|
Acum este 22 Iun 2026, 17:47
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Ifrim Andreea Georgiana
|
Subiectul mesajului: Re: Treptele copilariei - goblen lucrat de Christina Scris: 30 Iun 2010, 23:17 |
|
Membru din: 08 Feb 2010, 09:45 Mesaje: 3167 Locatie: Ischia - Italia Nume forum:1
|
|
Ma incanta acest model de fiecare data cand il vad. Iti doresc multe aripioare la ac. Pupici
_________________ Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori
|
|
| Sus |
|
 |
|
OANCA CONSTANTINA
|
Subiectul mesajului: Re: Treptele copilariei - goblen lucrat de Christina Scris: 01 Iul 2010, 08:06 |
|
Membru din: 08 Sep 2008, 00:04 Mesaje: 134 Nume forum:1
|
|
Frumos model. Daca il cosi cu placere, iti va fi mai usor. Este intradevar un model dificil, dar este o provocare. Felicitari!
_________________ Neincrederea ucide prietenia.
Ultima oara modificat de Admin pe 01 Aug 2010, 17:21, modificat de 2 ori in total.
|
|
| Sus |
|
 |
|
miron cristina
|
Subiectul mesajului: Re: Treptele copilariei - goblen lucrat de Christina Scris: 01 Aug 2010, 15:20 |
|
Membru din: 19 Ian 2010, 20:07 Mesaje: 13 Nume forum:1
|
Inca un mic episod: 
_________________ Tot ce pot face mai mult pentru prietenul meu este sa-i fiu prieten.
|
|
| Sus |
|
 |
|
Luican Viorica Liliana
|
Subiectul mesajului: Re: Treptele copilariei - goblen lucrat de Christina Scris: 06 Aug 2010, 21:52 |
|
Membru din: 09 Iul 2010, 20:55 Mesaje: 93 Nume forum:1
|
|
Felicitari! Este un model superb. Iti doresc mult spor si toate cele bune.
_________________ Prietenii sunt ingerii ce ne sustin cand aripile noastre nu-si mai amintesc cum trebuie sa zboare.
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ifrim Andreea Georgiana
|
Subiectul mesajului: Re: Treptele copilariei - goblen lucrat de Christina Scris: 06 Aug 2010, 23:01 |
|
Membru din: 08 Feb 2010, 09:45 Mesaje: 3167 Locatie: Ischia - Italia Nume forum:1
|
|
Christina, iese minunat acest model. Lucrezi si foarte ingrijit tu. Felicitari! Pupici si mult spor la acusor.
_________________ Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori
|
|
| Sus |
|
 |
|
maria babutan
|
Subiectul mesajului: Re: Treptele copilariei - goblen lucrat de Christina Scris: 07 Aug 2010, 00:30 |
|
Membru din: 30 Mai 2010, 22:28 Mesaje: 988 Locatie: Spania Nume forum:1
|
|
Buna, Cristina,
Te felicit si eu pentru modelul inceput. Spuneai ca ti-e un pic greu cu semnele de pe diagrame. Si eu am patit la fel, dar acum imi comand toate modelele cu diagrama color si este mult mai usor. Mult spor in continuare.
_________________ Gargarita-Frumusetea-Zorilor
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nicuta Adriana
|
Subiectul mesajului: Re: Treptele copilariei - goblen lucrat de Christina Scris: 07 Aug 2010, 07:10 |
|
Membru din: 26 Mai 2005, 13:23 Mesaje: 2345 Locatie: Bacau Nume forum:1
|
|
Mult spor la modelul inceput. Este superb.
_________________ Adriana - Gargarita-Bijuterie
|
|
| Sus |
|
 |
|
Olariu Ioana
|
Subiectul mesajului: Re: Treptele copilariei - goblen lucrat de Christina Scris: 14 Oct 2010, 09:12 |
|
Membru din: 09 Ian 2009, 18:04 Mesaje: 7278 Locatie: Iasi Nume forum:1
|
|
Christina, te-ai suparat pe noi? Nu ne mai arati un episod din treptele copilariei tale? Te pup si iti doresc spor la goblenat.
_________________ Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|
