Acum este 23 Iun 2026, 01:20

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: La Multi Ani ! pentru ziua de 8 Martie
MesajScris: 18 Oct 2009, 19:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2006, 21:34
Mesaje: 172
Nume forum:1
La Multi Ani ! pentru ziua de 8 Martie by angela draganoiu (447 mesaje), la 07-03-2008

Sa fiti sanatoase si sa aveti parte de zile luminoase si fericite alaturi de cei dragi voua!
Nu i-am uitat nici pe Gargarei carora le urez sa fie intelegatori cu noi, sa fie sanatosi si bucurosi.

Replica: La multi ani! by Vasiliu Letitia (1516 mesaje), la 07-03-2008

Sa fiti iubite, urmase ale Evei si nu uitati ca noi n-am pierdut raiul ci, l-am luat cu noi.



Replica: La multi ani! by Buduroi Elena-Loredana (21 mesaje), la 08-03-2008

De ce plingi? intreaba copilul.
- Pentru ca sint femeie! - raspunde mamica.
- Nu inteleg, zice micutul.
Mamica il imbratiseaza si spune:
- Si n-ai sa intelegi niciodata.

Mai tirziu, copilul isi intreaba tatal:
- De ce plinge mamica?
- Nu stiu nici eu! Toate femeile pling fara motiv!, a fost tot ce i-a putut spune taticul.

Devenit adult, il intreaba pe Dumnezeu:
- Doamne, de ce pling femeile asa de usor?
- Cind am facut femeia, ea trebuia sa fie o fiinta deosebita.
I-am facut umerii destul de puternici ca sa poarte pe ei toata greutatea acestei lumi si destul de moi ca sa fie confortabili.
I-am dat forta de a da viata si cea de a accepta respingerea cu care o trateaza adesea proprii copii.
Forta de a avea grija de familie in pofida bolilor si oboselii.
I-am dat sensibilitatea de a-si iubi copiii cu o dragoste neconditionata, chiar si atunci cind ei o ranesc cumplit.
I-am dat forta care-i permite sa continue cind toata lumea o abandoneaza.
I-am dat forta de a-si suporta barbatul in caderile sale si de a-i ramine alaturi cu aceeasi tarie. Si, in fine, i-am dat lacrimi sa plinga atunci cind simte nevoia.

Vezi, fiule, frumusetea unei femei nu sta in vesmintele pe care le poarta, nici in chipul ei, nici in coafura. Frumusetea unei femei sta in ochii ei. Aceasta este poarta catre inima ei - locul unde se adaposteste dragostea.
Si adesea lacrimile ei sint cele prin care poti sa-i zaresti inima.
Spuneti aceasta povestioara tuturor femeilor pe care le cunoasteti.
Si tuturor barbatilor, ca sa afle ca toate femeile sunt frumoase!



Replica: La multzi ani! by cucos catalina (1635 mesaje), la 08-03-2008

O zi frumoasa, Gargaritzelor!
Un gand curat shi o imbratzishare calda.



Replica: La multi ani, by Cozea Rodica-Maria (693 mesaje), la 08-03-2008

tuturor femeilor si in special echipei de la TTT si "gargaritelor" de pe acest forum.
Sa aveti parte de tot ce va doriti si mult spor la goblenat.

Replica: La multi ani by Milos Cosmina Elena (688 mesaje), la 08-03-2008

de ziua noastra!

Replica: La multi ani, femeie! by Admin TTT (4020 mesaje), la 08-03-2008

Se spune ca
o femeie
nu este iubita pentru ca e frumoasa,
ci ca

e frumoasa pentru ca e iubita.
Cum ar arata lumea fara tine, femeie?
Pierre de Brantome
spune ca

o lume fara femei,
ar fi ca o gradina fara flori.

Va uram sa fiti iubite!


Echipa de la Rogoblen




Replica: La multi ani! by Nicolae Orban (194 mesaje), la 08-03-2008

Sa aveti soare in suflet, zambet in inima si bratele deschise pentru a darui si a primi!



