Acum este 24 Iun 2026, 17:12

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 188 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 03 Iul 2010, 17:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Iul 2005, 18:22
Mesaje: 1440
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Pentru ca i-am vazut colectia, care este minunata si nu pot sa spun decat jos palaria si pentru goblenul Sarutul fluturelui pe care il coase, votul meu merge catre Maria Nistor.

_________________
Gargarita-Implinire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 03 Iul 2010, 17:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2007, 16:59
Mesaje: 1208
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Votul meu de saptamana acesta se indreapta spre Karmen, Gargarita-Implinire.
Are o colectie minunata, este activa pe forum si o mare iubitoare de goblen.

_________________
Carmen - Gargarita-Gazda-Buna


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 03 Iul 2010, 20:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Iun 2005, 19:44
Mesaje: 1881
Nume forum:1
Multumesc mult, Carmen.
O imbratisare mare de la mine.

_________________
Maria-Venus - Gargarita-Venus


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 03 Iul 2010, 22:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Noi 2008, 04:21
Mesaje: 3338
Nume forum:1
Votul meu, merge in aceasta saptamana spre Karmen.
O gargarita foarte activa pe forum. Ne incanta de fiecare data cu minunate si surprinzatoare episoade.
Te felicit Karmen, ai demonstrat de fiecare data ca esti o Gargarita cu G mare.

_________________
Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 04 Iul 2010, 11:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Apr 2006, 11:36
Mesaje: 3681
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Mogin Paraschiva scrie:
Votul meu merge spre Balan Daniela datorita prezentei sale pe forum si pentru motivul ca mi-a acordat ajutorul ei.
Pupici
Paraschiva, mi-ai facut o surpriza foarte placuta si iti multumesc pentru vot.

Eu o votez pe Karmen in aceasta saptamana pentru tot ceea ce reprezinta ea pe forum, si nu numai.

_________________
Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 04 Iul 2010, 11:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
A intrat in gradina noastra cu gandul de a ne arata frumoasa ei colectie, dar ca o "vijelie" a dat o replica acida ce a deranjat la acel moment. Dar, i s-a oferit o sansa si ne-a aratat ca este o adevarata Gargarita, ca felul ei tumultos de a trai este de fapt o partcica a firii ei. Are un suflet mare, plin de bunatate si candoare, are un cuvant de incurajare pentru fiecare dintre noi, ne primeste cu bratele deschise in topicele ei si ne incanta si ne socheaza cu modelele lucrate. Este cu adevarat Gargarita-Implinire. In aceasta saptamana votul meu merge catre Karmen.

Karmen, iti doresc sa fi mereu asa, sa ramai aceeasi persoana cu sufletul bun si cald pe care am cunoascut-o.

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 04 Iul 2010, 12:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Dec 2004, 09:01
Mesaje: 1064
Locatie: Portugalia
Nume forum:1
Votul meu tot spre Karmen merge. Celelalte gargarite au spus totul.
Este o adevarata gargarita ce ne incanta ochii cu episoade frumoase.

_________________
Mihaela-Stefania - Gargarita-Floarea-Copilariei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 04 Iul 2010, 12:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Iul 2005, 18:22
Mesaje: 1440
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Doamne, Gargaritelor! Ce-mi faceti ? Ma faceti sa plang de bucurie si ma simt onorata de prietenia voastra. Eu nu prea intram pe site-uri, va spun drept, dar acuma nu trece o zi fara sa nu intru in gradina nostra. Aici mi-am facut adevarate prietene, aici plang, aici rad si ma simt catapultata intr-o lume de vis.
Va multumesc din suflet si va iubesc pe toate.

_________________
Gargarita-Implinire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 04 Iul 2010, 13:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Dec 2006, 15:43
Mesaje: 219
Nume forum:1
Cristina, simt ca ce ia spus tu despre Karmen este adevarat, dar imi pastrez votul meu pentru ea pentru saptamana viitoare pentru ca intai te votez pe tine. Motivele mele rezida chiar in ceea ce ai scris tu despre Karmen, dar mai ales in felul in care ai scris.

_________________
Margareta - Gargarita-Cu-o-Margareta-poti-face-o-primavara!


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 04 Iul 2010, 18:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
tanasa clementina scrie:
Votul meu, merge in aceasta saptamana spre Karmen.
O gargarita foarte activa pe forum. Ne incanta de fiecare data cu minunate si surprinzatoare episoade.
Te felicit Karmen, ai demonstrat de fiecare data ca esti o Gargarita cu G mare.
Din aceleeasi motive o votez si eu pe Karmen in aceasta saptamana.
Pupici tuturor.

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 188 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania