Mesaje: 938 Locatie: Deva Nume forum:1
|
|
5 puncte pentru fotografia numarul 7.
_________________ Gargarita Gratia-Fanteziilor
|
|
| Sus |
|
 |
|
Olariu Ioana
|
Subiectul mesajului: Re: Necuvantatoarele de langa noi - fotografiile lunii mai Scris: 25 Mai 2010, 08:37 |
|
Membru din: 09 Ian 2009, 18:04 Mesaje: 7278 Locatie: Iasi Nume forum:1
|
|
Cristina, fotografia nr. 9 se repeta (24). Votul meu merge catre fotografia nr. 7. Felicitari participantelor!
_________________ Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nicuta Adriana
|
Subiectul mesajului: Re: Necuvantatoarele de langa noi - fotografiile lunii mai Scris: 25 Mai 2010, 11:58 |
|
Membru din: 26 Mai 2005, 13:23 Mesaje: 2345 Locatie: Bacau Nume forum:1
|
|
Felicitari pentru fotografii. Este grea alegerea.
_________________ Adriana - Gargarita-Bijuterie
|
|
| Sus |
|
 |
|
Popa Alina
|
Subiectul mesajului: Re: Necuvantatoarele de langa noi - fotografiile lunii mai Scris: 25 Mai 2010, 12:29 |
|
Membru din: 10 Dec 2009, 09:38 Mesaje: 306 Locatie: Ploiesti Nume forum:1
|
|
Greu de ales. Votez, totusi, pentru fotografia 13. Felicitari tuturor.
_________________ Gargarita Dansul-Macilor
|
|
| Sus |
|
 |
|
Neacsu Alina-Mihaela
|
Subiectul mesajului: Re: Necuvantatoarele de langa noi - fotografiile lunii mai Scris: 25 Mai 2010, 16:53 |
|
Membru din: 22 Apr 2008, 10:13 Mesaje: 2656 Locatie: Pitesti - Arges Nume forum:1
|
|
Eu votez fotografia nr.4. Imi place foarte mult pisicu din poza ( am si eu 8 la tara, la fel de micuti ). Iar papusile le ador. Imi aduc aminte de copilarie cand le faceam hainute si aveam grija de ele. Ce vremuri..acum numai probleme, examene si greutati. As mai vrea sa fiu copil macar o zi.
_________________ AlinaM - Gargarita-Aripi-de-Copil
|
|
| Sus |
|
 |
|
Albei Adina
|
Subiectul mesajului: Re: Necuvantatoarele de langa noi - fotografiile lunii mai Scris: 25 Mai 2010, 17:11 |
|
Membru din: 02 Dec 2009, 16:28 Mesaje: 1745 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Eu votez fotografia numarul 6.
_________________ Dina - Gargarita-Sinceritate
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nechita Daniela
|
Subiectul mesajului: Re: Necuvantatoarele de langa noi - fotografiile lunii mai Scris: 25 Mai 2010, 17:33 |
|
Membru din: 03 Mar 2010, 15:07 Mesaje: 919 Locatie: iasi Nume forum:1
|
|
Imi place la nebunie fotografia nr. 19, este chiar foarte inspirata.Pisicuta parca rade de puisor. Felicitari, fotografului.
_________________ Gargarita-Craiasa-Tandra-Inocenta
|
|
| Sus |
|
 |
|
RASA MARIA
|
Subiectul mesajului: Re: Necuvantatoarele de langa noi - fotografiile lunii mai Scris: 26 Mai 2010, 12:29 |
|
Membru din: 08 Mar 2008, 18:55 Mesaje: 2434 Nume forum:1
|
|
Eu aleg fotografia nr. 19.
_________________ Marieta - Gargarita-Ikebana-Gingasa
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|