Replica: La multi ani, tuturor gargaritelor! by Cornelia Suteu (272 mesaje), la 08-03-2008

If you want something said, ask a man;
If you want something done, ask a woman.
Margaret Thatcher



Replica: Asa sa fie! by Lucia Marina (220 mesaje), la 08-03-2008

Sa fim iubite ca sa inflorim, sa intinerim si sa lucram cat mai multe goblenuri!
La multi ani, Gargaritelor!



Replica: La multi ani, by tanasa clementina (1372 mesaje), la 08-03-2008

gargaritelor, bucurie in suflet si in tot ceea ce faceti!


Replica: Gargaritelor, by Ionascu Alexandra (154 mesaje), la 08-03-2008

va urez toate bucuriile lumii!



Replica: Un by Marian Topala (541 mesaje), la 08-03-2008

Gargarel va ureaza, Gargaritelor, La multi ani!



Replica: Sa by Doruletz Mic (1032 mesaje), la 08-03-2008

aveti parte tot anul de bucurii, sanatate si soare!



Replica: La multi ani, by elena luncariu (28 mesaje), la 08-03-2008

la toate femeile din lume, tinere sau mature!


Replica: La Multi Ani! by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 09-03-2008

Si multa fericire!



Replica: La multi ani! by Frunza Nicoleta (3287 mesaje), la 09-03-2008

de ziua voastra si din partea mea. Desi un pic tardiva, felicitarea mea este din suflet. Am avut o mica problema cu calculatorul care m-a impiedicat sa tin legatura cu voi, dar acum am sa recuperez. Deja am citit tot ce ati scris pe forum in ultimele 3-4 zile in care nu am putut accesa internetul.

Sa aveti o primavara frumoasa si plina de soare si bucurii si spor la lucru!

Imi doresc sa vad cat mai multe din modelele pe care le-ati lucrat. Toate sunt frumoase daca sunt facute din inima.

Replica: Si, by Frunza Nicoleta (3287 mesaje), la 09-03-2008


va ofer un buchet de flori, din suflet.



Replica: La Multi Ani si numai bucurii! by stoicescu steluta (321 mesaje), la 09-03-2008

Desi ziua noastra a fost ieri si v-am felicitat pe un alt topic, o fac din nou si astazi cu multa placere si bucurie. Va doresc din suflet sa fiti tot anul proaspete si gingase ca florile de primavara si iubite, in fiecare zi, ca soarele de primavara. Multe bucurii si impliniri si un calduros si sincer La Multi Ani!


Replica: Si by Venera Chiriac (112 mesaje), la 09-03-2008

de la mine un La multi ani pentru ziua de ieri! Stiu ca o felicitare nu este niciodata tardiva. Asa ca va urez, dragi truditoare de goblen si nu, numai, sa fiti frumoase, sanatoase si mai ales sa aveti timp pentru goblenuri.

Steluta esti deosebit de sensibila. Cuvintele de mai sus o dovedesc.



Replica: La multi ani! by Serban Birtalan (348 mesaje), la 10-03-2008

Fie ca primavara sa va aduca zambete, flori si raze de soare.

Replica: La multi ani! by Adela Aura Vlad (420 mesaje), la 10-03-2008

Luna Martie este plina de energie si frumusete. La multi ani! mamelor, sotiilor si voua, doamnelor Gargarite! Sa aveti o primavara plina de energie si frumusete.

Deosebite, crenguta ta de cires, Letitia si 8-ul tau, Adriana.


Replica: Dupa 8 martie, by Admin TTT (4020 mesaje), la 16-03-2008

la Top Terra Trade - insemne florale.



Replica: Insemne florale by Admin TTT (4020 mesaje), la 16-03-2008



Replica: Insemne florale by Admin TTT (4020 mesaje), la 16-03-2008



Replica: Insemne by Admin TTT (4020 mesaje), la 16-03-2008



Replica: Insemne, by Admin TTT (4020 mesaje), la 16-03-2008



Replica: Insemne, by Admin TTT (4020 mesaje), la 16-03-2008


_________________
Angela - Gargarita-Floare-de-Cires


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania