50 ani by Bica Nistor (1427 mesaje), la 19-12-2007 Cand eram tanara spuneam
o sa vezi tu cand o sa am 50 de ani. Am trecut de 50 de ani şi n-am văzut nimic.

Replica: G.G.Marquez by cucos catalina (1635 mesaje), la 19-12-2007 Ash dormi mai putzin, dar ash visa mai mult, intzelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem shaizeci de secunde de lumina. Ash merge cand ceilatzi se opresc, m-ash trezi cand ceilaltzi dorm. (...)
Am invatzat ca un om are dreptul sa se uite in jos la altul, doar atunci cand ar trebui sa-l ajute sa se ridice. Poate nu vrei sa vezi, Bica, dar eu shtiu ca inima ta asha arata. Itzi salut respectuos varsta, stadiul de viitoare bunica. Cand nepotzelul va fi la tine in bratze, va avea multe de auzit.

Replica: La multi ani, Bica! by Vasiliu Letitia (1516 mesaje), la 20-12-2007 Tu esti tanara chiar daca ai varsta intelepciunii, iar de vazut mai sunt atat de multe...
Replica: O floare pentru tine. by Vasiliu Letitia (1516 mesaje), la 20-12-2007 
Replica: Nici o grija, Bica! by Doruletz Mic (1032 mesaje), la 20-12-2007 Si eu cand eram copil spuneam o sa vezi tu cand o sa am eu 20 de ani. Am trecut de 20 de ani şi n-am văzut nimic! As vrea, totusi ca la 50 sa pot spune ceva.
Oare chiar nu este posibil?

Replica: Important este by Ioana Manescu (142 mesaje), la 20-12-2007 sa visam, sa speram...

Replica: Si by Mihaela Stanica (125 mesaje), la 22-12-2007 sa ne bucuram!

Replica: Vise, by Bica Nistor (1427 mesaje), la 05-05-2008 de bunicuta. Fetelor, eu pe 50 l-am bifat mai de mult.
