Acum este 24 Iun 2026, 16:12

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 188 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 15 Iul 2010, 15:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Iul 2005, 18:22
Mesaje: 1440
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
In aceasta saptamana votez o Gargarita cu suflet mare, o iubitoare de goblen (vezi colectia). Gargarita se numeste Carmen Antoneac.

_________________
Gargarita-Implinire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 15 Iul 2010, 22:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Iun 2005, 19:44
Mesaje: 1881
Nume forum:1
Irina si Liliana, va multumesc din suflet pentru vot.

_________________
Maria-Venus - Gargarita-Venus


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 15 Iul 2010, 22:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2007, 16:59
Mesaje: 1208
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Iti multumesc, Karmen.
Te imbratisez cu mult drag.

_________________
Carmen - Gargarita-Gazda-Buna


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 16 Iul 2010, 07:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Aug 2005, 22:09
Mesaje: 1244
Nume forum:1
Votul meu: Maria-Venus.

_________________
Geta - Gargarita-Alinare

Să fugi de fapta rea creştine,
Ascult-al Domnului cuvânt
Şi făptuieşte numai bine
Din leagăn până la mormânt


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 16 Iul 2010, 09:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Noi 2008, 04:21
Mesaje: 3338
Nume forum:1
Votul meu in aceasta saptamana merge catre Antoneac Carmen.
O mare iubitoare de goblen. Surprinzatoare, prin tot ceia ce ne prezinta si ne incanta in topicul ei.
O, Gazda buna, asa cum este definita prin denumirea ei de gargarita.

_________________
Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 16 Iul 2010, 10:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Feb 2010, 17:28
Mesaje: 5839
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Votul meu se indreapta spre Gargarita-Venus pentru colectia impresionanta pe care o detine si rapiditatea cu care lucreaza aceste minunate modele.

_________________
Gargarita-Poveste-Suava-si-Agera


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 16 Iul 2010, 11:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2007, 16:59
Mesaje: 1208
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Iti multumesc, Clementina.
Votul meu din aceasta saptamana se indreapta spre bunica lui Amiras, Rodica Olteanu.
O iubitoare de goblen, are o colectie impresionanta si de fiecare data stie sa ne surprinda cu terminarea unui goblen in scurt timp.

_________________
Carmen - Gargarita-Gazda-Buna


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 16 Iul 2010, 11:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2007, 23:48
Mesaje: 2651
Nume forum:1
CIOCAN ELENA scrie:
Cuvintele tale, draga Bica, sunt balsam pentru sufletul noastru, al gargaritelor.
N-ai idee cum savurez fiecare cuvant al tau si ce senzatie de caldura imi transmiti. Pentru acest lucru, votul meu in aceasta saptamana merge catre tine.
Elenuta, culmea este ca tu nu iti dai seama ce comoara esti. Esti tanara si esti inteleapta si rar mi-e dat sa vad o astfel de combinatie. Multumesc pentru vot. Il simt ca pe-un un semn de pretuire.
Zamfir Vasilica scrie:
Cu cel mai mare drag si un vot din partea mea pentru nasica mea, Bica.
Va imbratisez.
Multumesc, finuta draga. Observ cum ce dai, aceea primesti. Te-am pretuit in zborul tau prin aceasta si am primit la fel. Ce poate fi mai frumos?!

Saptamana aceasta sunt in sentimentul tau, Rodica si te votez pe tine, draga mea Maria-Venus.

_________________
Bica - Bunica-de-Gargarita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii iulie
MesajScris: 16 Iul 2010, 12:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Feb 2006, 15:02
Mesaje: 2017
Locatie: TARGOVISTE
Nume forum:1
Draga mea Bica, m-ai facut sa rosesc. Iti multumesc. Sunt o persoana emotiva si foarte pretentioasa cu mine insami. Am impresia ca mereu este loc si de mai bine. Inca o data, cuvintele tale, mi-au intarit convingerea ca esti o persoana minunata si imi pare bine ca te-am descoperit in aceasta gradina.

_________________
Gargarita-Parfum-de-Trandafiri


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 16 Iul 2010, 12:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Mai 2006, 17:00
Mesaje: 1435
Nume forum:1
Maria-Venus, te votez pentru toate amintirile trecute si... prezente.

_________________
Adnana - Gargarita-Mereu-Primavara

Nu ma jeli,
nu sunt un mit,
sunt doar un inger fericit.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 188 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania