Va plac filmele indiene? by Marian Topala (541 mesaje), la 05-03-2008 Nici mie... doar fetele...
Replica: Sunt frumoase by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2008 unele dintre ele. Fetele, nu mai vorbim...
Dansul, cantecul...
Imaginea este din
Mandrie si Prejudecata, varianta indiana.
Replica: Nu am by Frunza Nicoleta (3287 mesaje), la 22-07-2008 mai vazut un film indian de foarte multi ani. Nu mai am rabdare.
In copilarie imi placeau, ma duceam la cinematograf cu prietenele. Atunci nu erau asa multe alternative.
Replica: Gandesc, by Cozea Rodica-Maria (693 mesaje), la 22-07-2008 asemeni Nicoletei: nu mai am rabdare. In trecut am vizionat si eu la cinematograf.