Acum este 28 Iun 2026, 02:35

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 501 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 51  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Trandafiri pentru voi, din gradina mea
MesajScris: 27 Iun 2010, 11:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Iun 2006, 08:00
Mesaje: 183
Nume forum:1
Mona, mi-ai amintit sa fac ceva ce uitasem: sa va aduc si eu in dar un parfum ametitor. Intai m-am imbatat bine cu el, abia apoi am scos aparatul foto. Singurul regret este ca nu din gradina mea. Merge si-asa? Astazi am descarcat fotografia in calculator, uitasem de ea.


_________________
Ioanap - Gargarita Quatro-Stagione
__________________________
Aici am gasit mereu prieteni.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Trandafiri pentru voi, din gradina mea
MesajScris: 27 Iun 2010, 14:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Feb 2006, 15:02
Mesaje: 2017
Locatie: TARGOVISTE
Nume forum:1
Daniela, iti multumesc pentru slide, este foarte frumos.
Mona si Ioana, bine ati venit cu frumusetile voastre.
Va trimit si eu un trandafir roz:


_________________
Gargarita-Parfum-de-Trandafiri


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Trandafiri pentru voi, din gradina mea
MesajScris: 27 Iun 2010, 16:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Noi 2005, 03:07
Mesaje: 296
Locatie: USA
Nume forum:1
Dragele mele, multumesc mult pentru frumusetile voastre. Elenuta ai o gradina plina de frumuseti.
O gradina ingrijita si iubita aduce intotdeauna surprize deosebite si la tine se vede din plin acest lucru.
Atentie, Damiela este numele corect.

Ioana, trandafirul tau parca este desenat.
Damiela, multumesc.

_________________
Amelia - Limbajul prieteniei nu opereaza cu vorbe, ci cu intelesuri.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Trandafiri pentru voi, din gradina mea
MesajScris: 28 Iun 2010, 09:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Feb 2006, 15:02
Mesaje: 2017
Locatie: TARGOVISTE
Nume forum:1
Amalia iti multumesc.

_________________
Gargarita-Parfum-de-Trandafiri


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Trandafiri pentru voi, din gradina mea
MesajScris: 28 Iun 2010, 09:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Iun 2010, 11:23
Mesaje: 947
Nume forum:1
Am plantat in acest an in curtea bunicii mele de la tara un trandafir-pom de culoare verde-fistic. Abia acum a facut boboci. Promit sa postez fotografii cu prima floare pe care o face.

_________________
Gargarita-Ruga-si-Sarut-de-Prietenie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Trandafiri pentru voi, din gradina mea
MesajScris: 28 Iun 2010, 09:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Sep 2007, 06:43
Mesaje: 1513
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1





_________________
Gargarita-Nuna-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Trandafiri pentru voi, din gradina mea
MesajScris: 28 Iun 2010, 09:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2009, 11:12
Mesaje: 632
Nume forum:1
Doamne, ce trandafiri frumosi aveti! Sa va traiasca si sa va infloreasca an de an!
Luminita, abia astept postarea ta.
Pupici

_________________
Adela - Gargarita-Vis-de-floare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Trandafiri pentru voi, din gradina mea
MesajScris: 28 Iun 2010, 13:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Mai 2009, 08:47
Mesaje: 1605
Locatie: Brasov
Nume forum:1
Toti trandafirii postati sunt extraordinari de frumosi, mai ales ca sunt de gradina.
Ma bucur ca v-a placut slide-ul poate o sa mai fac unul cand voi mai avea timp.

Pupici.

_________________
Damiela - Gargarita-Zana-Margaretelor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Trandafiri pentru voi, din gradina mea
MesajScris: 29 Iun 2010, 11:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Feb 2006, 15:02
Mesaje: 2017
Locatie: TARGOVISTE
Nume forum:1
Dragele mele, ce ziceti de aceasta minunatie:


_________________
Gargarita-Parfum-de-Trandafiri


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Trandafiri pentru voi, din gradina mea
MesajScris: 29 Iun 2010, 11:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Apr 2006, 14:34
Mesaje: 219
Nume forum:1
Elenuta, ce sa zic decat ca este o minune de la Dumnezeu.

_________________
Flori - Gargarita-Iris-Rosu


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 501 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 51  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania