|
Acum este 28 Iun 2026, 11:28
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Coco Bordan
|
Subiectul mesajului: Ce varsta psihologica ai? Scris: 03 Iun 2010, 07:37 |
|
Membru din: 02 Ian 2006, 10:15 Mesaje: 69 Nume forum:1
|
_________________ Coco - Gargarelul-Mesager
|
|
| Sus |
|
 |
|
CIOCAN ELENA
|
Subiectul mesajului: Re: Ce varsta psihologica ai? Scris: 03 Iun 2010, 07:44 |
|
Membru din: 12 Feb 2006, 15:02 Mesaje: 2017 Locatie: TARGOVISTE Nume forum:1
|
|
Multumesc. Mi-am testat varsta psihologica si este cu cativa ani mai mica. Este de bine, nu?
_________________ Gargarita-Parfum-de-Trandafiri
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ramona Marculescu
|
Subiectul mesajului: Re: Ce varsta psihologica ai? Scris: 03 Iun 2010, 09:15 |
|
Membru din: 13 Iul 2007, 17:00 Mesaje: 1075 Nume forum:1
|
|
Elenuta, eu am cu 20 de ani mai putin! Ce poate fi bun decat sa ai un psihic tanar?
_________________ Ramona - Gargarita-cu-Suflet-de-Poet
|
|
| Sus |
|
 |
|
CIOCAN ELENA
|
Subiectul mesajului: Re: Ce varsta psihologica ai? Scris: 03 Iun 2010, 09:34 |
|
Membru din: 12 Feb 2006, 15:02 Mesaje: 2017 Locatie: TARGOVISTE Nume forum:1
|
|
Ooo! Bravo, Ramona. La mine diferenta este doar de 7 ani. Important este cum ne simtim si sa o tinem tot asa.
_________________ Gargarita-Parfum-de-Trandafiri
|
|
| Sus |
|
 |
|
Albei Adina
|
Subiectul mesajului: Re: Ce varsta psihologica ai? Scris: 03 Iun 2010, 09:53 |
|
Membru din: 02 Dec 2009, 16:28 Mesaje: 1745 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Varsta mea biologica: 29 de ani, cea psihologica: 41 de ani. In descriere mi s-a spus ca sunt prea precauta si sunt retrasa din fire, fiind marcata de dezamagirile din trecut. Perfect adevarat! Multumesc pentru link.
_________________ Dina - Gargarita-Sinceritate
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ponea Aurelia Georgiana
|
Subiectul mesajului: Re: Ce varsta psihologica ai? Scris: 03 Iun 2010, 10:02 |
|
Membru din: 03 Ian 2010, 11:31 Mesaje: 1272 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Varsta biologica: 23 ani, iar cea psihologica 33. Desi varsta psihologica este cu zece ani mai mare decat cea biologica, in descriere am citit numai lucruri adevarate. Am multa energie, ma implic in multe activitati, sunt realista, nu sunt foarte sociabila.
_________________ Gargarita-Petale-in-Buchetul-Vietii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Balan Daniela
|
Subiectul mesajului: Re: Ce varsta psihologica ai? Scris: 03 Iun 2010, 10:05 |
|
Membru din: 03 Apr 2006, 11:36 Mesaje: 3681 Locatie: Iasi Nume forum:1
|
|
La mine diferenta este foarte mica: varsta biologica 25, cea psihologica 28. Deci ma simt la fel cum arat.
_________________ Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Bica Nistor
|
Subiectul mesajului: Re: Ce varsta psihologica ai? Scris: 03 Iun 2010, 10:17 |
|
Membru din: 29 Dec 2007, 23:48 Mesaje: 2651 Nume forum:1
|
|
Dragele mele, se pare ca pe masura ce avansam in varsta, redevenim copii. Si eu sunt foarte tanara (si chicotesc ca lui Bicu i-a iesit ca este deja copil). Am cu 22 de ani mai putin.
_________________ Bica - Bunica-de-Gargarita
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nechita Daniela
|
Subiectul mesajului: Re: Ce varsta psihologica ai? Scris: 03 Iun 2010, 11:08 |
|
Membru din: 03 Mar 2010, 15:07 Mesaje: 919 Locatie: iasi Nume forum:1
|
|
Dani, mi-a iesit la fel ca tine: varsta psihologica 28. Dar nu dau eu crezare la astfel de teste.
_________________ Gargarita-Craiasa-Tandra-Inocenta
|
|
| Sus |
|
 |
|
Balan Daniela
|
Subiectul mesajului: Re: Ce varsta psihologica ai? Scris: 03 Iun 2010, 11:40 |
|
Membru din: 03 Apr 2006, 11:36 Mesaje: 3681 Locatie: Iasi Nume forum:1
|
|
Oricum, scria de bine, mai putin partea cu sociabilitatea. Eu sunt chiar foarte sociabila.
_________________ Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|
