Acum este 25 Iun 2026, 13:31

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 48 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Necuvantatoarele de langa noi - fotografiile lunii mai
MesajScris: 27 Mai 2010, 18:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Ian 2009, 01:29
Mesaje: 58
Nume forum:1
Fotografia nr. 11. Aleg o imagine in care se simte harul fotografului. Este o imagine asupra careia imi face placere sa raman.

_________________
Cristi - Prietenii sunt fotografiile vietii tale.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Necuvantatoarele de langa noi - fotografiile lunii mai
MesajScris: 28 Mai 2010, 09:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Mai 2006, 14:03
Mesaje: 146
Locatie: Departe de Romania
Nume forum:1
Fotografia nr. 20.

Ai dreptate, Cristi. Noi votam mai mult cu sufletul si nu cred ca este rau, dar am omis ca votam talentul celui care fotografiaza.

_________________
Roxana - Nu lasa o mica cearta sa distruga o mare prietenie.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Necuvantatoarele de langa noi - fotografiile lunii mai
MesajScris: 28 Mai 2010, 09:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Feb 2010, 09:45
Mesaje: 3167
Locatie: Ischia - Italia
Nume forum:1
Votul meu merge catre fotografia nr 3.

_________________
Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Necuvantatoarele de langa noi - fotografiile lunii mai
MesajScris: 28 Mai 2010, 19:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
Dau votul pentru fotografia 13.

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Necuvantatoarele de langa noi - fotografiile lunii mai
MesajScris: 29 Mai 2010, 20:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
Pentru ca nu ar fi etic sa votez propriile-mi fotografii, dau votul meu pentru imaginea nr. 29.
Mi se pare foarte dinamica si plina de viata asa cum numai pisicutele stiu sa fie, nu degeaba sunt animalele mele preferate.
Va pup si votati cat mai mult, gargaritelor.

_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Necuvantatoarele de langa noi - fotografiile lunii mai
MesajScris: 29 Mai 2010, 20:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Dec 2008, 06:28
Mesaje: 136
Nume forum:1
Fotografia nr. 23 pentru utilizarea luminii si umbrei in fotografie si evident, pentru eroul fotografiei.
Pentru ca nu ar fi etic sa votez propriile-mi fotografii
Nici nu ai putea, Dana. Ar fi impotriva regulamentului.

_________________
DianaB - O carte bună înlocuieşte o prietenie, o prietenie nu poate înlocui o carte.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Necuvantatoarele de langa noi - fotografiile lunii mai
MesajScris: 29 Mai 2010, 21:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2007, 16:59
Mesaje: 1208
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Eu votez fotografia 15.

_________________
Carmen - Gargarita-Gazda-Buna


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Necuvantatoarele de langa noi - fotografiile lunii mai
MesajScris: 30 Mai 2010, 23:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Dec 2004, 09:01
Mesaje: 1064
Locatie: Portugalia
Nume forum:1
Eu votez fotografia 23.
Tot timpul am iubit caii, sunt animale intelepte. Toate fotografiile sunt frumoase.

_________________
Mihaela-Stefania - Gargarita-Floarea-Copilariei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Necuvantatoarele de langa noi - fotografiile lunii mai
MesajScris: 31 Mai 2010, 16:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Stop vot!

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Necuvantatoarele de langa noi - fotografiile lunii mai
MesajScris: 31 Mai 2010, 17:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Dec 2009, 20:44
Mesaje: 938
Locatie: Deva
Nume forum:1
Felicitari tuturor participantelor. Fotografiile toate au fost deosebite.
Si pentru ca eu am uitat sa trimit mail in timp util pentru acest concurs, va aduc acum, la final, cateva fotografii. Sper ca nu supar pe nimeni.






_________________
Gargarita Gratia-Fanteziilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 48 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania