Acum este 26 Iun 2026, 14:26

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 35 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Nu luam cu noi decat binele pe care l-am facut
MesajScris: 04 Iun 2010, 20:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2004, 03:53
Mesaje: 537
Nume forum:1
Conteaza binele pe care-l faci din suflet neasteptand nimic in schimb.

_________________
Nic - Eu si Gargarita mea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu luam cu noi decat binele pe care l-am facut
MesajScris: 05 Iun 2010, 16:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Mai 2006, 17:00
Mesaje: 1435
Nume forum:1
Sunt momente in viata cand un singur gest conteaza mai mult decat o mie de cuvinte. Felicitari, Ralu!

Astazi, am impartit painea mea cu pasarelele de la geamul meu.

_________________
Adnana - Gargarita-Mereu-Primavara

Nu ma jeli,
nu sunt un mit,
sunt doar un inger fericit.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu luam cu noi decat binele pe care l-am facut
MesajScris: 05 Iun 2010, 20:59 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 19 Feb 2009, 13:16
Mesaje: 292
Nume forum:1
Am avut o colega de servici care spunea asa: Cand nu mai ai nimic, cand ai ramas fara bani, imprumuta-te si da de pomana.
A darui este secretul dragostei, energia creste intai in tine, iar atunci cand o daruiesti altcuiva care ti-o da inapoi, energia dintre noi se dubleaza. O sa descoperim ca totul provine de la emotia divina pe care vom incepe sa o intelegem. Transformarea mistica ce ne umple de dragoste ajuta umanitatea sa evolueze la un alt nivel, o lunga cale a evolutiei din generatie in generatie pana ajungem la raiul pe care il vom putea vedea.
Asa ca, daruiti in fiecare clipa o vorba buna, o mangaiere, o floare, un zambet. Viata vi se va parea mult mai frumoasa
.

Bravo, Ralu!

_________________
Prietenia este firul de aur care leaga inima intregii lumi.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nu luam cu noi decat binele pe care l-am facut
MesajScris: 05 Iun 2010, 21:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2007, 16:59
Mesaje: 1208
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Te felicit, Ralu pentru gestul tau frumos.
Te imbratisez cu drag.

_________________
Carmen - Gargarita-Gazda-Buna


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 35 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania